dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 63
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał mTom
    ... co skutkowało zmianą nicku.
    bo mowia , ze jak takiemu sie napluje , to gada , ze deszcz pada

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nokiae50

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    7

    Domyślnie

    Matka kurka jest znakomita. Pokazuje doskonale sposób myślenia pewnej częsci polityków. Dlatego trzeba dzień zaczynac od czytania tego blogu!!!

    Polecam!!!!

    Oczywiście teksty wyjaśniające życiorysy Kaczyńskiego i inych członków rządu w żadne sposób nie łamią regulaminu forum:
    "e) uczestnik FORUM wykorzystuje je do agitacji politycznej, religijnej lub innej niezgodnej z tematyką MURATORA i duchem FORUM, "


    Oczywiście za to wywiad z Nelly Rokita, czy teksty z blogu Galby łamią regulamin i zostały wielokrotnie wilczo potraktowane cenzurą czyli skasowane...

    ale jestem pewny że obecni w tym wątku obrońcy demokracji rozpoczną bić larum że na forum jest cenzura i tylko jedynie prawomyślne teksty Kurki mają prawo być na forum...., a złego słowa o Balcerowiczu czy o Tusku niema prawa być na forum i natychmiast są skasowane.....
    no chyba że czytelnicy Kurki są zwolennikami cenzury na forum????

    Ciekawe swoją drogą dlaczego cenzura forum skasowała wywiad z Nelly Rokita, nawet ona nie jest poprawna politycznie?????

    ale może tu czas udzielić odpowiedzi Kurce, Galba:

    Autorytet - człowiek, który ma rację nawet wtedy, gdy się myli. Autorytet jest koniecznym elementem demokracji ponieważ ktoś musi wyborcom powiedzieć co jest słuszne. W 2005 roku autorytety się zagapiły i powstała IV RP. Wtedy zaczęło się całe zło, które w przystępnej formie zostało opisane poniżej. Patrz też Twinky Winky.

    Balcerowicz - odszedł gdy nastała IV RP. Chwilę potem rozszalała się inflacja, spadła produkcja, Kwaśniewski zgubił zegarek od Dochnala a krasnoludki zaczęły sikać do mleka.

    Chleb - w wyniku pogłębiających się trudności gospodarczych IV RP człowieka pracy nie stać jest na chleb, szerzącemu się głodowi stara się zaradzić znana z akcji charytatywnych żona ostatniego prezydenta demokratycznej III RP - Jolanta Kwaśniewska, która uczy masy robotnicze jak oszukać głód bezą.

    Demokracja - według optymistów zagrożona, według pesymistów uśmiercona. Co do jednego wszyscy się zgadzają - gdyby demokracja działała tak, jak należy prezydent nazywałby się Tusk a większość w Sejmie miałaby koalicja PO-LiD, niestety wyborcy nie zdali egzaminu a poprawić wyników głosowania nie było komu.

    Elżbieta II - tytularna przywódczyni Jamajki. Na Jamajce wydają najlepsze na świecie gazety. Dlatego przywódcy opozycji, zwłaszcza B.Komorowski, zaczynają dzień właśnie od sprawdzenia co o Polsce piszą w Kingston (stolica Jamajki).

    Fundacja - po delegalizacji wszystkich partii opozycyjnych fundacje stały się jedyną dostępną formą, w jakiej można (na razie) prowadzić działalność prodemokratyczną. Najważniejszą i najbardziej prężnie działającą na rzecz Demokracji fundacją jest Amicus Europae, która działa dzięki finansowemu wsparciu demokratów ze wschodu.

    Gospodarka - wg reżimu rozwija się, ośrodki propagandy kaczystowskiej twierdzą nawet, że bardzo szybko, jednak prawda jest taka, że gdyby jej stery wróciły w ręce sprawdzonych fachowców z PO-LiD dopiero wtedy byśmy zadziwili świat!

    Hiszpania - taka mogłaby być Polska gdyby wyborcy przez pomyłkę nie przekształcili jej w IV RP, rząd zajmowałby się wtedy naprawdę ważnymi problemami (takimi jak objęcie prawami człowieka orangutanów i goryli, przyznanie praw wyborczych nastolatkom, usunięcie z dokumentów obelżywych określeń "ojciec" i "matka" i zastąpienie ich neutralnymi "rodzic A" i "rodzic B" oraz badanie czy małżeństwo to wyłącznie mężczyzna plus kobieta lub mężczyzna plus mężczyzna ewentualnie kobieta plus kobieta czy także mężczyzna plus samiczka pytona albo kobieta plus ekspres do kawy). Ku oburzeniu światowej opinii publicznej rząd IV RP woli trwonić czas na tematy zastępcze typu "walka z korupcją".

    Internet - według wychodzącej w podziemiu Gazety Wyborczej "Internauci chcą obalić PiS", niech ten tekst będzie moją cegiełką (bombką?) dołożoną do tego szczytnego dzieła.

    Jaruzelski Wojciech - bohater narodowy, autorytet moralny, bojownik o Wolność i Demokrację, posiadacz m.in. Orderu Lenina (x2), Orderu Rewolucji Październikowej, Orderu Czerwonego Sztandaru (wszystkie ZSRR) oraz Orderu Sztandaru Państwowego (KRLD), w IV RP prześladowany za poglądy niemal równie bezlitośnie co Twinky Winky.

    Kajdanki - ten sympatyczny gadżet (w cywilizowanym świecie znany wyłącznie jako pikantny atrybut w rękach uczestników radosnych parad teletubisiowych) nabrał w IV RP złowrogiego znaczenia - w tym dzikim kraju służy on do dręczenia osób zatrzymywanych przez formacje policyjne. Barbarzyństwo i średniowiecze!

    Listy Otwarte - jedyna broń w rękach prześladowanej opozycji, pisane z taką werwą, siłą i mocą perswazji, że gdyby tylko chciało się je czytać komuś poza ich autorami po IV RP pozostałoby już tylko mgliste wspomnienie.

    Łobuzy z IPN - właściwie "gnojki z IPN" ale literkę "g" reżimowy klakier Galba poświęcił gospodarce. Łobuzy z IPN to wysokoopłacani najemnicy kaczystów, którzy przy wątłym świetle dogorywającej jarzeniówki fałszują po nocach teczki autorytetów.

    Michnik Adam - najdzielniejszy i najbardziej odważny przeciwnik reżimu, nie ma tygodnia by nie musiał gościć w sądzie gdzie w ramach walki o demokrację i wolność słowa domaga się zakazu publikacji krytycznych opinii na swój temat.


    Niemiec Szymon i Biedroń Robert - prześladowani przez reżim przywódcy polskich Teletubisiów, obaj wciąż czekają na aresztowanie, rewizję lub chociaż nienawistną wypowiedź Rzecznika Praw Dziecka na swój temat. Niestety reżim, w swej perfidii, ogranicza się do prześladowań psychicznych polegających na udawaniu, że obaj panowie go nie obchodzą.

    Okoliczności - klucz do zrozumienia i prawidłowej oceny realiów IV RP. Okoliczności mają zasadnicze znaczenie, np.: pieniądze przepływające w ohydnej, kolaborującej z kaczystami Samoobronie są "haraczem", gdy pozornie takie same przepływy następują w mniej nieestetycznej Platformie, wtedy mamy do czynienia z "darowizną". Ciężko się w tym połapać, ale gdy się naprawdę chce to można. Kto nie nadąża za zmiennymi okolicznościami i mobilnymi ocenami, ten zawsze może sięgnąć po ściągę w postaci nielegalnej bibuły (GW, Przekrój), która mu to wszystko przejrzyście wyjaśni.

    Polityka Zagraniczna - pasmo niekończących się porażek (ostatnio 0:1 z Armenią).

    RP - Rzeczpospolita Polska, kolejne wersje RP oznaczane są, dla wprowadzenia porządku, cyframi. I RP - tzw. Rzeczpospolita Szlachecka, istniała do czasu, gdy zagraniczne autorytety uznały, że przynosi wstyd nowoczesnej Europie, wtedy wybitni intelektualiści zachodni rozpoczęli akcję pisania listów otwartych do władców krajów sąsiadujących z I RP a ci, podzieliwszy ich pełne zaniepokojenia kondycją demokracji w Rzeczypospolitej zdanie, dokonali jej reformy polegającej na podziale na trzy części. II RP - tzw. Polska Międzywojenna, istniała do czasu, gdy prawdziwi Europejczycy uznali, że przynosi wstyd nowoczesnej Europie, wtedy postanowili dokonać jej reformy polegającej na podziale na dwie części. Akcja reformy II RP spotkała się z entuzjastycznym poparciem ze strony najbardziej postępowych kręgów lewicy zarówno zachodnio- jak i wschodnioeuropejskiej.

    III RP - tzw. Spełnienie Naszych Marzeń, była lepsza od wszystkich dotychczasowych i przyszłych, niestety istniała do czasu, gdy bezmyślni wyborcy uznali, że należy ją zastąpić IV RP. IV RP - tzw. Pośmiewisko Całego Cywilizowanego Świata, na szczęście zagraniczni intelektualiści już piszą listy do władz bardziej cywilizowanych krajów by te pomogły się zreformować IV RP, V RP - twór, na który czekamy, nadejdzie gdy Platforma Obywatelska dostanie w wyborach tyle głosów ile dają jej sondaże. Między II a III RP była jeszcze PRL (bez cyfry) - tzw. Polska Ludowa, jest to twór kontrowersyjny ponieważ część autorytetów mówi, że była ona zła a część, że wręcz przeciwnie. Autorytety, które dziś mówią, że PRL była zła kiedyś uważały inaczej.

    Sondaże - badania opinii publicznej są jedyną niezawłaszczoną jeszcze przez PiS gałęzią gospodarki, dzięki temu sondaże wciąż charakteryzują się wysoką wiarygodnością i trafnością.

    Twinky Winky - obiekt sterowanej przez rząd nagonki, która wpisuje się w szerszą kampanię niszczenia autorytetów.

    Unia Europejska - najwybitniejsi eksperci zachodzą w głowę jak to się stało, że IV RP jeszcze z niej nie wyrzucono, jednak w ostatnich dniach szansa na eksmisję IV RP z EUropy znacznie wzrosła - w odpowiedzi na prześladowania Twinky Winky wniosek o wykluczenie IV RP z Unii zgłosili zatroskani stanem polskiej demokracji hiszpańscy komuniści.

    Wolność Słowa - w IV RP praktycznie zdławiona, wystarczy włączyć telewizor (jedyne programy, do których dopuszcza się opozycję to Teletubisie i Taniec z Gwiazdami) lub radio albo wejść do saloniku prasowego by się przekonać, że tak właśnie jest.

    X - na "x" nie ma żadnej zbrodni, występku ani kompromitacji kaczyzmu. Dlatego kontynuuję literkę "w": Wałęsa Lech - były prezydent III RP, autorytet (chociaż nie lubi Teletubisiów), obecnie prowadzi działania na rzecz stworzenia szerokiej formacji politycznej, która podwoi jego wynik wyborczy z roku 2000. Za to jest prześladowany przez IV RP. Skupia wokół siebie inne autorytety, m.in. M.Wachowskiego i P.Piskorskiego. Dla Polski jest gotów na każde poświęcenie, mógłby nawet zapłacić podatek od miliona dolarów, który kiedyś podarowali mu dobrzy, bezinteresowni ludzie z Ameryki, niestety nikt mu wtedy o tym nie przypomniał, przez co dziś różni źli ludzie mogą mu to wypominać. Jeszcze bardziej źli ludzie wypominają LW, że coś tam kiedyś miał podpisać. Jest to oczywiste kłamstwo ponieważ wiadomo, że LW sam nigdy niczego nie pisze (nawet własnej książki i felietonów).

    Yeti - "Wołanie do Yeti" to tytuł pierwszego (1957) tomiku poezji Wisławy Szymborskiej, autorka jest poetką i autorytetem, podpisuje listy otwarte, naraża się na gniew reżimu i walczy o Demokrację. Przed "Wołaniem do Yeti" niczego nie wydawała. Kto twierdzi inaczej ten jest chorym draniem o "bystrym oku snajpera". Wracając do tomiku: trwają badania prowadzone przez zespół najwybitniejszych naukowców, które mają dać odpowiedź na pytanie, dlaczego na wołanie noblistki skierowane do Yeti odpowiedział Aleksander Kwaśniewski.

    ZOMO - Zmotoryzowane Odwody Milicji Obywatelskiej, stały tam, gdzie dziś stoi opozycja. Czyli po stronie demokracji.

    http://fakty.interia.pl/salon24/galb...i-iv-rp,923903,

  3. #23

    Domyślnie

    Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości odnośnie wielonickowca?

    Wiedzę, że Kurka celnie ujmuje sprawę, bo boli, oj boli.

  4. #24
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Daleki jestem od wywodów na takie bardzo trudne tematy ale bardzo prosze o wytłumaczenie mi co chce osiagnać kol/koleż nokiae50.Pisze o cenzurze z której sam jakoś nie może wybrnąć.Czy to co pisze nie może odbywać sie na jakimś innym forum?Wiem ,że jest coś takiego jak:nie chcesz to:nie czytaj ,nie odpowiadaj,w ogóle nie zabieraj głosu tylko do czego to ma prowadzić? Co ma udowodnić?

    NS,KS

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3.534

    Domyślnie

    Qurcze, łza mi się w oku zakręciła.

    Greguś - normalnie stęskniłem się za Tobą .
    Brakowało mi Twoich tekstów jak tlenu. Co jak co, ale jedno muszę Ci przyznać - czujność proletariacką utrzymujesz na bardzo wysokim poziomie.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny
    Daleki jestem od wywodów na takie bardzo trudne tematy ale bardzo prosze o wytłumaczenie mi co chce osiagnać kol/koleż nokiae50.Pisze o cenzurze z której sam jakoś nie może wybrnąć.Czy to co pisze nie może odbywać sie na jakimś innym forum?Wiem ,że jest coś takiego jak:nie chcesz to:nie czytaj ,nie odpowiadaj,w ogóle nie zabieraj głosu tylko do czego to ma prowadzić? Co ma udowodnić?

    NS,KS
    Tego chyba nikt nie wie
    "masz to na co godzisz się"

  7. #27

    Domyślnie

    Gregmen? Gdzie?

    A tak a propos chciałem się nieśmiało spytać, czy muratorowa dyskusja polityczna zeszła już zupełnie na psy, czy jak ją tam zwali - matę kurka? Onegdaj cytowaliście jeszcze Wybiórczą, zdarzało się, że i Rzepę. A teraz co? Tylko blog jakiegoś zacietrzewionego manipulanta?

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał ckwadrat
    Gregmen? Gdzie?

    A tak a propos chciałem się nieśmiało spytać, czy muratorowa dyskusja polityczna zeszła już zupełnie na psy, czy jak ją tam zwali - matę kurka? Onegdaj cytowaliście jeszcze Wybiórczą, zdarzało się, że i Rzepę. A teraz co? Tylko blog jakiegoś zacietrzewionego manipulanta?
    Kwadrat i świetnie że przywołali tu Kurkę, to wzniosły komplement ale od dawna ich politykowanie jest na tym poziomie, reszta polityki jest niepoprawna więc na tym forum objęta jest cenzurą obrońców demokracji

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał markus_gdynia
    Qurcze, łza mi się w oku zakręciła.

    Greguś - normalnie stęskniłem się za Tobą .
    Brakowało mi Twoich tekstów jak tlenu. Co jak co, ale jedno muszę Ci przyznać - czujność proletariacką utrzymujesz na bardzo wysokim poziomie.
    Bardzo trafna uwaga. Ciekawe skąd tak nagle? Jakieś larum grają??
    Poza tym tez myślę, ze dwucyfrówka jak nic.
    "masz to na co godzisz się"

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał ckwadrat
    Gregmen? Gdzie?

    A tak a propos chciałem się nieśmiało spytać, czy muratorowa dyskusja polityczna zeszła już zupełnie na psy, czy jak ją tam zwali - matę kurka? Onegdaj cytowaliście jeszcze Wybiórczą, zdarzało się, że i Rzepę. A teraz co? Tylko blog jakiegoś zacietrzewionego manipulanta?
    no cóż, odkąd jako dyskutant zrejterowaleś, to tylko gręguś nam został i blog jego denerwujący

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    Cytat Napisał ckwadrat
    Gregmen? Gdzie?

    A tak a propos chciałem się nieśmiało spytać, czy muratorowa dyskusja polityczna zeszła już zupełnie na psy, czy jak ją tam zwali - matę kurka? Onegdaj cytowaliście jeszcze Wybiórczą, zdarzało się, że i Rzepę. A teraz co? Tylko blog jakiegoś zacietrzewionego manipulanta?
    no cóż, odkąd jako dyskutant zrejterowaleś, to tylko gręguś nam został i blog jego denerwujący
    i słusznie zrobił że zrejterował, co ma z MAjką dyskutować, która wszelkim błotem obrzuciła Terleckiego bez podania jakiejkolwiek przyczyny...????

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał ckwadrat
    Gregmen? Gdzie?
    Naiwniak?

    Cytat Napisał ckwadrat
    A tak a propos chciałem się nieśmiało spytać, czy muratorowa dyskusja polityczna zeszła już zupełnie na psy, czy jak ją tam zwali - matę kurka? Onegdaj cytowaliście jeszcze Wybiórczą, zdarzało się, że i Rzepę. A teraz co? Tylko blog jakiegoś zacietrzewionego manipulanta?
    Zeszła, jak dałeś sobie z nią spokój, prawda?

    To co? Zaczynamy namiętnie cytować blog ckwadrata?

  13. #33
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3.534

    Domyślnie

    Cytat Napisał ckwadrat
    Gregmen? Gdzie?

    A tak a propos chciałem się nieśmiało spytać, czy muratorowa dyskusja polityczna zeszła już zupełnie na psy, czy jak ją tam zwali - matę kurka? Onegdaj cytowaliście jeszcze Wybiórczą, zdarzało się, że i Rzepę. A teraz co? Tylko blog jakiegoś zacietrzewionego manipulanta?
    A propos Gregmeny.
    Nikt z pozostałych uczestników dyskusji politycznej nie zmieniał swoich nicków tylko dlatego, że inni mieli odmienne zdanie poza jednym osobnikiem. Trzeba być wyjątkowo zadufanym w sobie albo mieć adwersarzy za wyjątkowych idiotów, aby uważać że nikt nie wychwyci podobieństwa, tym bardziej gdy pisze się identyczne zwroty i sformułowania tyle że pod kolejnymi, zmienionymi nickami.

    Ja nie muszę się zgadzać z opiniami pozostałych, a pozostali nie muszą się zgadzać z moimi, natomiast szlag mnie trafia na metody stosowane chociażby przez LEWAKK-a kilka postów wyżej, czyli automatyczne ustawienie kontrdyskutanta na pozycji wroga i przeciwnika.

    To, że nie zgadzam się z PiS nie oznacza z automatu, że jestem miłośnikiem PO albo SLD. To, że nie lubię Rydzyka nie oznacza automatycznie, że jestem wrogiem kościoła katolickiego. A to, że nie jestem namiętnym czytelnikiem Naszego Dziennika nie oznacza automatycznego uwielbienia dla Gazety Wyborczej.

    I to by było na razie tyle.

  14. #34
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał markus_gdynia
    To, że nie zgadzam się z PiS nie oznacza z automatu, że jestem miłośnikiem PO albo SLD. To, że nie lubię Rydzyka nie oznacza automatycznie, że jestem wrogiem kościoła katolickiego. A to, że nie jestem namiętnym czytelnikiem Naszego Dziennika nie oznacza automatycznego uwielbienia dla Gazety Wyborczej.
    No ale Ty myslisz logicznie i samodzielnie , co dla niektorych jest zajęciem zbyt uciazliwym.
    Trzeba to tez zrozumiec

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek
    Cytat Napisał markus_gdynia
    To, że nie zgadzam się z PiS nie oznacza z automatu, że jestem miłośnikiem PO albo SLD. To, że nie lubię Rydzyka nie oznacza automatycznie, że jestem wrogiem kościoła katolickiego. A to, że nie jestem namiętnym czytelnikiem Naszego Dziennika nie oznacza automatycznego uwielbienia dla Gazety Wyborczej.
    No ale Ty myslisz logicznie i samodzielnie , co dla niektorych jest zajęciem zbyt uciazliwym.
    Trzeba to tez zrozumiec
    No nie wiem, czy trzeba to zrozumieć czy tez nalezy sie raczej samemu pokajać.samodzielność i indywidualizm nie są chyba niczym dobrym wg. dominujacych tryndów
    Polecam wypowiedzi kuratora i psychologa społecznego w linkowanym . tekscie
    "masz to na co godzisz się"

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    no cóż, odkąd jako dyskutant zrejterowaleś, to tylko gręguś nam został i blog jego denerwujący
    Majka, nie zrejterowałem, zacząłem tylko dyskutować na nieco szerszym forum. A że czasu miałem mało, niestety na Muratora już mi go nie stawało. Jak zresztą kilka razy wpadałem podpatrzeć przez dziurkę od klucza, co się tutaj dzieje, widziałem, że Greg starczał za kilku takich ja, więc nie chciałem się mieszać..

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał mTom
    Zeszła, jak dałeś sobie z nią spokój, prawda?
    Nic takiego nie napisałem. Jeszcze dawno, po tym, jak mnie tu nie było, cytowaliście Gazownię czy Rzepę. A teraz matkę kurkę czy jak tam toto się nazywa.

  18. #38
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3.534

    Domyślnie

    Cytat Napisał ckwadrat
    Cytat Napisał mTom
    Zeszła, jak dałeś sobie z nią spokój, prawda?
    Nic takiego nie napisałem. Jeszcze dawno, po tym, jak mnie tu nie było, cytowaliście Gazownię czy Rzepę. A teraz matkę kurkę czy jak tam toto się nazywa.
    Z tego co pamietam (choć to funkcja dość zawodna) to CKwadrat chyba zbytnio po Majce nie jeździł, za to Greguś i jego wcielenia owszem i to z piskiem opon.

  19. #39

    Domyślnie

    Markus, gdzieżbym śmiał jeździć po Majce

  20. #40
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wilcza75

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Rozpocząłem niniejszy wątek, zaintrygowany postacią matki-kurki. Jej dwoistością,skrajnością ocen, elokwencją, przenikliwością.
    Tym, że początkowo zdecydowanie negatywnie odnosiłem się do jej "twórczości" , z czasem zmieniając swoje zdanie.
    Byłem niezmiernie ciekaw czy ktoś z Forumowiczów czytuje ową osobę.
    ....i nic wiecej.

    Tymczasem uderz w stół , nożyce się odezwą. Okazało się , że matka kogoś boli. Egzekutywa zakonu PC na odcinku - Forum Muratora ma oddelegowanego człeka, który czuwa. A w zanadrzu dzierży jakiegoś Galwę, brzmiącego niczym styropian po szkle. Całkiem zresztą swojsko. Czyżby Galwa ......

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony