dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 48
  1. #1

    Domyślnie ROLETY w Wawie

    kochani czekam na waszą pomoc.chce zrobić sobie ładne rolety.nie firmanki, szmatki , żaluzje ale rolety.bede wdzieczna za inspiracje, zdjecia,rady porady, adresy.chciałabym żeby to były rolety naokinne a nie mantowane do ściany czy karnisza, no i nie ukrywam że w przystępnej cenie.moze ktos był w RENOMARZE na Modzelwskiego?Liczę na Waszą pomoc.

  2. #2
    tripper
    Guest
    tripper

    Domyślnie

    fajne rolety widzialem w IKEI. drewniane, montowane bezposrednio do okna, w przystepnych cenach, w roznych rozmiarach

  3. #3

    Domyślnie

    W TTWOpex w Alejach Jerozolimskich przy wejściu sa różnego rodzaju rolety i naokienne i naszybne Nie wiem, które to jest stoisko, ale tam widziałam. Widziałam też na Bemowie w małym sklepiku z oknami, drzwiami i parapetami. Pani miała właśnie rolety przykręcane albo przyklejane na okno. Robią na wymiar, a materiałów do wyboru, to ho ho, albo może i więcej
    dana

  4. #4

    Domyślnie

    dzieki już myślalam ze nikt do mnie nie napisze nomalnie. w IKEI owszem sa, nawet całkiem tanie rolety rzymskie.ale niestety montowane do karnisza lub do ściany. Tripper Tobie chyba chodzi o żaluzje drewnaine - faktyczniemteż są ładne. ale ja mam okna plastikowe biale i coś nie bardzo mi paszą ale dzięki.czekam na jescze z niecierpliwościa....

  5. #5

    Domyślnie

    Najtańsze rolety przyklejane do ramy okna są w castoramie i praktikerze i obi, zamawiane na wymiar w małych punktach mają ceny powalające na kolana
    jutro zaświeci słońce

  6. #6

    Domyślnie

    Marpanek - jak bardzo powalające na kolana?W obi, praktikerze i castoramie są hm..... średnio ładne. zeby nie powiedzieć ze szajs... ale moze ja sie mylę?

  7. #7

    Domyślnie

    Ja kupiłem już jedną roletkę przez Allegro tutaj: http://www.rolety.net/firma.html

    Na Allegro występuje ta firma pod nickiem: inter_tech

    Jestem zadowolony i chyba wezmą więcej. Ale mówię, że nie znam ludzi...więc nie mogę dać głowy

    Pozdrawiam

    T.

  8. #8

    Domyślnie

    na oknp 120 cm koszt rolety na zamówienie około 230-250 złotych, a w obi roleta gardinia 100-120 złotych. Materiał jest porządny a np bambusowa ciemna jest bardzo ładna / najtańsza w casto poniżej 100 zl/.
    jutro zaświeci słońce

  9. #9

    Domyślnie

    Ja za roletę na okno 120cm zapłaciłem 78,85zł + 8 zł przesyłka. 3 klasa materiału na stronie producenta, którego podawałem. Rolety nie montuje się do okna na śrubki, tylko na zaczepy (bezinwazyjnie).

    Pozdrawiam

    T.

  10. #10

    Domyślnie Rolety

    Jaki model rolet kupiłes MINI czy BEST
    jak sie sprawdzaja przy oknach uchylnych?

  11. #11

    Domyślnie

    Tommco - masz b. ładny domeczek. Byłam u Cie na stronie.Dużo śwaitła i przestrzeni tak jak lubie.Mężu czy czytasz to teraz? to juz iwesz naocznie co mi siepodoba.
    A wracajac do rolet - ide sie dzis zorienować w cenach w RENOMARZE www.renomar.pl , a jak będa tak zaporowe jak mówicie to przejdę sie do OBI.... A mozę jakieś zdjecia swoich rolet wstawicie? chetnie popatrze na pomysły bardziej dośwaidczonych Pozdrawiam.

  12. #12

    Domyślnie

    czytam czytam i nie wiem o co ci chodzi bo przeca prawie taki sam kupujemy. nawet strych jest b. podobny. wszystko po małemu, nie.

    swoją drogą, jak już przejdziemy przez sundy to sie wszystkim pochwalimy chyba chałupką
    wolnoć tomku w swoim domku

  13. #13

    Domyślnie

    wiem wiem. za to żeś taki miły, to obiadzik dzis zrobie. wyjątkowo. ale pochwalić moge nie? to co z tymi roletami?ktoś wklei jakieś zdjećia?

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał katalina
    W obi, praktikerze i castoramie są hm..... średnio ładne. zeby nie powiedzieć ze szajs... ale moze ja sie mylę?
    Nie mylisz się! Też szukam czegoś prostego ale i oryginalnego. I tak jak Tommco nie chcę psuć ram okiennych.
    cele budzą szacunek

  15. #15

    Domyślnie

    Ja mam model mini. Jest bez kasetki, ale za to nie ma wiercenia.

    Pozdrawiam

    T.

  16. #16

    Domyślnie

    Tommco, a same zaczepy są o.k.?? . Obawiałabym się też o wybór materiału (koloru i struktury) przez internet. Co prawda, podpatrzeć można gdzie indziej...
    cele budzą szacunek

  17. #17

    Domyślnie

    Zaczepy są ok. Myślę, że jak napiszesz o jakie Ci mniej więcej kolory chodzi i materiał to wyśle Ci próbki. Ja z pierwszą roletą poprosiłem o próbki kolorów piaskowych i je dostałem

    Pozdrawiam

    T.

  18. #18

    Domyślnie

    byli u mnie wczoraj ludzie z RENOMARA (link podawałam wczesniej). przywieżli mnóstwo próbek.Zamowilam na razie rolety rzymskie na wszystkie okna, montowanie będzie na listwie przyokiennej a nie na samych ramach okna.jak zrobią wycenę, to prześle Wam orientacyjne koszty.ale jakos specjalnie nie zaszalałam więc mysle że będzie spoko cenowo juz sie nie mogę doczekać prawdę mówiąc....

  19. #19

    Domyślnie

    więc informuję. cena całościowa wyszła 2330 zł. ale .... ja mam jak by nie było 5 okien + balkon. Dużych okien. W tym 3 są to okna podwójne, wiec roleta też nie jedna a 2. chyba się zdecyduję. jak będą gotowe to wstawie zdjecia, do ocenienia.

  20. #20

    Domyślnie

    To chyba nie jest aż tak drogo... Zależy jeszcze, jaką tkaninę wybrałaś. Mi za jedna roletę rzymską na okno podwójne (ani wysokie ani szerokie) firma zaśpiewała 630 zł, jeśli z mojej tkaniny to 480 - to chyba dużo?
    Czy ktoś może wie gdzie można kupić taki system do rolet rzymskich?
    Wiem ze Osowa kiedyś podawała isntrukcję jak uszyć samemu, ale jakoś brak mi sil i czasu...

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony