dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 55 z 179
Pokaż wyniki od 1.081 do 1.100 z 3568
  1. #1081
    Guest

    Domyślnie

    Dzieki Ola za fotki. Płytki faktycznie inne ale bardzo zbliżone kolorem. Fajnie wyglądają. Poprosiłam o cenę tego gresu tej firmy z linka i jestem mile zaskoczona. Cena sporo tańsza od ceny w hurtowni i obiecują dostawę w ciągu tygodnia a nie miesiąca.

  2. #1082

    Domyślnie

    To ja tez w temacie plytek. KHADI sa piekne, wiem, bo sama sie nad nimi zastanawialam. Prawie identyczne ma Paradyz, linia GABES. Nawet je zamowilam, ale niestety okazalo sie, ze musialabym czekac prawie 2 miesiace, a to bylo dla nas za dlugo. Aha, cena Paradyza jest o polowe nizsza.

  3. #1083
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał madzialenka
    To ja tez w temacie plytek. KHADI sa piekne, wiem, bo sama sie nad nimi zastanawialam. Prawie identyczne ma Paradyz, linia GABES. Nawet je zamowilam, ale niestety okazalo sie, ze musialabym czekac prawie 2 miesiace, a to bylo dla nas za dlugo. Aha, cena Paradyza jest o polowe nizsza.
    Ale te z Paradyza przestały mi się podobac jak je zobaczylam na żywo, ale dzięki nim naprowadziłam się na te Khadi

  4. #1084

    Domyślnie

    veruniu płytki Khadi wyglądaja fantastycznie
    pozdr

  5. #1085
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Nieśmiało zapytam, czy pamiętasz o wymiarach - chodzi o wym. łazienki, nie Twoje

    Dzień dobry
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  6. #1086
    Guest

    Domyślnie

    mam Braza coś dla ciebie, żebys nie musiał myslec o tym porąbanym egzaminie

  7. #1087
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Oooooo To ja pokombinuję!! Program nie jest najciekawszy, za wiele możliwości nie ma - nie można np.: zrobić podłogi w różne wzory - ale spróbujemy
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  8. #1088
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    W tej chwili takie coś:



    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  9. #1089
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Verunia, a jak ty to zrobiłaś, że ci tak wyszło od linijki????
    Mówiłaś, że robilaś to w paincie, niee??

    Ja to jakiś debil jestem to tych wszysttkich programów
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  10. #1090
    Guest

    Domyślnie

    Braza, ale szybka jestes . Ciekawe to ustawienie, ale jakoś tak ciasno się zrobiło. Ta łazienka jest jednak nieduża. Zdecydowaliśmy sie jednak na tę wannę z parawanem.
    Kaska ja rysuję generalnie w Microstation, cos podobnego do Autocada. Ale trójwymiaru i renderingu nie potrafię jeszcze bo do tej pory nie było mi to potrzebne

  11. #1091
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał verunia
    Kaska ja rysuję generalnie w Microstation, cos podobnego do Autocada. Ale trójwymiaru i renderingu nie potrafię jeszcze bo do tej pory nie było mi to potrzebne
    ty nie mówisz po ludzku
    jedynie co mi się o uszy obiło, to Autocad
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  12. #1092
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaśka maciej
    Cytat Napisał verunia
    Kaska ja rysuję generalnie w Microstation, cos podobnego do Autocada. Ale trójwymiaru i renderingu nie potrafię jeszcze bo do tej pory nie było mi to potrzebne
    ty nie mówisz po ludzku
    jedynie co mi się o uszy obiło, to Autocad
    sorry U mnie w pracy wszyscy znają ten program i zapomniałam , ze inni niekoniecznie muszą znac.
    To progrm graficzny do projektowania generalnie. Może ściągne ten Archicad który ty próbowałaś otworzyc. Pewnie jest podobny do Autocada a tego troche znam

  13. #1093
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    No ładnie, po co Wam projektanci jak same sobie domy zaprojektujecie!
    Czemu zadna sie wcześneij nie chwaliła, ze robi takie cuda?
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  14. #1094
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland
    No ładnie, po co Wam projektanci jak same sobie domy zaprojektujecie!
    Czemu zadna sie wcześneij nie chwaliła, ze robi takie cuda?
    Mówisz o Brazie? Braza się przecież w stopce chwali

  15. #1095
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ja mam Archicada, wersję edukacyjną, ale za diabła nie mogę się w nim połąpać. Teraz ściągnęłam PRO100-demo, ale jak się okazuje Cirrus jest tylko zielony, a hariona nie ma w ogóle. I nie mam pojęcia, jak ściągnąć biblioteki (spakowane są zipem a toto mi nie działa, moge rozpakować tylko .exe lub .rar). No i kicha. Właśnie próbowała zrobić Twoją łazienkę w PRO100, ale cirrusa mam tylko zielonego. I nie wiem, jak wprowqadzić pomieszczenie o nietypowych kształtach, takie jak np. Twoje. Za głupia jestem do tych programów
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  16. #1096
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Cytat Napisał verunia
    Cytat Napisał mayland
    No ładnie, po co Wam projektanci jak same sobie domy zaprojektujecie!
    Czemu zadna sie wcześneij nie chwaliła, ze robi takie cuda?
    Mówisz o Brazie? Braza się przecież w stopce chwali
    Braza to wyższa szkoła jazdy, to juz profesjonalne wizualizacje
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  17. #1097
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Ja mam Archicada, wersję edukacyjną, ale za diabła nie mogę się w nim połąpać. Teraz ściągnęłam PRO100-demo, ale jak się okazuje Cirrus jest tylko zielony, a hariona nie ma w ogóle. I nie mam pojęcia, jak ściągnąć biblioteki (spakowane są zipem a toto mi nie działa, moge rozpakować tylko .exe lub .rar). No i kicha. Właśnie próbowała zrobić Twoją łazienkę w PRO100, ale cirrusa mam tylko zielonego. I nie wiem, jak wprowqadzić pomieszczenie o nietypowych kształtach, takie jak np. Twoje. Za głupia jestem do tych programów
    To raczej wina programów , ze są mało przejrzyste w obsludze i maja ograniczenia a nie twoja. Archicad jest to program dla architektów więc jest zbyt skomplikowany dla laika. jeszcze go nie sciągnęłam. Daj linka to spróbuję
    Ten zielony cirrus to jest z innej firmy. Mój to z włoskiego Metrona. Ale moze masz jakieś inne w podobnej kolorystyce? Jesteś niesamowita że tak innym pomagasz

  18. #1098
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Dzięki Maylandziu, ale to pochwała chyba trochę na wyrost To prosty program. Nie jestem projektantem, matematyka jest moją zmorą, a w tych bardziej zaawansowanych projektach trzeba mieć odrobinę pojęcie, jak wszystko obliczyć i ... narysować. Ja nie umiem, chociaż od paru dni próbuję.
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  19. #1099
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Veruniu, tu jest link do tej wersji demonstracyjnej Archicada.
    https://eduregistration.graphisoft.com/
    Trzeba się zarejestrować. Obawiam się, że nie mam wszystkiego, bo niektóre foldery pakowane są zipem a ja ich rozpakowac nie mogę (chociaż mam WinRara).
    Teraz próbuję bawić się w PRO100 Twoją łazienką - ale cięzko mi idzie. Nie ma płytek. Spróbuję coś dobrać.

    Jeśli mogę pomóc, to dlaczego mam tego nie robić Tym abrdziej, że lubię się bawić (ale nie lubię, gdy mi coś nie wychodzi )
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #1100

    Domyślnie

    A ktore plytki z azteki bedziesz laczyla z tym gresem khadi?

Strona 55 z 179

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony