dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Pompa cieplna

  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Chętnie dowiem się więcej na temat tego sposobu - nie znalazłem jeszcze użytkowników a ich opinie byłyby bardzo istotne.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Interesuje mnie pompa "z wody".Z jakiej głębokości opłaca się czerpać ? Jak duża musi być wydajność złoża wody? Jeżeli mam wodę na różnych głębokościach to która jest lepsza (da wyzszy wspólczynnik) płytko czy głęboko? Mam wodę na 1,5 m oraz w przedziale17-30m (na tej głębokości jest studnia-ujęcie wody na sąsiedniej działce).Gdzie można sprawdzić czy u mnie jest ten sam przekrój warstw-czy w wodociągach -czy muszę sama wiercić kontrolną studnię? Czy ktoś ma doświadczenia z pompą "z wody"? baba

  4. #4

    Domyślnie

    po przeczytaniu wielu reklam i opisów pozostaje jednak opinia osoby, która korzysta z pompy dłużej niż kilka miesięcy. Kiedy jedną z firm poprosiłem o kontakt z takim użytkownikiem (po wizycie w firmie i dostarczeniu wszystkich wymaganych informacji) nie skontaktowano się ze mną więcej. Z rozmów z drugiej ręki wiem, że cena instalacji i uruchomienia pompy ciepła podawana przez firmy jest dużo mniejsza od końcowej, prawdziwej, zapewniającej normalne użytkowanie. Chętnie bym zmienił zdanie ale widzę, że instalacja pompy jest ok. 3-4 razy droższa od gazu lub oleju.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony