dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2027 z 2199
Pokaż wyniki od 40.521 do 40.540 z 43973
  1. #40521
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ja nie rozumiem tego "szybko", bo mi to wygląda na bardzo powoli.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  2. #40522
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    robi sie bardzo szybko, wedzona a raczej dymna marynata to lekko zmodyfikowany gotowiec kamisa smoky texan + olej + sok pomaranczowy z jednej pomaranczy + sos worchestershire + papryka wedzona, miesko pol godziny w marynacie i na patelnie.
    Agdus ja to robie po pracy w czasie kiedy ja juz jestem a maz jedzie do domu Powiem tylko ze wyszlo bardzo dobre, dorzucilam na patelnie cwiarki cebuli i wedzone sliwki. pychota

    Brazka przynosze Ci to: http://oslonygrzejnikow.pl/produkt/oslona-grzejnika
    kidys rozmawialysmy, dzis ponownie bylam w tym sklepie, zamawiac betony na sciane to przy okazji zerknełam

  3. #40523
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    ciekawe z czego te maskownice. Ja bym wybierała coś, co akumuluje ciepło na potem. Glina? albo odwrotnie, nagrzewa się i oddaje. metal? O! ażurowa metalowa osłona. ciekawe z czego robią "specjaliści'?

  4. #40524
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    szklane

  5. #40525
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Dzięki TARciu. Tak mi jednak w duszy gra, że chyba na raty bo na raty, ale będziemy kupować grzejniki ze szklanym frontem.

    Niech mi ktoś powie, gdzie w tym moim zaścianku kupić wędzone śliwki??
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  6. #40526
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    suszone sa tez w wersji podwedzanej ale wystarcza zwykle suszone tez maja specyficzny smak

  7. #40527

    Domyślnie

    Braza
    Te grzejniki na raty znaczy 2 w ciagu roku
    Ja tylko chwilowo...

  8. #40528
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    No masz! A tak fajnie było, gdy Szanowny nie miał odbiorników internetu ...

    Pogoda świetna no i .... pogięło mnie. Najpierw polazłam z gnidami

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	07.02 (3) (Kopiowanie).jpg
Wyświetleń:	139
Rozmiar:	104,6 KB
ID:	346103

    Dziwnym ale i szczęśliwym trafem leśni autochtoni tez odczuwają piękną pogodę i trzymali się z daleka więc starsza gnida nie odstępowała nas na krok.

    Po powrocie otworzyłam sezon tarasowy ... tak tak!!! Jeszcze prowizorycznie, bez stolików, w bajzlu ale bez rękawiczek mogłam trzymac kubek z kawą!

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	07.02 (22) (Kopiowanie).jpg
Wyświetleń:	138
Rozmiar:	68,2 KB
ID:	346104

    No i tak siedząc i popijając kawę dostrzegłam (chociaż bardzo się starałam, żeby nie) przydomowy bajzel. Jakiś czas udawało mi się go ignorować ale w końcu nie dałam rady! Wszystko przez słońce! Sprzątnełam przy czynnym udziale gnid! Z rozpędu złapałam sekator i poobcinałam krzewy z tego, co wydało mi się zbędne. I spojrzałam na duże okno .... To był błąd! Od co najmniej listopada nie myte ... No dobra, wzięłam taborecik, miske z wodą i octem, ściereczki i do boju.
    I wiecie, co mnie najbardziej wkurza? Nie to, że nie usiadłam i nie poczekałam aż mi przejdzie! KOTY!! Koty mnie wkurzyły!! Siedziały księżniczki po drugiej stronie okna patrząc na mnie spod przymrużonych powiek, jakby na coś czekały a w końcu zaczęły zieeeewaaaać! No nudno im, psia krew było! To co, miałam spaść z taborecika dla ich przyjemności???
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  9. #40529
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Mogłaś się postarać i coś im zatańczyć przy tym myciu!
    Ja też spojrzałam w nasze okna pod słońce. Przypomniałam sobie, że późną jesienią je myłam. Oczywiście brudne są niemożebnie, ale ja doszłam do zgoła innych wniosków niż Ty - mianowicie stwierdziłam, że totalną głupotą było mycie ich jesienią, bo wyglądają DOKŁADNIE tak samo, jak przed myciem. No to na ki wuj je myliśmy? Przecież, gdybyśmy tego nie zrobili, nie byłoby widać żadnej różnicy!!!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  10. #40530
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    no popatrzcie, ja też spojrzałam dziś na okna
    Ale wnioski miałam jeszcze inne. Jeszcze za zimno, poczekam, aż będzie ciepło to umyję

  11. #40531
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    No i wychodzi Wasza wyższośc nade mną! Dla usprawiedliwienia dodam, że umyłam je tylko z zewnątrz, wewnątrz już mi się nie chciało i nadal radośnie są upaćkane!

    Tańczyć?? Ja o zycie walczyłam na tym taboreciku!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  12. #40532
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    A co? Taborecik tańczył?
    Było na trzeźwo okna myć. Chociaż Twój stan by wyjaśniał podjęcie tak ekstrawaganckiej decyzji...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  13. #40533
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    tez popatrzylam na okna, brudne ale nie moje to nie myje u nas bylo dzis tak cieplo i slonecznie ze wywalilam pranie na balkon - wyschło. no i zakrecilam ogrzewania i otworzylam okna tak cieplo bylo

  14. #40534
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Wróciłam z wyjazdu i poszłam na spacer, więc goopoty mię po łbie nie łaziły...
    Okna umyję jak będzie ciepło... a na razie odpoczywam przed kominkiem

  15. #40535
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Mi juz też przeszło, wewnątrz sa nadal upaćkane!

    Taborecik tańczył, cholera wie dlaczego ... aaaa może dlatego, że na pozostałościach kreciej roboty stał a było tych pozostałości sryliad!


    Zamówiłam obrożę! Po ostatnim wyczynie moich gnid mam dość! Jak mnie młoda wku...rzy to i drugą zamówię!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  16. #40536
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Może młoda będzie brała przykład z grzecznego (w obroży) starszego brata?

    Nasze okna dłuuuugo poczekają na mycie. Na razie nie jestem w stanie wybaczyć im tej niewdzięczności!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  17. #40537

  18. #40538
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    No obadwa poszły! Starszy wrócił za chwile w sumie a młoda mi się zapodziała - pewnie szukała starszego. Myślałam, że mnie szlag jasny tam trafi!!! Obroża juz wysłana, będziemy ćwiczyć i faktycznie jest szansa, że jak starszy nie ruszy w długa to i młoda nie będzie miała powodu.

    Tak pięknie było w niedzielę a dzisiaj ... Zimno, ponuro trochę po południu przyświeciło słoneczko. Wiem, ze zima ale nie mogę sobie pomarzyć, że jakoś to się w końcu ustabilizuje? Wiciokrzew listki ma!

    Młoda zaliczyła anatomię, na wyniki z chemii czeka cała w nerwach. Została zoologia ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  19. #40539
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    A Gruby wczoraj znów kulał... i łapę mi podstawiał, że go boli... obmacałam, obejrzałam i prawie obwąchałam dokładnie ale postanowiłam poczekać do dziś a nie w panice vetce doopę truć i dziś nastąpiło cudowne ozdrowienie , pewnie znów przy szaleństwach źle stanął... ciężkie to i niezgrabne a jak zaczyna hasać to bez ograniczeń

  20. #40540
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Anatomii gratuluję, nerwów współczuję (ale cóż - takie życie studenta), za zoologię mogę jeszcze potrzymać.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

Strona 2027 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony