dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Odkurzacze Husky

    Co sądzicie o dkurzacach centralnych Husky?

  2. #2

    Domyślnie

    Porownalem rozne oferty kilku firm (parametry, opinie na forach), wyslalem zapytania do 4 - od nich otrzymalem na tym etapie fajnie zrobiony projekt wstepny gratis, z wyceną opisem, propozycją biegu rurek itp. Lubie takie podejscie.

    Cenami az tak bardzo sie nie róznia od innych (rurki wszedzie podobne, j.centralne maja o b.dobrych parametrach)

    Wrzuciłem ich wycene w budzet, przyjdzie czas, to zamontuje.

    Ot tyle

  3. #3

    Domyślnie

    Potwierdzamy - w pełni profesjonalne podejście do klienta. Na zapytanie otrzymalismy wstępny projekt gratis. Polecamy, ceny to ta sama półka co konkurencja, ale podejście do klienta jednak wzorowe!!!

  4. #4

    Domyślnie

    Ja też szukam firmy od odkurzaczy centralnych i też trafiłem na stronę odkurzaczy Husky - sam slogan na wstępie mnie rozbawił "Najlepiej ciągnie Husky" - wysłałem zapytanie z formularza - całkiem wygodna forma - czekam na odpowiedź i wycenę - interesuje mnie model H2O z filtracja wodną.

  5. #5

    Lightbulb Husky H2O

    Mamy ten model Huskiego w naszym pensjonacie - faktycznie nadaje się idealnie do pracy na sucho i mokro - po remoncie i zainstalowaniu systemu centralnego nasza Pani sprzątaczka była zszokowana, że teraz ma tak wygodnie

    tutaj jest dość fajnie pokazany przekrój tej jednostki:
    http://www.odkurzaczehusky.pl/oferta-item/h2o/

    Generalnie polecam ogólnie systemy centralne - a model to już jak komu pasuje i pewnie czy to będzie Husky czy inna firma nie ma większego znaczenia - grunt, że system wyrzuca kurza w jedno centralne miejsce.

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar GE***X
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    EU
    Kod pocztowy
    33-098
    Posty
    102

    Domyślnie

    Mamy u nas zainstalowany HUSKY bardzo fajnie się sprawdza.

    Nie ma problemu w użytkowaniu, mamy go od 2 lat. I super pracuje.

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Amiska

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Posty
    6

    Domyślnie

    tez zastanawiam się nad HUSKY bo akurat moi znajomi mają i polecali. Ja teraz wprawdzie szukam projektu ale juz wiem, ze odkuzacz będzie.

  8. #8

    Domyślnie

    Właściwie też zdecydowany byłem na Husky ale po kontakcie z firmą mi się odechciało. Poprosiłem o instrukcję obsługi i parametry techniczne z rozmowy wynikało iż chyba sami tego nie mają i nie dostałem nic, a sprzedawca co było dziwne namolnie chciał mi wcisnąć inny odkurzacz podobno lepszy. Aż strach pomyśleć co by się działo jak by mi się zepsuł, chyba musiałbym wysłać do Kanady

  9. #9

    Domyślnie

    Poprawiam zdanie o Husky ale tylko o generalnym dystrybutorze dzisiaj otrzymałem dane oraz instrukcję o którą prosiłem . Nie warto kontaktować się z sprzedawcami bo tylko mogą człowieka zniechęcić do kupna a należy kontaktować się z centralą. Zresztą uważam że jeżeli ktoś ma dobry produkt to powinien takie dane mieć dostępne na stronie internetowej zawsze to świadczy pozytywnie o produkcie i firmie.

  10. #10

    Domyślnie

    Wyrobili sobie renomę dobrym customer service, no przynajmniej centrala.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony