dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Agregat prądotwórczy

    Witam

    Potrzebuje agregatu o mocy 6-7 KW, jako zapasowe źródło prądu, ma ktoś może jakieś doświadczenia z tego typu sprzętem, jaka firma.... , co mogli byście polecić...., może ktoś używa....., oczywiście nowy, starego sztrucla nie chcę

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.194

    Domyślnie

    Wrzuć w szukaczkę. Było i to dość dynamicznie dyskutowane.
    Dostaniesz natychmiast komplet opinii. Bez czekania.
    Adam M.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki Adam, już szukam
    Coś Cie na MEW dawno nie widziałem, czyżby syndrom minął

  4. #4

    Domyślnie

    Sporo sprzedaje po niezłych cenach Agencja Mienia Wojskowego.
    GL-189 Olszewnica Stara
    Hobby: zwariowane pomysły, zawracanie głowy i takie tam różne...
    Zlot Forum 2009.06.27 Urzut: http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum,f138.htm

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.194

    Domyślnie

    Witaj
    Syndrom nie mija! "Mój" francis śni mi się po nocach! Już mam dograne wszystko. Gdzie go pocynkować, jak ułożyskować itd...
    Mam tam faceta z pierwokupem. Czekam, aż jego żonie się jakie futro spodoba. Już jej się zaczyna powoli podobać.
    Dla mnie zbyt powoli...
    Krople drążą podobno skały!
    Poczekam. Zrobię górę, ustabilizuję dolną wodę, ruszę staruszka francisa....
    Ale się rozmarzam

    Puki co, robię różne reku i GWC. Gumowy pomysł musi jeszcze trochę poczekać.
    Mam już do niego sprężarkę do PC.
    Darmowe ciepełko bez ograniczeń!!!!

    Spokojnie!
    Już niedługo!
    Pozdrawiam Adam M.

    Fakt! Dawno nie byłem
    Zajrzę dziś.

  6. #6

    Domyślnie

    No to fajnie, masz swoje marzenia....

    Ja zatrzymałem wszystko, 8 czerwca kończy mi się pozwolenie na budowę i ..... nie żałuję , nadal mam piękną działkę, pomysłów nie brakuje a utopić pieniądze zawsze zdążę , koszty budowy by mnie "zjadły' więc w przeddzień podpisania umowy z wykonawcą MEW zrezygnowałem. Szkoda tylko tych trzech lat zmarnowanych na papierologię, ale co tam.... wodno prawne mam na 10 lat więc zawsze można zacząć od nowa...

    Powodzenia
    P.S.
    Mew-y też schodzą na psy

    Aha Agencja Mienia Wojskowego faktycznie sprzedaje tego sporo niestety nic w mojej okolicy, no i te ich sprzęty jakieś takie mało ekonomiczne, no i do 4 KW agregatu trzeba by jeszcze jakiegoś Stara dokupić aby to sobie przyciągnąć, ale dzięki za radę, może helikopter sobie kupię......

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony