dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2127 z 2199
Pokaż wyniki od 42.521 do 42.540 z 43973
  1. #42521
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    Ewa tak domniemuje, zarwalas Brazie lezak?
    hmmm tak jakby...

  2. #42522
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    UH, to wesoło było
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  3. #42523
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Braza, jak u was? Mam na myśli te nawałnice. Nie piszesz nic... jakaś pomoc?

  4. #42524
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    EZSesia, Ty weź przestań przejmować się tym leżakiem, do cholery! Trafiło na Ciebie a mogło na każdego... No nie wiem, jak z Tobą gadać?!

    Nawałnice nas ominęły, przynajmniej dotychczasowe. I mam nadzieję, że tak zostanie. Wczoraj wyjechała Agduś, dzisiaj przyjeżdża Agdusiowy Czarodziej a ja jadę do Perły - już czas, minęły rocznice śmierci moich rodziców, muszę do nich pójść bo mnie w końcu zaczną straszyć

    Trzymajcie się i nie zapomniajcie o mnie a od czasu do czasu może ktoś wpadnie z jakimś odkurzaczem ...?
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  5. #42525

  6. #42526
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Bez odkurzacza Nie cierpię sprzątania
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  7. #42527
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Znowu będę bywała w Brazoczysku tylko wirtualnie przez czas dłuższy. A szkoda... tak się tam dobrze wakacjuje...
    Zazdraszczam dzieckom i małżonkowi tego dłuższego pobytu. Nawet, gdyby Braza wymyśliła kolejne rewolucje na rabatkach...
    Ewa, nie mogłaś jeszcze tego jednego dnia poczekać?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  8. #42528
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Po pierwsze nie wiedziałam na pewno, że będziecie w piątek. Po drugie w piątek o 16 musiałam być w pracy. Nie ma mnie- nie ma kasy Po trzecie w piątek Zuza z Arkiem jechali w góry. Wynika z tego, że nie mogłam poczekać. Mogliście się pośpieszyć

    Odetchnęłam, bo wieści z Chojnic są nieciekawe a do Brazy nie tak daleko, mogło zahaczyć.

  9. #42529
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Powiem wam, ze burza byla solidna. mezaty spal w najlepsze a ja z bialasami kulilam sie pod koldra ze strachu. balismy sie czy las nam nie odfrunie, na szczescie obylo sie bez strat ale kawalek dalej juz pogromy byly

  10. #42530
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Włączyłam sobie wtedy Blitzortunga, bo gdzieś w okolicy była burza i chciałam sprawdzić, jak daleko. Jakieś 10 kilometrów od Brazoczyska była, a i tak ładnie oświetlała podwórko od czasu do czasu. No i wtedy zobaczyłam na mapie tę wielką burzę nad Borami Tucholskimi i nie tylko. Kiedy ona ucichła, urodziła się nowa w okolicach Trójmiasta. Ciut mniejsza, ale też imponująca. A u nas już cicho było.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  11. #42531
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Aga my bylismy pomiedzy obiema. bylo strasznie i co dziwne prawie bez grzmotow tylko piorunowo i jasno jak w dzien, moj psiur sie boi blyskawic wiec mu zawsze tv wlaczam ale tym razem przestal dzialac, mialam zasloniete rolety i dodatkowo zaslony a w pokoju jasno jakby ktos halogenem dawal po oknach. i to wycie wiatru, balam sie czy drzewa mi na dom nie runą albo piorun gdzies nie walnie i pozaru nie wywola. rano sie dowiedzialam o zniszczeniach i ofiarach.
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 18-08-2017 o 18:31

  12. #42532
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Kurczę, trzeba poważnie myśleć o jakiejś ziemiance... Taki hobbitowy domek wkopany w zbocze pagórka byłby idealny na nasz klimat.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  13. #42533

  14. #42534
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Piwniczka ziemna Nie ma burz, tornad ani trąb powietrznych, trzymamy w niej winko i przetwory Przyda gdy przyjdzie się ukryć przed złością natury.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #42535
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Nasze chłopaki bawią się w najlepsze przy drewutni a mnie zbydlęcony komar obudził o wściekle barbarzyńskiej porze 07.43!

    Zdjęcia się robią i jak będzie pełna dokumentacja tego wiekopomnego dzieła pokażę i się pochwalę!

    Zostało 6 minut do pobudki dziecków... spadam z góry, bo mogę tego nie przeżyć....
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  16. #42536
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    Aga my bylismy pomiedzy obiema. bylo strasznie i co dziwne prawie bez grzmotow tylko piorunowo i jasno jak w dzien, moj psiur sie boi blyskawic wiec mu zawsze tv wlaczam ale tym razem przestal dzialac, mialam zasloniete rolety i dodatkowo zaslony a w pokoju jasno jakby ktos halogenem dawal po oknach. i to wycie wiatru, balam sie czy drzewa mi na dom nie runą albo piorun gdzies nie walnie i pozaru nie wywola. rano sie dowiedzialam o zniazczeniach i ofiarach.
    Ty naprawdę niedaleko mnie mieszkasz bo sytuację opisałaś jakbyś w tym czasie u mnie była.
    Sypialnię mam na poddaszu i jak patrzyłem przez okno dachowe to tak trochę nieswojo się czułem.

  17. #42537
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał marjucha Zobacz post
    Ty naprawdę niedaleko mnie mieszkasz bo sytuację opisałaś jakbyś w tym czasie u mnie była.
    Sypialnię mam na poddaszu i jak patrzyłem przez okno dachowe to tak trochę nieswojo się czułem.

    pewnie tak pusc na priva gdzie ty dokladnie. generalnie to samo bylo na jasieniu - tak mi przynajmniej mowil moj rehabilitant, ktory pol nocy siedzal w oknie i podziwial niebo ten to ma fazy

  18. #42538
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Też wolę podziwiać przez okno niż widzieć tylko odblaski na ścianach. Druga opcja to nie widzieć, ale z głową pod kołdrą jest duszno...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  19. #42539
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Podziwiać OK, pod warunkiem, że nie znajdujesz się w "oku cyklonu" no i jeszcze najlepiej ogłuchnąć do tego podziwiania

  20. #42540
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Przecież to podziwianie to taka moja metoda na niebanie się, a nie szczery zachwyt żywiołem. Już się napodziwiałam burzy z bliska na szczycie góry, w którą tłukły pioruny i więcej sobie nie życzę.
    Na szczęście u nas pogoda zmieniła się w pokojowym nastroju, rano było gorąco, a później zaczęło padać i powoli się ochłodziło. Bez burzy i innych takich.

    Braza, jak tam drewutnia? Pokaż coś!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

Strona 2127 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony