dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: jakiej firmy diody led

Domyślnie jakiej firmy diody led

W podbidce chcę zamontować żarówki diody led, proszę o rady jakiej firmy montować?, ponieważ słyszałem że przepalają się, a nawet widziałem jak klient reklamował i stwierdził że to badziewie.
    Pytałem u sprzedawców-każdy swój towar chwali.

Domyślnie Re: jakiej firmy diody led

Cytat Napisał Leszko
    W podbidce chcę zamontować żarówki diody led, proszę o rady jakiej firmy montować?, ponieważ słyszałem że przepalają się, a nawet widziałem jak klient reklamował i stwierdził że to badziewie.
    Pytałem u sprzedawców-każdy swój towar chwali.
    Kazdy Forumowicz swoje chwali

3. Wybieramy klej do płytek. Jaki do glazury, jaki do gresu, jaki do terakoty lub kamienia? Własny dom! Najlepszy sposób na życie. Historia budowy nowego domu na starych fundamentach Jaki jest koszt remontu łazienki? Ile zapłacisz za robociznę, ile za materiały? Przemyślany dom minimalistyczny. Parterowy budynek w grafitowych barwach

Domyślnie

np. osram decospot wygląda fajnie i swieci fajnie, ale w niczym nie jest lepszy czy gorszy od analogicznych produktow innych firm

generalnie nazwa firmy na opakowaniu NIC nie gwarantuje, bo diody i tak sa robione w tej samej fabryce

a ze led sie przepalil... No coz, albo ktos to zrobil umyslnie/nieumyslnie, albo po prostu trafila sie wadliwa sztuka. Zeby tak sam z siebie... to bardzo rzadko sie zdarza.
    best regards

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar mpoplaw

Domyślnie

przy mnie w sklepie podłączyli Ledy 12V na 230V i sie spaliły, a więc wszystko można jak się chce
    buduję dom 3 litrowy

Domyślnie

Nie no taka argumentacja
    To można też napisać że TV padło bo ktoś próbował podpiąć pod 15kV, a przy okazji sam się nieco opalił.
    Koledze chodzi zapewne o żarówki led w obudowach pasujących do typowej oprawki halogenowej, które są pordukowane na napięcie 230V.
    Fakt że większość tego badziewi jest z Chin, ale nie wszystkie tak samo złe.
    Najgorsze są te firmowane przez Brilux. Sam kupiłem jedną i ja wymieniałem w ramach reklamacji kila razy, aż hurtownia stwiedziła że odda mi pieniądze, bo firma już nie jest w stanie zagwarantować należytej jakości ww. towaru.
    Tak dla ścisłości to nie przepalają się w tych żarówkach same ledy ale układy obniżające napięcie. Najciekawsze jest to, że raz świecą jedne a innym razem inne sekcje tych ledów. Ja miałem taką na 21 niebieskich ledów, który był wpięty do sieci non stop. Średnio po tygodniu zaczynały się problemy. Dodam,że nie ma problemu u mnie z parametrami sieci.

Przez pewien czas nie było żarówki i kiedyś (ok rok temu) kupiłem inną na 18 ledów, chyba Osram, ale tu nie dam gwarancji bo nie ma opakowania i pewności co do firmy nie ma. Tak dla ścisłości ta też z Chin, ale już na pierwszy rzut oka była inaczej robiona. Tamta wadliwa miała moc nominalną 1,5W, a ta 0,8 pomimo, że tylko o 4 ledy mniej. To może być wskazówka dla puszukujących. Świci bezawaryjnie od co najmniej roku bo też zapomniałem kiedy była kupowana.

Domyślnie

Cytat Napisał krzysztofh
    Nie no taka argumentacja
    To można też napisać że TV padło bo ktoś próbował podpiąć pod 15kV, a przy okazji sam się nieco opalił.
    Koledze chodzi zapewne o żarówki led w obudowach pasujących do typowej oprawki halogenowej, które są pordukowane na napięcie 230V.
    Fakt że większość tego badziewi jest z Chin, ale nie wszystkie tak samo złe.
    Najgorsze są te firmowane przez Brilux. Sam kupiłem jedną i ja wymieniałem w ramach reklamacji kila razy, aż hurtownia stwiedziła że odda mi pieniądze, bo firma już nie jest w stanie zagwarantować należytej jakości ww. towaru.
    Tak dla ścisłości to nie przepalają się w tych żarówkach same ledy ale układy obniżające napięcie. Najciekawsze jest to, że raz świecą jedne a innym razem inne sekcje tych ledów. Ja miałem taką na 21 niebieskich ledów, który był wpięty do sieci non stop. Średnio po tygodniu zaczynały się problemy. Dodam,że nie ma problemu u mnie z parametrami sieci.
    Przez pewien czas nie było żarówki i kiedyś (ok rok temu) kupiłem inną na 18 ledów, chyba Osram, ale tu nie dam gwarancji bo nie ma opakowania i pewności co do firmy nie ma. Tak dla ścisłości ta też z Chin, ale już na pierwszy rzut oka była inaczej robiona. Tamta wadliwa miała moc nominalną 1,5W, a ta 0,8 pomimo, że tylko o 4 ledy mniej. To może być wskazówka dla puszukujących. Świci bezawaryjnie od co najmniej roku bo też zapomniałem kiedy była kupowana.
    Dzięki Krzysztofh dokładnie wiesz o co mi chodzi

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia