dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 8
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 141
  1. #41
    Guest

    Domyślnie

    Ja od razu wiedziałam , że nie chcę tej karpiówki, w dodatku miała byc czerwona a mi kolorystycznie pasuje ceglana. Tylko męża musiałam przekonac. Na szczęście przekonała go cena jaką trzeby dodatkowo zapłacic- 31000zł i trzy tygodnie wydłuzony czas umowny. Zrezygnowaliśmy

  2. #42
    Guest

    Domyślnie

    Po ostatniej wizycie kierownika budowy okazało się, ze będę miała nową ekipe do więżby Coś ten mój dach nie ma szczęścia a zima juz się zaczęła na dobre
    A z weselszych wieści to to, że jadę na Barbórkę do Poznania. A zawsze myslałam, że Barbórkę to się na śląsku obchodzi

  3. #43
    Guest

    Domyślnie

    Podobno mamy juz nowych ciesli na dach, od jutra zaczną robotę.
    Odezwali sie tez z firmy u której złozyłam podanie o pracę i chcą sie spotkac.Wiedzą że dopiero za pół roku mogę a oni potrzebuja juz, ale i tak się chą spotkac bo nigdy nic nie wiadomo co będzie za pół roku, moze bedą mieli tyle pracy ze mnie przyjmą. Pasowałaby mi nawet ta firma , bo niedaleko bym miała do pracy

  4. #44
    Guest

    Domyślnie

    No i mamy Nowy 2008 Rok
    Wszystkim czytającym życzę, żeby to był rok spełnionych marzeń i obietnic
    Sylwester był dla mnie bardzo udany, więc powinno to dobrze wróżyc .

    Miałam jeszcze wkleic zdjecie jak tańczę, ale poniewaz na tym zdjeciu mąż mi bezwstydnie w biust zagląda, więc się rozmyśliłam
    Szykuje się w mioim zyciu sporo zmian, wiec mam nadzieje ze będą to zmiany na lepsze
    Co do wieści z budowy to więźba się jeszcze robi ale prawie już koniec, za parę dni bedą kryc folią, a okna na 18-tego są zamówione
    Dostałam nowe zdjecia


  5. #45
    Guest

    Domyślnie

    Oglądam co jakiś czas watek kominkowy w poszukiwaniu tego mojego obmyślonego kominka i w końcu znalazłam. Tak oto próbowałam nieudolnie opisac czego chcę:
    Cytat Napisał verunia
    ...obmyslam kominek. Mam nawet wizje tego kominka. Nie jest moze zbyt oryginalna ale co tam. Scianę kominkowa, az po wysokośc antresoli, chce obłozyc takim sztucznym piaskowcem (zastanawiam się jeszcze nad piaskowa cegłą klinkierową ) a kominek oprawić w taka gładka prostokątną płytę z karton gipsu pokryta tynkiem w kolorze ściany i wstawić oświetlenie w szparze miedzy tą płyta a scianą. Jakby ktos znalazł zdęcie czegos takiego to dajcie w komentarzach.
    A tak wygląda ta płyta u kropq. Jakby w myslach mi czytała

    a piaskowiec chcę taki jak na poprzednio już wklejanym zdjęciu z gresem

    I teraz już wszystko jasne

  6. #46
    Guest

    Domyślnie

    Po kolejnej (drugiej ) wizycie na budowie mogę stwierdzie że dom zaczyna wreszcie wygladac jak dom. Mile byłam zaskoczona, ze nawet dachówka juz lezy na dwóch połaciach domu. Niestety jeszcze czekamy na częśc więżby nad garażem, bo jeszcze materiał z tartaku nie doszedł (ten zmarnowany przez poprzednia ekipę).



    To widak z przyszłego okna pokoju córki

    Jutro opiszę mój efekt poszukiwań plytek do łazienek

  7. #47
    Guest

    Domyślnie

    Z Altarielą odwiedziłysmy wszystkie sklepy z płytkami na Obornickiej. Parę godzin łażenia jak nic Ale jak wybierac płytki to tylko z inną babką , bo nikt tak nie rozumie kobiet jak inna kobieta Moj maż to by wymiekł po 10 minutach.
    Znalazłam tam w końcu ten gres na podłogę do salonu, jadalni, halu i kuchni - Gabes z Tubądzina. I wiecie co? Porazka Kolory zupełnie inne niz na zdjeciu. Takie bardziej sraczkowate. Trochę mnie to zmartwiło , bo zbużyło całą moją wizję Ale na szczęsci znalazłam płytki hiszpańskie na których najwyrazniej Tubadzin nieudolnie próbował się wzorowac, ale nie bardzo im wyszło
    To te - te dwie z lewej

    Nawet mają lepszy wymiar 50x50 a tamte tylko 30x30. Niestety cena wyższa Wyjdzie nas to troche więcej niz planowałam.
    Znalazłam tez fajne płytki do łazienki córki i co najważniejsze podobają sie jej (niestety tez dziwnym trafem hiszpańskie)

    Na łazienke gościnną też się zdecydowałam. Łazienka jest malutka i bez okna, więc te jasne płytki powinny pasowac. Pewnie was nie zdziwi że tez z Hiszpani


    Nie mogę się jezcze zdecydowa na łazienke przy naszej sypialni
    Może takie płytki

    A może jak pierwotnie zakładałam -Inwerno

  8. #48
    Guest

    Domyślnie

    Na drugi dzień pojechałam tam z męzem. Mąż po przekroczeniu drzwi w pierwszej kolejności pobiegł na stoisko z bateriami i tam się zachwycał nie wiem czym . W końcu zaciągnęłam go do wybranych przeze mnie płytek i tylko stwierdził- no ładne.
    Dobre i tyle

  9. #49
    Guest

    Domyślnie

    Dzis doszłam do wniosku że będę miała za mały pokój dzienny. Szkoda , ze tak późno
    Płytki chyba też wam się nie podabają, bo nikt nie pochwalił w komentarzach
    A i jeszcze nie wiem jak zamontowac ten wymarzony kominek, zeby nie zajął pół pokoju i nie wyglądał jak koromysło.


    Chyba pójde sie dziś upic

  10. #50
    Guest

    Domyślnie

    Kominy juz pomalowane. Kolor jest taki jak ma byc elewacja. Chyba jednak za jasny kolor wybrałam bo miał byc kremowy a wyszedł jak biały na zdjęciu


  11. #51
    Guest

    Domyślnie

    Brakujące deski na wieźbę sa i juz dziś roboty ruszyły. Okienka juz czekaja na montaż.Mam nadzieję niedługo powiedziec -STAN SUROWY ZAMKNIĘTY

  12. #52
    Guest

    Domyślnie

    Wracając z nart zahaczylismy o Poznań. Musiałam zobaczyc ten kolor komina. I jest w porządku Odwołuję zbiorowe przemalowywanie komina
    Oto on

    W tygodniu jak nas nie było, panowie dokończyli resztę więzby i połozyli troche wiecej dachówek. Pewnie niedługa skończą . W tym tygodniu maja byc okienka

    Martwi mnie troche ta duża szpara w załamaniu między dachówkami. Ponoc ma 6 cm i to jest zgodne ze sztuką budowlana. Ale wyglada to nieciekawie moga mi zmniejszy do 4cm ale to bedzie dodatkowo kosztowa, jeszcze nie wiem ile

    Stryszek nad garażem jest całkiem spory, nie wiedziałam, że mozna tam nawet stanąc. Troche żałuje , ze się nie da tam za bardzo zrobic wejścia od łazienki, chyba, ze jakies niewymiarowe drzwi
    [/img]

  13. #53
    Guest

    Domyślnie

    Stan obecny dachu
    . Mąż postanowił, że troche zmniejszymy szerokośc kosza tylko przy tym daszku nad tym małym wykuszem z frontu, bo tam najbardziej sie rzuca to w oczy. Reszta bez zmian jak mi poradził wartownik- fachowiec od dachu
    Dach nie skonczony ale za to mam juz barierki przy schodach i nic mnie to nie kosztowało na razie Nie ja rysowałam więc nie śpieszcie się tak z pochwałami dla mnie


  14. #54
    Guest

    Domyślnie

    Prace ruszyły z kopyta. mam jeszcze szansę dogonic Kaskę
    Dzisiaj wstawili nam okna




    Brakuje jeszcze okien dachowych- tak że panowie złodzieje, nie macie po co się do mnie wybierac, zreszta ochrona od sąsiada mocno pilnuje
    Na dachu jak wida kończy się układanie dachówki
    Dzisiaj też panowie elektrycy układali na parterze instalację elektryczną, a ja na gorącej linii telefonicznej uzgadniałam jeszcze wszystkie szczegóły

    Na górze kładli dzisiaj ocieplenie poddasza w miejscu za przyszłymi ściankami

    Tak więc dzisiaj dużo się działo, w porywach było ponoc 19 facetów na budowie. I mnie tam nie było

  15. #55
    Guest

    Domyślnie

    A teraz drzwi... ta-daaam



  16. #56
    Guest

    Domyślnie

    Potrzebny mi był na gwałt projekt kuchni, żeby elektryk wiedział co i jak podłączyc. Braza wyjechała, ale wyrosła jej pod bokiem konkurencja
    Zobaczcie co mi altariela wyczarowała w ciągu jednego poranka.
    To kolejne wersje po naszych mailowych konsultacjach




    I ostateczna wersja. kolor tego blatu otaczającego w pionie wyspę ma by w kolorze blatów. Troche sie tu nie dogadałyśmy a już nie chciałam jej dłuzej męczyc

  17. #57
    Guest

    Domyślnie

    Zakończyliśmy STAN SUROWY ZAMKNIĘTY
    Dach okazał się najtrudniejszym etapem budowy, ale przewidywalismy to. Poczatkowo chcieliśmy troche go uprościc, co pewnie zmiejszyłoby trochę koszty budowy ale i architekt był niechętny na wyrażenie zgody i znajomy konstruktor nas od tego odwiódł twierdząc że popsujemy proporcje.
    Jeszcze parę fotek z tego przełomowego etapu



    Tu poprawiony na naszą prośbę kosz, ale tylko w tym jednym miejscu, które najbardziej rzucało sie w oczy

    I jeszcze raz drzwi. Cieszę się że wybrałam ten model bo z szybkami byłoby zbyt ażurowo

  18. #58
    Guest

    Domyślnie

    Tak sobie szukam odpowiedniego władu kominkowego i co się okazuje?
    mam za mały przejrój komina dymowego żeby wybrac taki wkład jaki nam się podoba
    KARAMBA
    Chcielismy miec wkład panoramiczny (nie z szybą panoramiczna, tylko taki wydłuzony) i te co widziłam okazuje się ze sa za duże
    Jakby ktos widział gdzieś taki z wylotem spalin do fi 200, z otwierana szyba do góry, doprowadzeniem powietrza z zewnątrz oraz systemem czystej szyby to proszę- dajcie znac

  19. #59
    Guest

    Domyślnie

    Sprawę kominka odłożyłam na później, moze się wyleczę do tego czasu z panoramicznego . Przegladam teraz blaty i ten mi wpadł w oko. To silestone. Nie wiem jeszcze jaka cena, jak sie dowiem to moze mi się odmieni

  20. #60
    Guest

    Domyślnie

    Żeby nie było że u mnie nic się nie dzieje to kolejne wiesci z budowy:
    1. Ścianki działowe zakończone, Pokój dla gości podobno bardzo przytulny wyszedł
    2.Elektryka ma by skończona w tym tygodniu
    3. W przyszłym tygodniu zaczynają się tynki lub układanie centralnego

Strona 3 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony