dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie działka stacja trans. i ekspresówka

    Czy warto zainteresowac się działką w środku wioski, 4 km od miasta, miedzy domami, dojazd z drogi gminnej, z drugiej strony droga dojazdowa ok. 20 m (tu chodzi mi o szum aut), z boku krajówka - 120 m, obok wsi będzie przechodziła droga ekspresowa - ok. 2 km, a wczesniej ok. 80 m będzie stacja transformatorowa. Dookoła teren pod budownictwo jednorodzinne.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    jeżeli jeszcze będzie mniej niż 100km do najbliższego lotniska, ja bym zrezygnował
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  3. #3

    Domyślnie :)

    lotniska ni ma

    czarno to opisałam, a przeciez wiele domów jest w odleglości ileśtam od takiej i takiej drogi, tylko czy te odległości nie sa za małe? Dom stałby w centrum wsi, dookoła już stoja domy, ok. 160 mieszkańców wsi, wszyscy mają podobne odległości tyle, że o hałas nie mam co ich pytac ani o tę stacje, bo owe "dodatki" krajobrazyjne są dopiero w budowie. Pytam więc forumowiczów mieszkających w róznych okolicach..

  4. #4

    Domyślnie

    Jeśli cena atrakcyjna to nie ma co się zastanawiać,
    idealna cisza będzie tylko w puszczy (pomijam odgłosy zwierząt )
    nie bedziesz miec problemu z komunikacją, 120m od krajówki, która pewnie straci na znaczeniu po wybudowaniu ekspresówki to chyba jest do przeżycia.
    Ja mam działkę ok 200m od torów, na szczęście pociągi nie jeżdżą często i jest to akceptowalne.
    Jak masz czas, to zabierz krzesło turystyczne i posiedź na tej działce o różnych porach dnia .... i ew. nocy
    wdedy będziesz wiedzieć co Cię czeka.

    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Ale nie na tej tylko podobnej gdzie te atrakcje już są zrealizowane a nie dopiero w planach. Najlepiej araz po deszczu jak szosa jest jeszcze mokra.
    Pozdrawiam marcin714

    Regulamin forum

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony