dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1565 z 2199
Pokaż wyniki od 31.281 do 31.300 z 43973
  1. #31281
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Ale fajny bonusik
    Gruby nosi w pysku poduch4 i memła ale zazwyczaj nie rozpruwa ale 1 wyjątek zrobił i zamordował poduszkę polarową

  2. #31282
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    A skoro już się dorwałam do komputera (Szanowny i Córcia mają dzień dobroci dla mnie) to .... "Trzy pory roku w Brazoczysku"

    Wiosna...
    Dobrze rozumiem? Zimy nie będzie???

  3. #31283
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Młody na razie szarpie jednorożca, linkę i ściereczkę (śliczną, ikeowską!!!!) do poduszek jeszcze ansów nie czuje ....no chyba że na takiej poduszce kot zasiada !!!!! Wtedy i owszem!!!

    Szafkę czyściłam w pozycji błagalnej, bo innego wyjścia nie miałam, niska jest, niższa nawet ode mnie to co miałam robić???? A on tak zniecka .... tfu .... znienacka zaatakował .... barbarzyńca!!!!!!

    Dzisiaj z miską walczył .... metalową ... dobrze, że na podwórku
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  4. #31284
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gagata Zobacz post
    Bazylia kocha (ła?) poduszki - cóż to za trakcja niezwykła!! Poszarpac trochę wystarczy, z jednej strony zaledwie i mozna juz ze środka wyjmować wielkie ilości przeciekawego czegoś w postaci np. pokawałkowanej gąbki! Rewelacja! I po całym domu mozna to potem roznieść - no pierwsza klasa!! Czadowo!

    Widzę, że Kudłatek też ma chyba tendencje propoduszkowe...
    O taaaa... te z gąbką są najlepsze

    bo pańciowa do kitu jest... takie puchate, fruwające kurczaczki w środku ma

  5. #31285
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    No Pani...ładnie wyjszło
    Pozdrowionka dla Was od nas
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  6. #31286
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    Braza Ty masz jaja na drzewku czy ja mam coś z oczami a Kudłaty normalnie cudo ON-ki jednak są najcudniejsze

  7. #31287
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Mam jaja .... na drzewku ... i kaczuszki też Wszystko w słonecznym, żółciutkim kolorze !! O, takie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	25-26.03 (39) (Kopiowanie).jpg
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	95,3 KB
ID:	179388

    Na zime jestem obrażona i przestaję ja w ogóle zauważać!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  8. #31288
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    doooooooooobre jak to mówi mój Synuś

  9. #31289
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ty weź mu powiedz, żeby nie rósł tak szybko! Ja mam ochotę takiego małego pomiąchać, a dopiero w wakacje będę miała okazję (bo zaproszona przecież jestem - nieprawdaż?)!

    Słoneczko przynajmniej masz, to sobie możesz zimę olewać i nie zauważać jej. U nas zimno, pochmurno, paskudnie! Wszędzie zmarznięte na kość placki śniegu a pomiędzy nimi szaro i wstrętnie! I jak tu bitwę na śnieżki w dyngusa urządzić, skoro śnieg na tym mrozie się kleić nie chce?! Za bardzo wkurzona jestem żeby w depresję wpadać, wiec wyję sobie ponuro i chodzę po schodach na czworaka w ramach protestu. A, jeszcze zbojkotowała porządki świąteczne i zrobię pogańskie porządki wiosenne, kiedy wiosna przyjdzie (jeżeli przyjdzie). Dzisiaj ogłosiłam nadejście epoki lodowcowej i zapowiedziałam, że na wakacje jedziemy do Afryki, bo tam będzie moje ulubione 20 stopni (plus). A znajomi z jogi wybierają się teraz na Sycylię i wciąż o tym gadają! Tam jest dodatnia temperatura! Auuuuuuuuu!
    Czapkę olewam - nie dam zimie tej satysfakcji, żebym ja czapkę założyła! Nie w marcu!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  10. #31290
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Arctica, dobrze zrozumiałaś, nie będzie tej pory roku na "Z.."!!!!

    Czapkę też olałam, całą zimę zresztą ją olewałam więc to dla mnie normalka. I porządków nie robię, też zrobię pogańskie, a co!!!!!

    W lipcu będzie (chyba) młoda, więc będziecie mieli co miziać!!!

    Kjójik, fajnie że znowu zajrzałeś!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  11. #31291
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ale będzie miziania! Dwa psiaki w różnym wieku i dwa koty! Ślicznie będą wyglądały na śniegu...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  12. #31292
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Agduś, myślisz że .... A kysz!!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #31293
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Tyrion śliczności, choć widac gołym okiem, że łatwo nie będzie z tym postawieniem granic.
    Jakie uszy ma śliczne, ha!
    Braza - kto, na miłość boską, klęka przy facecie???
    Sama się prosiłas!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  14. #31294
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Brazula, ależ cudny ten Twój Gryzoń.
    Moje też uwielbiają sierść podgryzać... nie tylko swoją. Ja z Młodą musimy się mieć na baczności, gdy schodzimy do parteru... Młody ma lepiej, bo przedwielkanocnie obciął się na jajo... można by zrobić z Niego lepszą pisankę niż ze strusiego jaja, tylko jak zawlec do kościoła?.

    A dywan masz cuudny.

  15. #31295
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Nooo Rasiu, jedyna doceniająca urodę mojego dywanu, buziaki

    Jeśli temu kociemu rasiście nie przejdzie do starsza kicia sobie przypomni, jak się na drzewa wdrapuje w tempie przyspieszonym
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  16. #31296
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Taaaa - byl kiedys taki rysunkowy poraddnik - jakich pozycji kobieta nie powinna przyjmować w domu przy fececie.. wychodziło, że żadnych.. (klękanie nie , skłony nie , stawanie na palcach nie .... No NIC).

    Arctica - naszej się jeszcze nie zdarzyło dopaśc takiej z pierzem.. nie nie wiem doprawdy CO BY NA TO POWIEDZIAŁA....

    Bo ona (może to cc mają do siebie, skoro Grejuś tylko mamle, grzeczny kochany chłopiec) bardzo metodycznie podchodzi do tematu - ma wewnętrzny imperatyw - rozłożyc na jak najwięcej części pierwszych. Spokojnie, po kolei, metodycznie. Tak samo jak wyjmowała pluszakom oczka i noski. Elegancko, w całości i skutecznie. Kiedyś zamieściłam obrazki na ten temat.

    Teraz, jak się nudzi albo co - to bierze sobie szczapki z koszyczka i robi z nich mniejsze szczapki. Nie bronię jej - niech ma dziewczyna satysfakcjonujące zajęcie.
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

  17. #31297
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    W takim razie Salma jest bardziej CC... to jej domena. W poduszkach najczęściej róg użarty, a środek jakoś sam wyszedł
    Minki przestępcy, mordercy kurczaczkowej nie widziałam... jakoś się szybko wymiksowała na podwórko jak przyszliśmy, zupełnie jakby podejrzewała, że mogę być mało szczęśliwa
    Ale przypuszczam, że Reksio-Corso było jak nic

    Drzewo też chętnie na wiórki przerabiają tylko mi się jakoś sprzątać nie chce, patyk w zęby i na dwór. Niedobra pańcia jestem

    Za to mają super zabawę rano! Jak usłyszą, że się obudziłam to przyłażą i każda zabiera mi po kapciu. Noszą w mordach aż nie wstanę, jak dłużej leżę to zanoszą do siebie na posłanie, ale nie żrą. Jak wstaję wołam "panienki kapcie" to całe szczęśliwe, że takie grzeczne i usłużne przynoszą. Z tym, że Hana kładzie przede mną, a Salmę muszę sobie poganiać

  18. #31298
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Arctica - piękne!!
    Mogę to sobie bez problemu wyobrazić!
    Bazylia by należała do drugiej grupy, "salmowej" , czyli - uciekam z kapciem, bo dopiero jest wesoło, albo siedzę z nim w paszczy, w pewnej odległości, bez ruchu i patrzę....
    Ona też czasem bierze sobie kapcia na legowisko i też go nie zżera tylko np. śpi z nim u boku,,,
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

  19. #31299
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Wesołych Świąt.
    Zdrowia, szczęścia humoru dobrego,
    a, przy tym wszystkim
    stołu bogatego.
    Mokrego dyngusa, smacznego jajka.
    I niech, te święta będą
    jak bajka!

  20. #31300
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    Serdeczne życzenia Wesołego Alleluja
    oraz dużo zdrowia pogody ducha.
    Niech radość Wielkanocy napełni serca nadzieją i obfitością łask
    od Chrystusa Zmartwychwstałego.






    WESOŁYCH ŚWIĄT życzy Bogusia z Rodziną

Strona 1565 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony