dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 63
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał ckwadrat
    Markus, gdzieżbym śmiał jeździć po Majce
    własciwie tylko raz od esbeków mnie wyzwałes. Więc nie jest tak bardzo źle

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    Cytat Napisał ckwadrat
    Markus, gdzieżbym śmiał jeździć po Majce
    własciwie tylko raz od esbeków mnie wyzwałes. Więc nie jest tak bardzo źle

    eee chyba chodzi o Twoje metody....

    Może Majka wreszcie powiesz o co zbluzgałas z błotem p. Terleckiego????

    Ale odpowiedz wprost, nie pisz jak zwykle o gregu, bo to już tylko świadczy o braku argumentów to powtarzanie tej mantry

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał wilcza75

    Tymczasem uderz w stół , nożyce się odezwą. Okazało się , że matka kogoś boli. Egzekutywa zakonu PC na odcinku - Forum Muratora ma oddelegowanego człeka, który czuwa. A w zanadrzu dzierży jakiegoś Galwę, brzmiącego niczym styropian po szkle. Całkiem zresztą swojsko. Czyżby Galwa ......
    Wilcza a gdzie ktoś napisał że kogoś boli, wręcz chyba ckwadrat i ja ucieszyliśmy się że wasz intelekt przebiegł już z rzepy czy wyborczej w kierunku Kurki

  4. #44

    Domyślnie

    Patrz Majka, on dalej przeżywa tę tzw. "sprawę Gregmeny". Ile to już lat minęło? Jednak dalej boli...

    Czyli co? Od dzisiaj zaczynamy cytować blog ckwadrata? Może wtedy nikt nie będzie się dowalał do naszego intelektu?

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka

    własciwie tylko raz od esbeków mnie wyzwałes. Więc nie jest tak bardzo źle
    Ha, pamiętam za co.. nie chodziło wcale o politykę! Tylko o metodę zastosowaną w stosunku do jednego z dyskutantów..

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał mTom
    Czyli co? Od dzisiaj zaczynamy cytować blog ckwadrata? Może wtedy nikt nie będzie się dowalał do naszego intelektu?
    MTom, a coś się tak uczepił cytowania. Po co? Możesz pokomentować na blogu - zapraszam. Blog rządzi się swoimi prawami, jest bardzo subiektywny, emocjonalny. Gdybym nie wyostrzał pewnych kwestii, nikt by mnie nie czytał (a tak jutro na liczniku będę miał okrągłe 100 000 unikalnych odwiedzin). Ale nie jestem tak jednostronny i nie manipuluję jak np. matka kurka. Galba (nie Galwa) wyostrza na potęgę pewne kwestie ale nie manipuluje. Obok Kataryny, jest najbardziej rozpoznawalnym politycznym blogerem w Polsce. Z lewej strony najbardziej znany, przynajmniej najpłodniejszy, jest chyba Azrael, ale to jest taka matka kurka do kwadratu.

    Nic jednak nie poradzę Wilcza na to, że rzygać mi się chce na wpisy jednego i drugiego. Podejrzewam, że lewakk ma po prostu tak samo.. Po co mieszać w to jakieś egzekutywy, zakony itd. Tak trudno zrozumieć, że nie wszyscy myślą i czują to samo, co rozszalałe z nienawiści do prawicy zastępy czerwonych? A się okazuje, np. niektórzy bardzo aktywni lewicowi i anypisowscy blogerzy, są po prostu powiązani z SLD lub przybudówkami. To nie jest żadne obiektywne, niezależne czy bezinteresowne pisanie. To bezpardonowa walka polityczna o wpływy.

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał mTom
    Patrz Majka, on dalej przeżywa tę tzw. "sprawę Gregmeny". Ile to już lat minęło? Jednak dalej boli...

    Musisz mieć rację, to pewnie dlatego w kilku wątkach ostatnio, kilka osób znanych z tego że nigdy nie dyskutuje personalnie ostatnio jak mantra gada o gregu

    Zresztą że masz rację to wystarczy nawet ten wątek przewinąc do góry, kto tak przeżywa.....


    a swoją droga nadal czekam aby Majka przypomniała ża co zmieszała z błotem Terleckiego...., bezpodstawnie???? w imię swoich metod?????

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał mTom

    Czyli co? Od dzisiaj zaczynamy cytować blog ckwadrata? Może wtedy nikt nie będzie się dowalał do naszego intelektu?
    Trzymam za słowo, cytuj!!!!!

    p.s. Czyżby porównanie kogoś do inlektu Matki Kurki obrażało????????

  9. #49
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wilcza75

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał ckwadrat
    ... nie wszyscy myślą i czują to samo, co rozszalałe z nienawiści do prawicy zastępy czerwonych
    masz na myśli nienawidzącą prawicy bezBratkowską Rzepę AD 2007, bolszewika Galbę, antykatolickie Radio M i antykonserwatywny PiC. Jednym słowem bolszewików IV RP? (o faszystach i recydywistach nie wspomnę, bom człek kulturalny i brzydkich słów nie używam).
    Czy prawisz o tych "rozszalałych z nienawiści do prawicy zastępach czerwonych"?

  10. #50
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3.534

    Domyślnie

    Cytat Napisał ckwadrat
    Nic jednak nie poradzę Wilcza na to, że rzygać mi się chce na wpisy jednego i drugiego. Podejrzewam, że lewakk ma po prostu tak samo.. Po co mieszać w to jakieś egzekutywy, zakony itd. Tak trudno zrozumieć, że nie wszyscy myślą i czują to samo, co rozszalałe z nienawiści do prawicy zastępy czerwonych? A się okazuje, np. niektórzy bardzo aktywni lewicowi i anypisowscy blogerzy, są po prostu powiązani z SLD lub przybudówkami. To nie jest żadne obiektywne, niezależne czy bezinteresowne pisanie. To bezpardonowa walka polityczna o wpływy.
    Problem tylko w tym, że ja będąc w opozycji do obecnej władzy odbieram to tak samo tyle, że w drugą stronę. W moim odczuciu to PiS zieje nienawiścią do wszystkich i wszystkiego. I żeby nikt nie próbował mi zaraz przypisywać sympatii politycznych to od razu wyjaśniam swój stosunek do partii politycznych: w trakcie kampanii wyborczej należałem do elektoratu PO, na dzień dzisiejszy powiem krótko i dosadnie: rząd do dupy, a opozycja jeszcze gorsza.

    To co mnie najbardziej boli to prowadzony przez PiS proces "pisania historii od nowa". Uważam za podłość najwyższego lotu, że wbija się społeczeństwu do głowy, że największym wrogiem Polski przez ostatnie 60 lat nie była komuna tylko Wałęsa i jego otoczenie.

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał ckwadrat
    Cytat Napisał Majka

    własciwie tylko raz od esbeków mnie wyzwałes. Więc nie jest tak bardzo źle
    Ha, pamiętam za co.. nie chodziło wcale o politykę! Tylko o metodę zastosowaną w stosunku do jednego z dyskutantów..
    Czyli popierasz metody i postawę owego forumowicza? Podobają Ci się jego kłamstwa i manipulacje? Akceptujesz hipokryzję? Bo jak inaczej nazwać, to że sam pouczał innych, a okazał się pomagającym de facto łamać prawo?

    Trochę mi to przypomina koalicję z Lepperem - można się bratać z kazdym w słusznej (wg bratającego się) sprawie. Otóż nie, nie można - taki jest mój światopogląd i w tym miejscu się różnimy. Uczciwość da się budować tylko z uczciwymi.

    A tamta sytuacja idealnie pasuje mi do wizerunki IV RP... o ile rozumiesz co mam na myśli.

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał lewakk
    Cytat Napisał mTom
    Patrz Majka, on dalej przeżywa tę tzw. "sprawę Gregmeny". Ile to już lat minęło? Jednak dalej boli...

    Musisz mieć rację, to pewnie dlatego w kilku wątkach ostatnio, kilka osób znanych z tego że nigdy nie dyskutuje personalnie ostatnio jak mantra gada o gregu

    Zresztą że masz rację to wystarczy nawet ten wątek przewinąc do góry, kto tak przeżywa.....


    a swoją droga nadal czekam aby Majka przypomniała ża co zmieszała z błotem Terleckiego...., bezpodstawnie???? w imię swoich metod?????
    gręguś pieprz się

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał ckwadrat
    Cytat Napisał mTom
    Czyli co? Od dzisiaj zaczynamy cytować blog ckwadrata? Może wtedy nikt nie będzie się dowalał do naszego intelektu?
    MTom, a coś się tak uczepił cytowania. Po co? Możesz pokomentować na blogu - zapraszam. Blog rządzi się swoimi prawami, jest bardzo subiektywny, emocjonalny. Gdybym nie wyostrzał pewnych kwestii, nikt by mnie nie czytał (a tak jutro na liczniku będę miał okrągłe 100 000 unikalnych odwiedzin). Ale nie jestem tak jednostronny i nie manipuluję jak np. matka kurka. Galba (nie Galwa) wyostrza na potęgę pewne kwestie ale nie manipuluje. Obok Kataryny, jest najbardziej rozpoznawalnym politycznym blogerem w Polsce. Z lewej strony najbardziej znany, przynajmniej najpłodniejszy, jest chyba Azrael, ale to jest taka matka kurka do kwadratu.

    Nic jednak nie poradzę Wilcza na to, że rzygać mi się chce na wpisy jednego i drugiego. Podejrzewam, że lewakk ma po prostu tak samo.. Po co mieszać w to jakieś egzekutywy, zakony itd. Tak trudno zrozumieć, że nie wszyscy myślą i czują to samo, co rozszalałe z nienawiści do prawicy zastępy czerwonych? A się okazuje, np. niektórzy bardzo aktywni lewicowi i anypisowscy blogerzy, są po prostu powiązani z SLD lub przybudówkami. To nie jest żadne obiektywne, niezależne czy bezinteresowne pisanie. To bezpardonowa walka polityczna o wpływy.
    Czyli prowadzenie blogu, to walka polityczna o wpływy?
    O co w takim razie walczysz ckwadracie?
    A co do samego cytowania, to nie ja zacząłem wypominać niewłaściwe źródła.

  14. #54
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    Cytat Napisał lewakk
    Cytat Napisał mTom
    Patrz Majka, on dalej przeżywa tę tzw. "sprawę Gregmeny". Ile to już lat minęło? Jednak dalej boli...

    Musisz mieć rację, to pewnie dlatego w kilku wątkach ostatnio, kilka osób znanych z tego że nigdy nie dyskutuje personalnie ostatnio jak mantra gada o gregu

    Zresztą że masz rację to wystarczy nawet ten wątek przewinąc do góry, kto tak przeżywa.....


    a swoją droga nadal czekam aby Majka przypomniała ża co zmieszała z błotem Terleckiego...., bezpodstawnie???? w imię swoich metod?????
    gręguś pieprz się

    Majka o jakich on mowi metodach?

  15. #55

    Domyślnie

    Chodzi o to, że wyszło na to iż sam jest nie w porządku, a zarzuca to innym. Obraził się, że ujrzało to światło dzienne... a nie powinno przecież.

  16. #56
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3.534

    Domyślnie

    Tylko najstarsi forumowicze pamiętają, że osobnik podpisujący sie nickiem Gregmena co innego prawił nam na tym forum, a co innego gdzie indziej. Majka poszperała w sieci i to wychwyciła, za co została oskarżona przez wymienionego osobnika o stosowanie SB-eckich metod.

    Od tego czasu wykazuje znacznie większą czujność i nigdy więcej nie użył tego samego nicka na różnych forach.

  17. #57

    Domyślnie

    O tak, pamiętam. Stosował w ilosci hurtowej metody, których w tym watku /wszak nas nie opuscił, /mamy próbkę /łagodnie ujmujac; wszyscy są zlli, niedobrzy i podejrzani moralnie bo myślą inaczej, cytują inaczej i nie podoba im się to co jemu i jego wodzom - niezaleznie od tego co faktycznie pisali forumowicze, plus natrętne moralizatorstwo w stylu łojca derektora, stosowanie w tym celu manipulacji, cięcia postów, przypisywanie myśli których dyskutant nie wyraził itp/ a potem okazało sie,ze zarabia w sposób ocierający sie o granicę legalu, z pewnością natomiast naganny etycznie.
    Jak kto zarabia nie nam oceniać, ale jesli się tak działa to w moim odczuciu nie powinno się pouczac i oceniać innych i występowac w roli wyroczni w sprawach wartości.
    Bo to hipokryzja jest.
    Majka przyczyniła sie do demaskacji, uzywając o ile pamietam zwykłych googli /wnioski kazdy sam wyciagnął/, stąd jest obiektem niewybrednych ataków każdorazowo uzywanego nicka wspomnianej osoby.
    To mój głos w sprawie. W sumie zupełnie nie w przedmiotowym temacie. Ale Majka fajna babka jest
    pozdrawiam
    "masz to na co godzisz się"

  18. #58

    Domyślnie

    cudownie

    Otóż Ci którzy nigdy personalnie nigdy na forum nie piszą, mają proste zasady dyskusji z tymi którzy mają inne zdanie.....

    dopiero co rzepe cytowali codziennie, nagle rzepa bolszewicka(?), Galba też bolszewik, Radio M antykatolickie,
    kwadrat prowadzi blog, to walczy o wpływy polityczne...., Terlecki nie pasuje to go Majka błotem....,

    jeśłi wziąść przykład Rzeczpospolitej to prosty przykład, kto ma inne zdanie to bolszewik

    chyba słusznie ckwadrat przypomniał "metody" jak widać zamiast jakiejkolwiek dyskusji, mamy stare "metody" przylepiania łatki,
    nawet rzepe bolszewizmem polecieli (w dzisiejszym numerze dwa komentarze anty Kaczyńskie....).....


    Zazdroszczę tej łatwości oceny, łatwości przylepienia łatki.... widać że robią to od lat....

    Matka Kurka wielką nauczycielka jest elyytyyy!!!!

    p.s. Podobno Pis atakuje, MArkus płacze nad Wałęsą, ale gdy ten pierwszy nazwał Prezydenta "s-syn" to go to nie obraża...???

  19. #59
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie


    lewakk ty masz powazne klopoty z koncentracją.

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał lewakk
    ...
    Może Majka wreszcie powiesz o co zbluzgałas z błotem p. Terleckiego????

    Ale odpowiedz wprost, nie pisz jak zwykle o gregu, bo to już tylko świadczy o braku argumentów to powtarzanie tej mantry
    A to pierwsze Twoje zdanie to nie natręctwo przypadkiem ??


Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony