dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 47

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie KUCHNIA Z WYKUSZEM

    Witam
    Mam prośbę o podsunięcie pomysły jak urzadzić kuchnię z wykuszem?
    Może ktoś z Was także ma wykusz w kuchni?
    Jjestem ciekawa jak ładnie uistawić meble, blaty itp?
    Nasza kuchnia ma taki kształt - powierzchnia ok.14m.

  2. #2

    Domyślnie

    Do wykusza to aż się prosi stół wstawić. Jeśli akurat masz kuchnię z jadalnią to problem z głowy.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie

    przepraszam, że nie umieściłam wcześniej planu kuchni:
    oto on:



    niestety nie ma miejsca na stół - stół będzie w salonie

    kurcze nie wiem co i jak z tym wykuszem?

  4. #4

    Domyślnie

    Jesli nie chcesz stolu, to dalabym tam blat roboczy, ewentualnie zlewozmywak. Ale chyba bardziej blat, bo na forum kilka razy spotkalam sie z opinia ze bardzo fajnie jest cos przygotowywacprzy oknie. Ten blat o zwyklej szerokosci, tzn 60cm, wpasowany w ta wneke. Jesli w poblizu bedzie zlwozmywak (nie wiem gdzie masz przylacze wody), to pod blatem mozesz dac zmywarke.

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie

    Cytat Napisał 79mirka
    Jesli nie chcesz stolu, to dalabym tam blat roboczy, ewentualnie zlewozmywak. Ale chyba bardziej blat, bo na forum kilka razy spotkalam sie z opinia ze bardzo fajnie jest cos przygotowywacprzy oknie. Ten blat o zwyklej szerokosci, tzn 60cm, wpasowany w ta wneke. Jesli w poblizu bedzie zlwozmywak (nie wiem gdzie masz przylacze wody), to pod blatem mozesz dac zmywarke.
    no własnie tak sobie myślałam, ze bardzo by tam pasował gładki blat- który bedzie mógł posłużyć za np. stolnicę jak będziemy z dziecmi robić pierniczki czy pierogi

  6. #6

    Domyślnie

    Myśle że blat i pod spodem szafki, ale jeśli ten wykusz wychodzi na południe, to nie wiem czy to dobry pomysł...

    poza tym tak zupełnie cos innego zwróciło moją uwagę... jak będziecie mieli gości, to z której toalety będzie mógł skorzystać ów gość jak mu się zachce??? przez sypialnie bedzie szedł, czy do góry gdzies?
    Bardzo mnie to zaintrygowało

    pozdrawiam.

    mundzia

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie

    mundzia na dole nie będzie sypialni tylko gabinet, lub pokój dla gości z odzielną łazienką
    ubikację, która była przy wejściu zlikwidowaliśmy na rzecz powiększenia wiatrołapu.
    Doszłam do wniosku, że trzy lub (jak w projekcie 4) łazienki w domu to chyba przesada.
    Pewnie kiepski pomysł, ale jak pomyślę, że trzeba będzie gdzieś upchnąć butki, buciki, kapelusiki, kurtki itp to wydaje mi się, że to jednak był słuszny wybór.
    Goście będą mieli do dyspozycji łazienkę i mam nadzieje, że sobie poradzą z dotarciem do niej.A z tą kuchnią to nadal szukam natchnienia w internecie
    Nigdzie nie widziałam zdjęć kuchni z wykuszem?

  8. #8

    Domyślnie

    aha, skoro tam nie bedzie sypialni no to rzeczywiscie to był dobry pomysł zeby zlikwidowac małe wc przy wejsciu
    jak sie natknę na jakies zdjecie z kuchni z wykuszem to dam zanc

  9. #9

    Domyślnie

    a gdzie w tym układzie bedzie najlepsze miejsce na zlew i kuchenke - cały czas się nad tym zastanawiam...

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie

    Patty myślę, że kuchenka będzie po lewej stronie.
    Bardzo podoba mi się ta aranżacja - wysłałam maila z zapytaniem o te meble ale do dziś mi nikt nie odpowiedział
    Po powiększeniu domu kuchnia będzie miała 5,80m na 3,50m (w najszerszym miejscu przy wykuszu).
    Póki co to jest nasz faworyt pod każdym wzgędem :

  11. #11

    Domyślnie

    znalazłam podobny wątek na naszym forum:

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...0a6af12c6378e9




    powyższy projekt jest autorstwa tukaja - pozwoliłam sobie pożyczyć
    przynajmniej jakiś pomysł na tą kuchnię
    dalej szukam natchnienia w sieci, ale okazuje sie, że wykusz w jadalni - rzecz powszechna a już w kuchni niekoniecznie
    http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200610211756.png


    If you want to be happy..... be...

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie

    Patty kochana ale mi zrobiłaś niespodziankę
    W życiu bym nie wpadła na takie rozwiązanie - coraz bardziej mi się podoba - ja to taka niemota jestem jeśli chodzi o projektowanie wnętrz i nawet myślałam o zatrudnieniu projektanta

  13. #13

    Domyślnie

    cóż, jesli o mnie chodzi to jestem pod tm względem niemota do kwadratu...do tej pory zastanawiam sie co mi strzeliło upychać tyle mebli do jednego malego pokoju....a w planach miało byc tak pięknie....ale podobno kobiety mają problemy z wyobraźnią przstrzenna...więc niewątpliwie 100% ze mnie baba
    również zastanawiam sie nad projektantem i pewnie bez niego się nie obędzie ...
    PS.:100 lat dla kluseczki!!!!!!!!!!
    http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200610211756.png


    If you want to be happy..... be...

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał glowac
    Patty myślę, że kuchenka będzie po lewej stronie.
    Bardzo podoba mi się ta aranżacja - wysłałam maila z zapytaniem o te meble ale do dziś mi nikt nie odpowiedział
    Patty, masz inne fotki tej kuchni?
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  15. #15

    Domyślnie

    patty, bardzo mi sie podoba twoja propozycja.
    Wykończeniówka wykańcza....
    .........................................Trójka Drombo

  16. #16

    Domyślnie

    tez mam wykusz, wydaje mi się ża fajnie zaaranzowany, no ale w tym projekcie się raczej nie sprawdzi.
    ta propozycja mikopiko jest naprawdę bardzo ok

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał oxa
    Cytat Napisał glowac
    Patty myślę, że kuchenka będzie po lewej stronie.
    Bardzo podoba mi się ta aranżacja - wysłałam maila z zapytaniem o te meble ale do dziś mi nikt nie odpowiedział
    Patty, masz inne fotki tej kuchni?
    chodzi o fotki tej kuchni od tukaja?
    polecam jego watek, adres podałam wyzej, tyle, że tam nie ma zdjęć kuchni, tylko same aranżacje. Chyba jego kuchnia nie jest jeszcze gotowa...
    a jeżeli chodzi o kuchnie, która zaprezentowała glowac to do niej ślij pytanie
    http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200610211756.png


    If you want to be happy..... be...

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patty:)
    a jeżeli chodzi o kuchnie, która zaprezentowała glowac to do niej ślij pytanie
    Łoczywiście pomyliłam się

    Głowac, wrzuc jeszcze jakieś fotki tej kuchni, jeśli możesz
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał 79mirka
    Jesli nie chcesz stolu, to dalabym tam blat roboczy, ewentualnie zlewozmywak.
    Jeśli nie masz konieczności robienia szafek/blatu w części z wykuszem, to mozna tam wpasować jakieś wygodne siedzisko (ławę?). Jak nie przewidujesz żadnych krzeseł ani stolika, to przyda się, jeśli ktoś Ci bedzie towarzyszył w kuchni (sąsiedzkie pogaduchy, dzieciaki siedza z mama w kuchni itp.). Duży stół jadalniany chyba planujesz obok kuchni w salonie?

    Pozdrawiam
    zielony_listek

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie

    Oto link do mebli kuchennych:
    http://www.schmidt-kuchnie.pl/

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony