dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie AGD z internetu a gwarancja

    Kusi mnie kupno całego sprzętu AGD przez internet. Jedyna moja obawa dotyczy gwarancji. Przedstawcie zatem swoje doswiadczenia na tym polu. Czy ktos z was byl zmuszony do serwisowania sprzetu zakupionego przez internet? Jesli tak, to jak to sie odbylo?
    Marcin Stefaniak
    Blog Budowlany
    Galeria

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar jabko
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    5.428
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    201

    Domyślnie

    Nie mam doświadczenia z gwarancjami ale wygląda to tak: Kupujesz sprzęt Bosch, dostajesz gwarancje Bosch. W razie awarii uderzasz do najblizszego serwisuBosch (spis miast jest na gwarancji).


    I nikogo nie obchodzi czy kupiłeś w sklepie "X" w internecie czy w sklepie "Y" w mieście.
    Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
    Dzienik JABKA
    Komentarze

  3. #3

    Domyślnie

    Z tego co się orientowałam to wygląda to dokładnie tak jak napisał jabko. My też napewno cały sprzęt do kuchni będziemy kupowali w sklepach internetowych, kompleksowo wychodzi kilkaset złotych taniej. Wszystko już mam spisane na karteczce i czekam na 13-stkę!

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar lobo0
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    221

    Domyślnie

    to prawda, ale czasami producenci dają możliwość przedłużenia gwarancji po zarejestrowaniu na stronie z zastrzeżeniem że nie dotyczy sprzętu kupionego w internecie np. Siemens. Info na stronie producenta.

  5. #5

    Domyślnie

    Kupiłam pralkę Siemensa zamawiajac w internecie -sklep Euro agd, wiec nie wiem czy traktowac to jako sklep internetowy czy nie. Sprzdawczyni powiedziłała mi że gwarancję będę miec własnie poprzez zarejestrowanie się na stronie internet.Simensa. Jeszcze się za to nie wzięłam bo nie bardzo wiem jak.
    Jeżeli chodzi o gwarancje innego sprzetu to sklepy internetoe maja zwyczaj załączac gołą gwarancje, nalezy ja wysłac do nich, oni podstemplują i odsylaja. Nie wiem po co to wysyłanie, jakby nie mogli od razu przysłac ważnej gwarancji z wszelkimi pieczątkami.
    Moj dom to moja przestrzen.
    Jakim cudem większość mieszka jednak w solidnie zbudowanych i wykończonych domach skoro ekipy które napotykam są do niczego ?

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    A mi dostawca przywiózł gwarancje już ostemplowane razem ze sprzętem A wręczył dopiero po odbiorze - czyli sprawdzeniu, czy wszystko jest w porządku i czy nie ma wad transportowych. Dostawa własna sklepu - może dlatego Pewnie inaczej jest jak wysyłają DHLem, czy innym kurierem zewnętrznym

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał jabko
    Nie mam doświadczenia z gwarancjami ale wygląda to tak: Kupujesz sprzęt Bosch, dostajesz gwarancje Bosch. W razie awarii uderzasz do najblizszego serwisuBosch (spis miast jest na gwarancji).


    I nikogo nie obchodzi czy kupiłeś w sklepie "X" w internecie czy w sklepie "Y" w mieście.
    od lat juz tak jest.
    a przynajmniej w obrebie duzych producentow.

    wiec smialo do internetu !

  8. #8

    Domyślnie

    Ja kupowałam cały sprzęt AGD w internecie i niestety 2 rzeczy były do naprawy. Pierwsza była lodówka Boscha- nie chłodziła. Zadzwoniłam do serwisu Boscha. Umówili sie ze mną, okazało się że jest do wymiany. W ciągu 2 tygodni miałam nową lodówkę. Musiałam mieć tylko podbitą kartę gwarancyjną. To samo było z piekarnikiem Mastercooka-coś szumiał wiatrak. Zadzwoniłam, umówiłam się , przyjechali, naprawili-zero problemów.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony