dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63
  1. #61

    Domyślnie

    nawet rzepe bolszewizmem polecieli (w dzisiejszym numerze dwa komentarze anty Kaczyńskie....).....
    Proszę, proszę, jak wnikliwie liczą. Dwa to "aż" czy "tylko"?
    A wydawało się, że rzepa odzyskana...

  2. #62
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3.534

    Domyślnie

    Cytat Napisał lewakk

    p.s. Podobno Pis atakuje, MArkus płacze nad Wałęsą, ale gdy ten pierwszy nazwał Prezydenta "s-syn" to go to nie obraża...???
    Różnica między nami polega na tym, że ja potrafię przyznać, że odzywka Wałęsy była wulgarna i obraźliwa, a TY nadal będziesz pisał swoje.
    Ale cóż, ja jestem łże-elita i wykształciuch, a naprzeciwko siebie mam najprawdziwszą elite z elit i wzorce moralne do naśladowania (vide Kurski).

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Napisał wilcza75 Zobacz post
    nokiae50 wymyślił/a/ Alfabet IV RP , dla odświeżenia proponuję poznać opinię matki kurki nt. powrotu komunizmu w wykonaniu idoli IVRP
    "... prawica to kompletne przeciwieństwo tego co PiS i wierni sobą reprezentują. A co PiS sobą reprezentuje? No, żebym ja wam musiał po raz 1000 takie rzeczy tłumaczyć? PiS sobą nic nie reprezentuje, co mogłoby choćby przypominać prawicę..."
    całość http://komunizm.matka-kurka.net/
    gorąco polecam - tomasz
    No i jak tam po latach, po powrocie katobolszewików do władzy? Tylko matka-kurka coś nie tak, nie?

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony