dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 156 z 179
Pokaż wyniki od 3.101 do 3.120 z 3568
  1. #3101
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Cytat Napisał verunia
    A jednak atroskopia mnie czeka
    Nie taka artroskopia straszna jak ją malują
    Trzymaj się dzielnie

  2. #3102
    Guest

    Domyślnie

    Jednak tak jakoś słabo mi się robi jak pomyśle że jakąś kamerą będą mi grzebac w kolanie, no i te odległe terminy a tu w ogrodzie coś trzeba skopać, trawę zkosić , nie mówiąc o tym że w sobotę mam imprezę z tańcami i przyjdzie mi cały wieczór przesiedzić

  3. #3103
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    gdyby kózka nie skakała

    no trudno sie mówi veruniu. najważniejsze że Ci kolanko naprawią i będzie jak nowe minie jak z bicza trzasnął

  4. #3104
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo
    gdyby kózka nie skakała

    no trudno sie mówi veruniu. najważniejsze że Ci kolanko naprawią i będzie jak nowe minie jak z bicza trzasnął
    Albo jak ze smyczy

  5. #3105
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Te przesiedziane tańce to już sadyzm
    Co słychać??
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  6. #3106

    Domyślnie

    Werka to się załatwiłaś nieźle a jeśli chodzi o artroskopię to mój m ma też mieć bo w rezonansie wyszło mu uszkodzenie 3 stopnia łąkotki (albo łękotki ponoć 2 wersje są poprawne )

  7. #3107
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    No kochana, się porobiło

    Jak to jest, że to nasze zdrowie doceniamy dopiero jak coś się spierniczy?
    Szybkiego powrotu do formy!
    Przeleci jakoś i prędko zapomnisz

  8. #3108
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Hej Veruńcia, ciepełka i smacznej herbatki życzę!!! Pomyśl o mnie chwilami...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  9. #3109
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał mikopiko
    Werka to się załatwiłaś nieźle a jeśli chodzi o artroskopię to mój m ma też mieć bo w rezonansie wyszło mu uszkodzenie 3 stopnia łąkotki (albo łękotki ponoć 2 wersje są poprawne )
    Teraz mam trochę watpliwości czy ta atroskopia mi potrzebna. Poszłam ze skierowaniem do szpitala. Przyjął mnie ordynator. Nie badał mnie tylko spojrzał w wyniki usg i powiedział żebym może przyszła za trzy tygodnie bo on nie widzi teraz potrzeby atroskopi bo nie mogę wyprostować kolana ze wzgledu na ścięgno , które goi się przez 6 tygodni. To ja mu mówię że inny ortopeda (nota bene z tego samego szpitala) stwierdził przy badaniu że jednak jest konieczność atroskopi. To on mi na to ze ja na nim wymuszam to badanie
    Nie no ja to normalnie marzę o zagladaniu w moje kolanko . Powiedzialam mu ze ja sobie tego badania nie wymyśliłam i czy przez te trzy tygodnie mam cały czas kuleć. No i z wielką łaską wypisał mi przyjęcie na 27-mego. Ale teraz się zastanawiam czy może nie miał racji i samo się rozejdzie.
    Od poniedziałku idę do roboty na cały etat. Hi hi chcą mnie nawet kulawą. A tak mi było dobrze w domciu ale jednak czegoś mi brakowało. Kobiecie nie dogodzisz

  10. #3110

    Domyślnie

    verka słuchaj mojego męża ciągle namawiają na artroskopię ale Ci co robią to prywatnie...dzisiaj był na wizycie u lekarza , który tego nie robi i powiedział, żeby dał sobie z tym spokój bo to jednak ingerencja i jak można sie poruszać to poczekać... a z rehabilitacją też uważać bo można jeszcze bardziej zaszkodzić . Starać się nie przeciążać kolana , zimne okłady , za jakiś czas basen ale nie pływać żabką

  11. #3111
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    veruniu u mnie też było podejrzenie łękotki bo zaczął mi zanikać mięsień. ale chirurg stwierdził że co się odwlecze... i że poczekamy czy przez przypadek nie będzie poprawy od ćwiczeń. no i wszystko wróciło do normy i artroskopii nigdy nie miałam. P.S. A z kolanem to ja bym się raczej nastawiała na kulenie kilku miesięczne niż kilkutygodniowe.

    Jak Ci facet w dodatku ordynator mówi że nie ma potrzeby to ja bym się pod nóż nie wpychała. To jeszcze zawsze można zrobić.

  12. #3112
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o noże to jestem tego samego zdania co większość: na to zawsze jest czas. Spróbuj wytrzymać, może faktycznie to się jakoś rozlezie ... ja wiem, że dobrze tak radzić, ale no wiesz ... cięcie to cięcie!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #3113
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Verunia, mój mąż miał dolegliwości kolana, tzw. "kolano skoczka" od siatkówki.
    Bolało, bolało, przestał grać, bolało nadal. Lekarze orzekli, że trzeba to kolano odbudować poprzez zabieg zwany GPS. Polega to na tym, ze pobierają spora ilość krwi, specjalna maszyna odciąga z krwi to co najlepsze, czyli płytki krwi i potem wstrzykiwali je w kolano. W ten sposób uszkodzone, zniszczone tkanki w kolanie uległy szybkiej regeneracji, odbudowie. Po takim zabiegu trzy dni trzeba leżeć, potem powoli chodzić i wykonywać samemu pewien zestaw ćwiczeń. Kolano jak nowe.
    Nie we wszystkich oddziałach ortopedycznych wykonują takie zabiegi. My jeździliśmy do innego miasta.
    Zabieg trwa około pół godziny, bezbolesny i od razy po zabiegu do domu.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  14. #3114
    Guest

    Domyślnie

    Prolem w tym ze zaczełąm nowa pracę i chciałym jak najszyciej wrócić do sprawnosci. Jakos chodze ale jednak powoli i utykam co mnie strasznie denerwuje a moje zycie nabrało teraz przyspieszenia. Po zabiegu podobne jest natychmiastowa poprawa wspomagana oczywiście rehailitacją.

  15. #3115
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Pomóc nie mogę w wyborze, bo to Ty decydujesz, ale trzymaj się dzielnie!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  16. #3116
    Guest

    Domyślnie

    Zdecydowalam się , jutro mam zabieg a pojutrze wysyłają mnie do Pragi na szkolenie o ile ze szpitala mnie wypuszczą w co troche watpię
    Od tych szkoleń już mam łeb jak sklep

  17. #3117
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Ale wróciłaś na etat?
    O kurcze chyba daje Ci we znaki ta noga naprawdę.....
    Powodzenia, trzymam kciuki! Zdrowiej szybko!
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  18. #3118
    Guest

    Domyślnie

    wróciłam i to na cały etat niestety i do pracy mam ze 30 km więc jeszcze trochę dojazdy czasu mi zajmują, ale oby nie zapeszać na razie mi się tam wszystko podoba. Nie zarzucam całkiem działalności tylko nieco ograniczam Człowiek powinien mieć parę kotwic jaky co

  19. #3119
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Powodzenia życzę z całego serca - na wszystkich "frontach"!!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #3120
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Verunia, wróciłaś do kieratu widzę
    Mam nadzieję, że jakoś lżej będzie
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

Strona 156 z 179

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony