dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Jaką farbę do wnętrz polecają forumowicze?

    taki ideał z cyklu "Tania, dobra i ciesząca oczy"
    Przejrzałem większość wątków na ten temat i widzę, że polecacie Tikurrilę, Beckersa z droższych (o lepszych nie wspominam, bo to nie mój pułap), z tańszych Dekoral i Duluxa (częściowo), a nie polecacie Jedynki, Nobilesa.
    Jako białą do sufitów i częściowo ścian wybrałem Dekoral Acrylit W śnieżnobiały, natomiast co do ścian się waham. Nie zamierzam wydac majątku, bo go zwyczajnie nie posiadam, a ściany w moim mieszkaniu były dwukrotnie malowane natryskowo białą emulsją przed oddaniem, tyle, że w trakcie wykańczania się pobrudziły, zresztą w białym mieszkaniu i tak bym nie mieszkał. Co możecie doradzić? Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    A widziales farby Dyrup, firmy Bondex. Sa dobre i chyba cenowo cos pomiedzy tymi drogimi i tanszymi.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    carlito

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    4

    Domyślnie Re: Jaką farbę do wnętrz polecają forumowicze?

    ja malowałem farbą Flugger i bardzo sobie chwalę, niestety nie pamiętam jaki ma stosunek cenowy do firm które wymieniałeś

  4. #4

    Domyślnie

    właśnie maluję
    Nobilesem
    dobrze sie rozprowadza
    ładnie kryje
    o reszcie będę mogła powiedzieć za jakiś czas

    Dulux bardzo nam się nie podobał

  5. #5

    Domyślnie

    Właśnie jestem na etapie odnawiania, malarze, fachowcy z 20 letnią praktyką, powiedzieli: proszę nam kupić Polonit z Pilawy, ( 80zł-10l) jest najlepszy, żadnych "wynalazków"!

  6. #6

    Domyślnie

    będę używać bolixa akryl. wewnętrzne, wiem że są bardzo wydajne;
    Prawo Van Herpena:
    Rozwiązanie problemu leży w znalezieniu osób, które umieją go rozwiązać

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Tikurilla Optiva 5 - lateks

    przeszła zmywanie:
    - sladów paluchów syna
    - ślady butów w wiatrołapie
    - ketchap w dużej ilości
    - czekolada
    - tłuste "łapy" instalatora po demontażu grzejnika
    - sos w kuchni powyżej płytek
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  8. #8

    Domyślnie Re: Jaką farbę do wnętrz polecają forumowicze?

    Cytat Napisał carlito
    ja malowałem farbą Flugger i bardzo sobie chwalę, niestety nie pamiętam jaki ma stosunek cenowy do firm które wymieniałeś
    Kuchnię malowałam Fluggerem, byłam zszokowana (na plus oczywiście . Świetnie się rozprowadza, pięknie i równo kryje. Ja akurat taką super hiper zmywalną malowałam (jak na razie się to sprawdza - plamy łatwo zmyć, nie obciera się). Malowałam tylko dwie ściany, więc fortuna to nie była. Teraz sie łamię, czy dużego pokoju też Fluggerem nie machnąć...

    Przedpokój malowałam białą Kabe bodajże, była tania, plamy są widoczne (ale to była normalna farba, niezmywalna), za to ma snieżną biel i dość dobrze sie rozprowadzała. Krycie tez ładne - dwa razy malowałam na bardzo brudną ścianę.

    Pozdrawiam
    zielony_listek

  9. #9

    Domyślnie

    witam,
    my bedziemy malować CAPAROLEM.podobno jest znacznie lepsza od Tikurilli(ta ponoć byla super do momentu jak przywozili ja z Finlandii, od kiedy produkują u nas jej jakośc znacznie spadła).CAPAROLa poleciło nam już kilku wykonawców, którzy nim malują na większą skalę.Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony