dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 67
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1324
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zybex

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2

    Domyślnie RUBIN - Nowość !!! z MG projekt

    Witam wszystkich !!
    Czy ktoś już odkrył nowy projekt jakim jest RUBIN z MG Projekt.
    Domek jest przyjemny , ale obawiam się , że jak kazdy nowy - zawierający błędy , które ujawnią się w trakcie zmagań z budową !
    Kilka postów dotyczących budowy kilku innych projektów z tej pracowni - potwierdza informację o błędach - np Faworyt .
    A poza tym cały czas czytam niepochlebne opinie o kontakcie z Firmą MG .
    To rodzi obawy.
    Tym niemniej proszę o opinie o samym projekcie - Domek chyba nie jest tani , ale wydaje mi się , że warty przynajmiej rozważenia za i przeciw!
    Proszę wszystkich , o opinie na temat projektu - pozwoli to dostrzec to - czego sam nie dostrzegam , a Wam ewidentnie objawiają się słabości tej konstrukcji
    Pozdrawiam
    Pozdrawiam , Zbyszek K

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zybex

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2
    Pozdrawiam , Zbyszek K

  3. #3

    Domyślnie

    Już podjęłam temat tego domu na forum w niedzielę ,ale chyba każdy ma już dość dworków Uważam ,że projekt jest ciekawy a robiąc zimną elewacje w kol.popiel i
    pomarańcz (np) doda mu się i nowoczesności i będzie całkiem fajny.Ja mam do wyboru ten lub Komfortowy z tej pracownI
    Pzdrawiam
    basia37

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gizela

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    206
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Rubin Nowość MGProjekt czy ktoś buduje?

    Witam wszystkich może jest ktoś kto również ma mieć RUBINA ?

  5. #5

    Domyślnie projekt RUBIN pracownia MG PROJEKT

    Witam wszystkich.
    Jestem nowym uczestnikiem tego Forum i proszę o informację czy jest ktoś kto rozpoczoł lub planuje budowę domu RUBIN wg projetku pracowni MG PROJEKT.
    Jestem z Wałbrzycha koło Wrocławia.
    Pozdrawiam i czekam na odzew
    Tomek Lichter

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mrsmall

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witaj

    Bardzo mocno sie nad nim zastanawiam. Do chwili obecnej nie znalazlem projektu, ktory bardziej by mi pasowal, ale nie ukrywam, ze obawiam sie ze wzgledu na znaczek "NEW", ktory ma obok siebie...

    W chwili obecnej zbieram dopiero papaiero do pozwolenia na budowe wiec mam jeszcze chwile na podjecie ostatecznej decyzji.

    Jakie sa Twoje spostrzezenia na temat tego projektu?

    Pozdrawiam

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gizela

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    206
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Hy, a myslałam, że tylko mnie się podoba Rubin projekt to moje marzenie. Nie boję się NEW a to dlatego, że czas pokazuje co brakuje w poprzednich projektach. Nowe projekty powstają bo widocznie takie jest zapotrzebowanie. Teraz każdy chce mieć: spiżarkę (to wie każda Pani domu, że to teraz niezbędne), kuchnię połączoną z jadalnią i salonem (bo tam tkwi całe centrum atomowe ), dodatkowy pokój, np dla babci lub przyszłego nażyczonego córki, koniecznie na dole, tak dla porządku, ogrzewanie cóż najlepiej czysto i schludnie na gaz ale tanio i bez skąpstwa to napewno na paliwo stałe np ekogroszek (nie chcę potem wmawiać gościom, że 17 stopni to temperatura optymalna i zalecana przez lekarzy, mnie jest zimno), więc musi być kotłownia, garaż z domem bo daleko chodzić nie trzeba, w garażu trochę miejsca na rowery, opony itp, na drugie auto, bo co żona gorsza? jak to mówi mój mąż, no i jeszcze tarasik, koniecznie zadaszony, w upalne dni to ważne a kominek na tarasie to też super tak pod wieczór, duże okno widokowe i antresola, wszystko doświetlone. Na górze dowolnie mozna szaleć i są wszędzie okna. Można mieć dużą sypialnię nad garażem (daleko od dzieci ) pralnię z suszarnią i np biblioteczkę lub pokoik DVD(w dzisiejszych czasach to bardziej na czasie) to wszystko powinno być w domu a ten to ma :0 a tak poza tym to fajnie mieć coś co nie jest aż tak powszechne. Zrobić czy dodać coś super w wykończeniu. Ja myślę o kolorach bardziej kontrastujących co i bardziej ożywi dom. Przecierz to Rubin w samej nazwie tkwi szlachetność koloru czerwonego Pozdrawiam.

  8. #8

    Domyślnie RUBIN

    WITAM BARDZO SERDECZNIE!!NAM RÓWNIEŻ SPODOBAŁ SIĘ TEN PROJEKT.JESTEM CIEKAWY, CZY JEST JUŻ JAKAŚ OSOBA , KTÓRA GO BUDUJE LUB WYBUDOWAŁA I CHCE SIĘ PODZIELIĆ SWOIMI ODCZUCIAMI. BĘDĘ CZEKAŁ CIERPLIWIE .
    POZDRAWIAM

  9. #9

    Domyślnie rubin

    Witaj.
    Mineło sporo czasu od kiedy pytałem o budowę Rubina.
    Kupiłem projekt trochę pochopnie a następnie musiałem go zmianić bo zmiany jakie chciałem do niego wprowadzić (rozbudowa) okazały się zbyt drogie w realizacji.
    Ostatecznie wybrałem inny większy dom.
    Ale gdybyś był zainteresowany mogę Ci sprzedać kompletną dokumantację (4 egzemplarze) tego projektu po dużo niższej cenie niż oferowana przez pracownię.
    Pozdrawiam
    Tomek Lichter
    Tomek Lichter

  10. #10

    Domyślnie RUBIN

    WITAM!!JESTEŚMY ZAINTERESOWANI TYM DOMKIEM ACZKOLWIEK OSTATECZNEJ DECYZJI JESZCZE NIE PODJĘLIŚMY. PRZED KUPIENIEM PROJEKTU CHCIELIBYŚMY SIĘ DOWIEDZIEĆ, CZY PROJEKT ZAWIERA JAKIEŚ BŁĘDY, NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ, CO WARTO ZMIENIĆ. DLATEGO SZUKAMY OSOBY BUDUJĄCEJ RUBINA. MAMY NADZIEJĘ, ŻE ODEZWIE SIĘ OSOBA, KTÓRA TEN DOM JUZ WYBUDOWAŁA
    POZDRAWIAM

  11. #11

    Domyślnie

    jasne
    w takim razie powodzenia i w razie czego oferta jest aktualna
    pozdrawiam
    Tomek
    Tomek Lichter

  12. #12

    Domyślnie

    WITAM!!TOMKU, CZY MOŻESZ POTWIERDZIĆ, ŻE ŚCIANA KOLANKOWA W TYM PROJEKCIE WYNOSI 114CM?

  13. #13

    Domyślnie

    I JESZCZE JEDNA JEST CHYBA 96 CM?

  14. #14

    Domyślnie

    SZKODA, ŻE WĄTEK SIĘ NIE ROZWIJA
    MOŻE CHOCIAŻ KTOS NAPISZE, CO SĄDZI O TYM PROJEKCIE

  15. #15
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar INWESTORKA71
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    902
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    216

    Domyślnie

    Powiem tak! Projekt jest supeeer.Był moim faworytem i gdyby nie wygrał dom parterowy "KOMFORTOWY" też MG projekt pewnie już byłby w budowie .Masz kase, stawiaj jest naprawdę fajny
    Pozdrawiam

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    artbor

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dla mnie projekt RUBIN jest super. Przymierzam się żeby właśnie ten projekt realizować.
    Czy ktoś to buduje.
    Może ktoś ma jakieś krytyczne uwagi.

  17. #17
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    artbor

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    2

    Domyślnie

    Jak wam się podoba otwarta przestrzeń nad salonem?
    Kombinuję żeby z niej zrezygnować i obniżyć dach nad nią na płaski bez wykuszu.

  18. #18
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar INWESTORKA71
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    902
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    216

    Domyślnie

    Witam. "RUBIN" to jeden z najładniejszych projektów.Mieliśmy zamiar go budowac i pewnie tak by się stało ,a le zmieniliśmy koncepcję i budujemy parterówkę "KOMFORTOWEGO".Właśnie ta antresola i piękny taras nas kusiły Uważam,że rozwiązanie pomieszczeń jest idealne Pare zmian bym zrobiła np.w pomieszczeniu gospodarczym za garażem kotłownie a na jej miejscu np.pralne z suszarnią.Wiąże sie to chyba z dodatkowym kominem ale chyba warto(nie będzie się tak kurzyło w domu) Pozdrawiam

  19. #19

    Domyślnie

    WITAM! NAM RÓWNIEŻ BARDZO PODOBA SIĘ RUBIN. DOM JEST PRZESTRONNY, MA PIĘKNE OKNO W SALONIE ( NIESPOTYKANE W INNYCH DOMACH), WYSOKOŚĆ ŚCIANY KOLANKOWEJ POWODUJE, ŻE SKOSY NIE BĘDĄ ZBYT UCIĄŻLIWE . TEN DOM MA W SOBIE TO COŚ, CO SPRAWIA, ŻE CHE SIE TAM ZAMIESZKAĆ

  20. #20

    Domyślnie Projekt RUBIN

    Witam,
    Ja wraz z mężem buduję Rubina z pracowni MGProjekt. Ściany już prawie stoją, a za dwa tygodnie zaczynamy kłaść więźbę i dach (oby zima była łagodna jak zeszłego roku). Projekt jest super. Dokonaliśmy parę zmian w projekcie, żeby dostosować go do naszych potrzeb. Przeprowadzkę planujemy na przyszłorocze wakacje.
    Czy ktoś też jest już na etapie budowy? Chętnie wymienię się dotychczasowymi doświadczeniami.
    Wkleiłabym zdjęcia, ale jeszcze nie wiem jak, bo to mój pierwszy wpis na forum.
    Pozdrawiam

Strona 1 z 67

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony