dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2117 z 2199
Pokaż wyniki od 42.321 do 42.340 z 43973
  1. #42321
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Właśnie nabyliśmy pergolę - bramkę na clematisy, ale muszę o czymś jeszcze pomyśleć, bo mnie dzisiaj natchnęło i nabyłam dwie aktinidie. Mam dwie, ale nie owocują. Może obie tej samej płci? Mam nadzieję, że nie dwóch facetów, bo dzisiaj nabyłam kobietę i faceta. Powinny być z tego owoce. Jeno okazało się, że w rzeczywistości mam na płocie mniej miejsca niż myślałam (znaczy dokładnie rzecz ujmując akurat tam nie mam miejsca wcale). Nie wiem, jak blisko one powinny rosnąć, coby się mogły zapylać. W razie czego postawię im jakieś podpórki, tylko myślę intensywnie, jakie, żeby to jakoś sensownie wyglądało.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  2. #42322
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    rozstawa co ok. metr, wiesz ze to bardzo ciezkie pnacze? musi miec solidna podpore, takie delikatne krateczki moga po 2 latach sie zgiac. u mnie drewniana solidna duza pergola ledwo dala rade. aktinidie posadze jak domek smieciowy sie zrobi, tam mam wbetonowane słupy metalowe i ladnie zarosna smietnik bez szkody.

  3. #42323
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    A jeżeli je posadzę kilkanaście metrów od tych starych, to się zapylą, czy muszą być tuż obok? U mnie na płocie rosną, płot na razie nie marudzi. Mam miejsce też przy płocie, ale właśnie kilkanaście metrów dalej.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  4. #42324
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Aga szczerze powiem, ze nie wiem, jabloniom, wisniom i innym wystarczy wiec zakladam, ze aktinidiom tez. Choc ja u siebie mialam i meskie i zenskie to tylko raz kwiaty mialam na wszystkich ale przyszedl mroz i owocow zadnych. choc chcialabym.
    i jak chyba jestem w miare dobra ogrodniczka, rosliny mnie lubia to warzywniczka kiepska, z posianych roslin w warzywniaku wzeszly tylko rzodkiewki i rukole. Przy czym nie umiem przerywac, na razie wyrwalam co 3 rzodkiewke, styknie czy mocniej? jakas magia czarna to dla mnie jest
    i rosna pietruszki ale te wsadzone z sadzonek gotowcow, to samo szczypiorki. i z 40 cebul wzeszly mi 3 szt. - normalnie urodzaj jak cholera

  5. #42325
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ja nawet nie mam pojęcia, co to są te akti-cośtam....

    Warzywa za mną chyba też nie przepadają, chociaż dzisiaj pożarłam 2 pierwsze rzodkiewki. Posiałam na tasmie ale zimno było to i słabo urosły. Muszę posiać następne.
    Zrobiłam eksperyment i posadziłam bób. Właśnie zaczął wschodzić, ciekawe co będzie dalej?
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  6. #42326
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    mini kiwi

  7. #42327
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    No, to różnie bywa. Rokitniki np. nie mogą dalej niż 5 m rosnąć od siebie.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #42328

  9. #42329
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Drugi raz byłam dzisiaj na ćwiczeniach kręgosłupa. Moralny mam silny i zdrowy jak tur ale ten fizyczny zaczął się mazgaić...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  10. #42330
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Kręgi jaszcze jako tako ale noga mię siada prawa i nie jestem tym zachwycona

  11. #42331
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    A mię lewa, ale mam nadzieję, że pójdzie po rozum do głowy i się naprawi.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  12. #42332
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    a co tu taki szpital sie zrobil???? swoich nie bede wymieniac bo na koniec bym stwierdzila, ze czas odchodzic

  13. #42333

  14. #42334
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Też dzisiaj jeździłam.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  15. #42335
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Starszej kici coś się stało. Nie może chodzić, tylne łapy ciągnie ale boli ją jedna... Rano było wszystko ok. Wróciłam z Czaplinka i zamarłam. Takiego skauczenia w życiu nie słyszałam. Dostała 3 potężne zastrzyki, jutro kolejne. Nie mam pojęcia, co mogło się stać!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  16. #42336
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Ktoś jej przylał, kopnął, bo to chyba odkręgosłupowe...
    Kurwów6...
    Ile ona ma lat?
    Współczuję Wam bardzo a zwłaszcza Jej Drapieżności

  17. #42337
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Wolne koty jak moje. Kochane, ale bywa, że w coś się wpakują. Miziam wirtualnie bidulkę.

    Mam dwoje staruszków: Pasqal ma 15 lat, a Spinoza12. On ciapa bo kastrowany i trzyma się domu, ale udar załapał i ledwie kota odratowaliśmy. Teraz chodzi z łepkiem leciutko przechylonym na lewo i ma dużo słabszą lewą tylną łapę. On wolna kocica pęłną gebą choć oczywiście strylizowana. Raz nie było jej tydzień. Wróciła, ale tak wymęczona, chuda, uszargana, że strach co ją spotkało. Potem jakiś czas nie oddalała się od domu. Potem wróciła z wywichniętą tylną łapą. Jeszcze później coś ją okropnie ugryzło w zad. Był stan ropny, problemy z odbytem. Kupa zastrzyków. Teraz na szczęście chodzi co najwyżej popolować po sąsiedzku.

    Będzie dobrze. Koty mają w końcu 9 żyć
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  18. #42338
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Ojej, jak przykro Napisz, ze już lepiej?

    Co do mini-kiwi, na nie się długo czeka. Mój wujo posadził, chyba przez 8 lat czekał na efekty. Za to od 2 lat owocują świetnie i są pyszne. Wiem, bo teżrosną na płocie a cześc po mojej stronie a co moje, to moje

  19. #42339
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Bidulka kicia! No tak to z kotami wychodzącymi niestety bywa. Ja po każdym takim wypadku zastanawiam się, czy by ich nie uwięzić, ale to awykonalne jest. Opowiadaj, co u niej. No i co wet powiedział, co to może być?
    U nas najbardziej pechowym kotem jest Rudy - kastrat przecież, ale bardzo wyrywny do wychodzenia i przygód. Ostatnio jakby nieco osiadł na laurach, ale była już prawie amputacja opuszka przedniej łapy, było zwichnięcie łokcia, była prawie amputacja ogona, zainfekowana rana na przedramieniu i dziwne rany na bokach, jakby otarcia, ale duże i głębokie. Gerda niedawno nie pozwalała się po tyłeczku głaskać, coś ją wyraźnie bolało, ale nie kulała i apetyt miała, więc się obyło bez weta. Chyba ją ObcyKot użarł w zadeczek. A ona ma taki śliczny tyłeczek! No mówię Wam - najpiękniejszy koci tyłeczek na świecie!
    Parę dni temu skończyłam robić zastrzyki królikowi. Najwyraźniej w życiu każdego właściciela zwierząt przychodzi ta chwila, kiedy musi się tego nauczyć... Pierwszy był Rudy, który się strasznie stresuje już w drodze, więc się załatwia na każdy możliwy sposób do transportera, rzyga i dostaje ślinotoku. Coby mu oszczędzić tych sensacji naraziłam się na utratę kociej miłości. Na szczęście nadal mnie kocha, bo to dobry kot jest dla ludzi. Kiedy króliku się coś zrobiło na pyszczku i nie chciało zniknąć (spuchło, jakby ją coś użarło, a że czuła się dobrze i apetyt miała, to poczekaliśmy dwa dni), Magda (właścicielka) zawiozła z Andrzejem Sol do weta. Okazało się, że to pewnie jakiś ropień, więc dostała antybola w zastrzykach, a rodzinka moja radośnie zakrzyknęła, że mama sobie poradzi. No i sobie poradziła.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  20. #42340
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Agduś, masz bardzo łagodnego kota, albo tak bardzo Cię kocha
    Z moim Pasqalem kochamy się ogromnie, ale zdarzyło się, że stół u weta spłynął weta i moją krwią. Zakraplanie przeciw kleszczom to już duże ryzyko. W życiu nie zrobiłabym temu kotu zastrzyku. Jesteś wielka
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 2117 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony