dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 63
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wilcza75

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie matka kurka - ??? - same pytania

    4 CZERWCA - ważna data w historii Rzeczpospolitej. Dla większości - rocznica wyborów 1989r. , w których zmietliśmy czerwonych , dla innych dzień zdrady i zamachu stanu.
    "Matka kurka" z tej okazji wspomina o gienialinym strategu i jego bracie.
    całośc - http://www.matka-kurka.net
    a oto fragmnet:

    "W koalicji IVRP zasiadają byli członkowie PZPR i sprawują wysokie funkcje, ale to jeszcze nie wszystko. W koalicji mamy również tajnych współpracowników, umieszczonych na liście Macierewicza, jak choćby poseł Maksymiuk prawa ręka wicepremiera Leppera. Jednak i tego mało, z rzeczy najistotniejszych, które nijak się maja do zerwania z przeszłością okrogłostolową powinniśmy wymienić:
    1) prezydentem IVRP jest Lech Kaczyński wieloletni doradca Lecha Wałęsy, jeden z szefów jego kancelarii, uczestnik okrągłego stołu, uczestnik tajnych obrad w Magdalence.
    2) Premierem IVRP jest Jarosław Kaczyński, wieloletni doradca Lecha Wałęsy, jeden z szefów jego kancelarii, uczestnik okrągłego stołu, mediator rządu Tadeusza Mazowieckiego i założyciel partii PC, która była politycznym zapleczem Lecha Wałęsy.
    3) Wicepremierem rządu IVRP jest Roman Giertych, syn Macieja Giertycha, wieloletniego doradcy Wojciecha Jaruzelskiego, towarzyszącego Jaruzelskiemu, również w czasie obrad okrągłego stołu, w który wprawdzie obaj panowie udziału nie brali, ale sterowali z zewnątrz kolejnymi ruchami generała Kiszczaka i Aleksandra Kwaśniewskiego.
    4) Kolejnym wicepremierem rządu IVRP jest recydywista, członek PZPR, szef partii SO, według słów Jarosława Kaczyńskiego, powołanej przez SB, posiadającej w swoich szeregach wielokrotnie skazanych i ściganych przez prokuraturę posłów jak posłę Łyżwiński, posłanka Hojarska, posłanka, Beger, poseł Maksymiuk, który dodatkowo jest umieszczony na liście Macierewicza jako TW, a jego partyjny kolega Grzesik jako agent WSI."


    przy okazji polecam ciekawsze teksty http://www.matka-kurka.net/najlepsze
    i na koniec parę pytań
    Matka kurka - kto zaś, bo że nie Kibic /Jerzy U./ to raczej pewne?
    Czy to jedna osoba, bo styl i treść kolejnych wpisów, sugerują, że raczej nie?
    i najważniejsze, Co tym sądzicie moi drodzy? bo dla mnie , mimo iż matka kurka deklaruje się jako ateista i w materii ocen religii i wiary zagalopowuje się niebezpiecznie, jakoś dziwnie podzielam jego /jej?/ poglądy na historię, politykę etc.

  2. #2

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar sasiad1964
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Jak Kurski był mały to w podstawówce mówili na niego Kurek.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie Re: matka kurka - ??? - same pytania

    Cytat Napisał wilcza75
    ... Co tym sądzicie moi drodzy? bo dla mnie , mimo iż matka kurka deklaruje się jako ateista i w materii ocen religii i wiary zagalopowuje się niebezpiecznie, jakoś dziwnie podzielam jego /jej?/ poglądy na historię, politykę etc.
    No kurka...nie wiem, kto zacz, ale... też ją lubię


  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wilcza75

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    długie, ciepłe, słoneczne dni, pół Polski na tradycyjnych długoweekendowych wywaczasach, a ja znajduję tekst matki kurki, który uświadamia mi, skąd bierze się wspólnota myśli z owym ptakiem......... , rzecz miała miesce przed ponadrokiem (marzec 2006) , ale w naszej kochanej ojczyźnie opisany problem, przykładowy jeno, jest i chyba niestety będzie aktualny jeszcze przez pokolenia......... początek jest taki:

    Językiem szkolnej rozprawki i prostą metaforą postaram się przedstawić dwie wizje Polski, gospodarnej opartej na indywidualnym profesjonalizmie prywatnych firm i bałaganiarskiej Polski administracyjnej, centralnie sterowanej. Wczoraj miałem przykre zdarzenie, na leśnej przecince rozbiłem miskę olejową w swoim rodzinnym leasingowanym kombi. Głusza kompletna i do domu daleko, cóż było robić zadzwoniłem na assistance i pokrótce opisałem zdarzenie, przyjmującemu zajęło trochę ustalenie lokalizacji wsi, której nie miał na mapie, ale po podpowiedzi z mojej strony, że wieś jest obok miasteczka X, problem się rozwiązał. Po 30 minutach zadzwonił do mnie będący już w drodze kierowca lawety, aby ustalić szczegóły lokalizacji, a po kolejnych 10 był już na miejscu. Kierowca przejechał około 12 km, do czasu należy doliczyć ustalanie lokalizacji z dyspozytorem assistance i zorganizowanie dodatkowego osobowego auta ponieważ jechałem z 4 osobową rodziną..... Do serwisu było około 25 km, kiedy wyjechaliśmy z miasta, przez CB radio jeden z laweciarzy przekazał informacje, że na drodze międzynarodowej, którą mieliśmy jechać zdarzył się wypadek i ruch jest zablokowany.......
    Opisałem znajomym swoją przygodę, a oni zrewanżowali się historią wypadku, który mnie udało się ominąć. Okazało się, że do wypadku pierwsza przyjechała straż pożarna po 15 minutach, która musiała przebić się przez całe miasto ciężkim sprzętem. Druga zameldowała się Policja po 40 minutach, odległość jaką miała do pokonania to około 1200 metrów w linii prostej trasą międzynarodową. Ostatnie przyjechało pogotowie, po 55 minutach pokonując około 2500 m. Sprawę relacjonował świadek wypadku, który czekał aż służby szybkiego reagowania zabezpieczą miejsce wypadku, jak się potem okazało 1 osoba przypłaciła życiem `szybkość' reagowania.

    całość: http://dwie-wizje-polski.matka-kurka.net/
    myślę sobie /zdarza mi się to czasami/, że forumowicze, jako ludzie z jednej strony biorący własne sprawy w swoje ręce, a z drugiej często borykający się ze zbiurokratyzowanym monstrum administracyjnym, widzą w jakim kierunku zmierza nasze państwo....

    Coż więc mamy robić gdy ONI chcą nieustannie i wciąż dalej i dalej centralizować, nacjonalizować, koncesjonować i pozwalać /lub nie/, tworzyć przepisy, kontrolować, aresztować ...... i mówić, że robi się to wszystko ....dla naszego dobra?
    No cóż, czytamy sobie matkę kurkę, złorzeczymy od czasu do czasu..., ale czy to uspokaja nasze sumienia...?

  6. #6

    Domyślnie

    No i ?
    To sa fakty jakich miliony. Większość tych faktów tworzą ludzie.
    Samo to sie nie bierze...

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wilcza75

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    nokiae50 wymyślił/a/ Alfabet IV RP , dla odświeżenia proponuję poznać opinię matki kurki nt. powrotu komunizmu w wykonaniu idoli IVRP
    "... prawica to kompletne przeciwieństwo tego co PiS i wierni sobą reprezentują. A co PiS sobą reprezentuje? No, żebym ja wam musiał po raz 1000 takie rzeczy tłumaczyć? PiS sobą nic nie reprezentuje, co mogłoby choćby przypominać prawicę..."
    całość http://komunizm.matka-kurka.net/
    gorąco polecam - tomasz

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nokiae50

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    7

    Domyślnie

    Widzisz Wilcza jesteś przedstawicielem cenzury na tym forum, teksty ze skrajnego blogu Kurki myślącego za niektórych na forum moga być, Galba i jego dowcipy polityczne na forum są zakazane....

  9. #9

    Domyślnie

    Ty poczekaj az natniesz sie na nasze zadlo forum czyli...selimm ten czasmi potrafi dowalic

  10. #10
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wilcza75

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    kto chce niech szuka,
    kto chce ten znajdzie,
    kto zechce ten przeczyta co ob. matka_kurka napisał/a/ wieczorem 12 czerwca 2007r.
    nokiae50 vel... powinien zrobić to koniecznie, bo okazuje się, że matka zna nokię trojga imion doskonale i popełnia swoją pisaninę właśnie dla Niego i Jemu podobnych
    T

  11. #11

    Domyślnie

    Trojga? To ty optymista jesteś kolego
    "masz to na co godzisz się"

  12. #12

    Domyślnie

    Nie wiem czy już dwu-cyfrówka mu nie stuknęła?

    Tak się zastanawiam, co niektórych tak boli w tej Matce Kurce, że aż tak histerycznie muszą reagować?

  13. #13
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wilcza75

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał mTom
    co niektórych tak boli w tej Matce Kurce, że aż tak histerycznie muszą reagować?
    fakty, z którymi nie mogą /nie chcą, nie potrafią/ dyskutować

  14. #14

    Domyślnie

    A regulamin tego forum na którym piszecie czytaliście?

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzegorz Saczek
    A regulamin tego forum na którym piszecie czytaliście?
    który punkt?

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał mTom

    Tak się zastanawiam, co niektórych tak boli w tej Matce Kurce, że aż tak histerycznie muszą reagować?
    Na zasadzie "i poznasz prawde i da ci ona wolnosc".
    Znaczy jak my poznamy lewakowa prawde to uwierzymy.
    Tylko skad takich glupich nabrac ?

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    Cytat Napisał Grzegorz Saczek
    A regulamin tego forum na którym piszecie czytaliście?
    który punkt?
    5f

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    Cytat Napisał mTom

    Tak się zastanawiam, co niektórych tak boli w tej Matce Kurce, że aż tak histerycznie muszą reagować?
    Na zasadzie "i poznasz prawde i da ci ona wolnosc".
    Znaczy jak my poznamy lewakowa prawde to uwierzymy.
    Tylko skad takich glupich nabrac ?
    spoko majonez rrmi
    Już Romek o to dba, żeby takowych kształtowac w ilosciach masowych.
    "masz to na co godzisz się"

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzegorz Saczek
    Cytat Napisał Majka
    Cytat Napisał Grzegorz Saczek
    A regulamin tego forum na którym piszecie czytaliście?
    który punkt?
    5f
    f) uczestnik FORUM (Czatu) notorycznie narusza regulamin, swą postawą zniechęcając innych użytkowników do korzystania z FORUM, a prośby moderatora o przestrzeganie regulaminu nie odnoszą skutku.
    ten? kto Ciebie zniechęca?, kogo prosił moderator?

  20. #20

    Domyślnie

    Moim zdaniem chodziło mu o to, że to my jesteśmy zniechęcani.
    Z tego co wiem moderator wielokrotnie już prosił... co skutkowało zmianą nicku.

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony