dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Ekologiczny dom

    Priorytetem u mnie ma być wygoda, dom ma byc praktyczny i w użytkowaniu i w sprzątaniu (dlatego z żalem chyba zrezygnuję z bialych drzwi, bialych listew itd. choć te wnętrza są, moim zdaniem, piękne). Zastanawiam się tylko, czy taki dom, w ktorym będą przede wszystkim płytki, plastiki (choćby okna) jest zdrowy? Okien już nie zmienię, podlogówkę mam (ktos mi tłumaczył, że jest niezdrowa, nie mam pojęcia dlaczego, ale też z fizyki kiepska zawsze byłam). Cały czas myślę nad tą podlogą, nad gładziami (bo też ktos ze starszego pokolenia wspomnial mi, ze zdrowe toto nie jest). I ostatnie... właściwie to wracamy do natury... letniskowe domy z bali, ludzie uciekają niby z miasta. Co o tym myslicie? Z czego powinny być nasze wnętrza?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    .. z tego w czym TY się dobrze czujesz !
    Pzdr
    J
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  3. #3

    Domyślnie

    Właściwie we wszystkich wnetrzach czuję się dobrze. Byleby tylko wilgoci nie bylo Bardziej chodzi mi o doswiadczenie osób, ktore mieszkają w nowych domach. Czy rzeczywiscie w drewnianych/wykonczonych drewnem domach mieszka się lepiej? Choc z drugiej strony taki parkiet.... niby drewno ale przeciez zakonserwowane chemią.

  4. #4

    Domyślnie

    hej
    parkiet w ogole nie musi byc zakonserwowanay chemia.
    Sa wspaniale oleje i woski od AURO lub Kreidezeit.
    Sek w tym ze w Polsce ich nie ma. Ale w internecie mozna zamowic wszystko.
    Thanks god.

    Alexander
    pozdrawiam

    Ole

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony