dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 29
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 578
  1. #41
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    alexis005

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    3

    Domyślnie

    Interesuje nas ten projekt,na wiosne chcemy zaczac budowe.Odpiszcie.Jezeli macie jakies fotki-mile widziane.Pozdrawiam

  2. #42
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ania_i_Grzegorz
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    599
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    172

    Domyślnie

    witam ufff a już myślałam że was nie znajdę.. my też zaczynamy budowę ciekawego i jastem ciekawa??? jak wyglądał będzie nasz domek, może ktoś juz go postawił i podzieli się zdjęciami ??????? kosztorys by się tez przydał bo boimy się że nam gotóweczki może nie starczyć
    mój adres to : [email protected]

  3. #43
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    magcia81

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam serdecznie!
    dzisiaj dołączyłam do forum. Razem z mężem planujemy budowę domu C118b. Będe wdzięczna za wszelkie informacje dotyczące budowy tego domu a głównie informacje o kosztach budowy i zmianach jakie wprowadziliście. Proszę również o zdjęcia.
    Z góry dziękuję
    Pozdrawiam
    Magda

  4. #44
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ania_i_Grzegorz
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    599
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    172

    Domyślnie

    No... jest 9 lutego i właśnie wczoraj nasz "Ciekawy" zaczął się budować .
    . Stwierdziliśmy, że skoro mamy tak piękną pogodę tej zimy to na co mamy czekać!!. No i właśnie wczoraj zostały wykopane i uzbrojone fundamenty , dzisiaj kończą zbroić a w poniedziałek beton wreszcie coś się dzieje

  5. #45
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kiko10

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    1

    Domyślnie

    witam. właśnie dołaczyłem do forum. tez mam zamiar budować ciekawy C118b wariant II
    jestem na etapie oczekiwania pozwolenia na budowę. dokumentacja jest juz w starostwie. oglądałem juz taki dom na ternie Kaszub - podobał mi się.
    mam prosbę do Was jesli ktos juz zbudował ciekawy c118b - chociazby stan surowy- prosze o fotki na e-meila [email protected]
    dokładnie interesuje mnie kilkka zmian w tym projekcie np. lukarna nad wejściem. chetnie bym z kimś budujacym ten projekt na ten temat porozmawiał

  6. #46
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Teves

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    555
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cześć,

    ja też mam plan dołączyć do budujących C118II, ale zastanawiam się nad wersją EKONOMICZNĄ. Będzie dostępna od 22 lutego, zastanawiam się tylko czy jest to racjonalne? Już na etapie kosztorysu będzie droższy o równowartość nienajgorszego samochodu. Kiedy się to zwróci? Jeśli roczny koszt ogrzewania nie przekracza kilku tys. PLN.

    Mam jeszcze dwa pytanie do tych, co już wybrali ten projekt:

    1. Czy zaakceptowaliście plan parteru? Dla mnie jest za mało o kilka m^2 Salon to niecałe 28m^2 a jadalnia w niezbyt dużej kuchni. Nie jestem pewien czy to biedzie funkcjonalne.
    2. Garaż 31 m^2 to naprawdę minimum - zwarzywszy na fakt ze: rowery, kosiarka etc. tez gdzieś musi zaparkować to łatwo nie będzie. (choć i tak dostaję bialej gorączki garaż wiekszy od salonu)

    Co o tym sądzicie?

    Piotr

  7. #47

    Domyślnie

    WITAJCIE
    BEDE SZCZERA, JESTEM O KROK OD KUPIENIA TEGO PROJEKTU,BARDZO BYM CHCIALA. ALE MOJA DRUGA POLOWA MA WATPLIWOSCI, BOI SIE O WYGLAD HOLU I PODDASZA.MIANOWICIE DENERWUJE GO TA WOLNA PRZESTRZEN NAD SALONEM .I BRAK MOZLIWOSCI WYKORZYSTANIA POWIERZCHNI NAD GARAZEM. PROSZE! JESLI KTOS DYSPONUJE ZDJECIAMI DOMKU, CHOCBY W FAZIE FUNDAMENTOW TO PROSZE MI JE PODESLAC. BEDZIEMY BUDOWAC SIE W OKOLICACH BYDGOSZCZY A MOZE JEST JAKAS PRZYJAZNA DUSZA BYDGOSKO-TORUNSKA? Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC. MARTA HEJ

  8. #48

  9. #49
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ania_i_Grzegorz
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    599
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    172

    Domyślnie

    Cytat Napisał AVOKADO
    WITAJCIE
    BEDE SZCZERA, JESTEM O KROK OD KUPIENIA TEGO PROJEKTU,BARDZO BYM CHCIALA. ALE MOJA DRUGA POLOWA MA WATPLIWOSCI, BOI SIE O WYGLAD HOLU I PODDASZA.MIANOWICIE DENERWUJE GO TA WOLNA PRZESTRZEN NAD SALONEM .I BRAK MOZLIWOSCI WYKORZYSTANIA POWIERZCHNI NAD GARAZEM. PROSZE! JESLI KTOS DYSPONUJE ZDJECIAMI DOMKU, CHOCBY W FAZIE FUNDAMENTOW TO PROSZE MI JE PODESLAC. BEDZIEMY BUDOWAC SIE W OKOLICACH BYDGOSZCZY A MOZE JEST JAKAS PRZYJAZNA DUSZA BYDGOSKO-TORUNSKA? Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC. MARTA HEJ

    wszystko jest do zrobienia, my poddasze nad garażem wykorzystamy na suszarnie i schowek na niepotrzebne rzeczy. Strop jest wystarczająco mocny, a wejście bedzie z garażu albo z jednej sypialni na górze
    wolna przestrzeń nie jest aż tak wielka a zdjęcia z fazy budowania można obejrzec w naszym dzienniku
    pozdrawiam

  10. #50
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar desmo
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    28
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ania_i_Grzegorz
    Cytat Napisał AVOKADO
    WITAJCIE
    BEDE SZCZERA, JESTEM O KROK OD KUPIENIA TEGO PROJEKTU,BARDZO BYM CHCIALA. ALE MOJA DRUGA POLOWA MA WATPLIWOSCI, BOI SIE O WYGLAD HOLU I PODDASZA.MIANOWICIE DENERWUJE GO TA WOLNA PRZESTRZEN NAD SALONEM .I BRAK MOZLIWOSCI WYKORZYSTANIA POWIERZCHNI NAD GARAZEM. PROSZE! JESLI KTOS DYSPONUJE ZDJECIAMI DOMKU, CHOCBY W FAZIE FUNDAMENTOW TO PROSZE MI JE PODESLAC. BEDZIEMY BUDOWAC SIE W OKOLICACH BYDGOSZCZY A MOZE JEST JAKAS PRZYJAZNA DUSZA BYDGOSKO-TORUNSKA? Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC. MARTA HEJ

    wszystko jest do zrobienia, my poddasze nad garażem wykorzystamy na suszarnie i schowek na niepotrzebne rzeczy. Strop jest wystarczająco mocny, a wejście bedzie z garażu albo z jednej sypialni na górze
    wolna przestrzeń nie jest aż tak wielka a zdjęcia z fazy budowania można obejrzec w naszym dzienniku
    pozdrawiam
    My również wykorzystamy przestrzeń nad garażem , natomiast wolna przestrzen nad wejsciem została zamknięta.
    Dom się wykańcza....... C118bl
    Dziennik
    Komentarze

  11. #51

    Domyślnie

    Kochani My jesteśmy na etapie poszukiwania projektu. Nie ukrywam iż ten nam się bardzo podoba. proszę napiszcie kilka słów jaki przewidujecie koszt budowy pod klucz.

  12. #52

    Domyślnie

    Witamy, my również budujemy Ciekawy II. Dokonaliśmy kilku zmian. Najważniejsza to dobudowanie wiatrołapu w miejsce kolumn, przez co uzyskaliśmy dodatkową przestrzeń na piętrze, gdzie może być dodatkowa sypialnia, chociaż my pozostawimy tam otwartą przestrzeń. Oprócz tego udało nam się powiększyć garaż co prawda tylko o 30cm ale w sumie dało to dodatkowe 2 metry kwadratowe, Nad garażem będziemy mieć schowek, mamy zamiar zamurować kilka okien (garaż, 3 dachowe i chyba w pomieszczeniu gospodarczym- jeszcze o tym myślimy). To chyba na tyle. W przyszłym tygodniu zalewamy ławy a potem cała reszta

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał Terry
    Witamy, my również budujemy Ciekawy II. Dokonaliśmy kilku zmian. Najważniejsza to dobudowanie wiatrołapu w miejsce kolumn, przez co uzyskaliśmy dodatkową przestrzeń na piętrze, gdzie może być dodatkowa sypialnia, chociaż my pozostawimy tam otwartą przestrzeń. Oprócz tego udało nam się powiększyć garaż co prawda tylko o 30cm ale w sumie dało to dodatkowe 2 metry kwadratowe, Nad garażem będziemy mieć schowek, mamy zamiar zamurować kilka okien (garaż, 3 dachowe i chyba w pomieszczeniu gospodarczym- jeszcze o tym myślimy). To chyba na tyle. W przyszłym tygodniu zalewamy ławy a potem cała reszta


    A jak wyglada kwestia okna które jest na pograniczu garderoby i pomieszczenia gospodarczego? w oknie wychodzi ścianka żeby zamontować futryne do drzwi. Jak to wygląda w projekcie? Jest to jedyna nurtująca mnie kwestia przed podjęciem decyzji w kwestii zakupu projektu

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzesglowacki
    Cytat Napisał Terry
    Witamy, my również budujemy Ciekawy II. Dokonaliśmy kilku zmian. Najważniejsza to dobudowanie wiatrołapu w miejsce kolumn, przez co uzyskaliśmy dodatkową przestrzeń na piętrze, gdzie może być dodatkowa sypialnia, chociaż my pozostawimy tam otwartą przestrzeń. Oprócz tego udało nam się powiększyć garaż co prawda tylko o 30cm ale w sumie dało to dodatkowe 2 metry kwadratowe, Nad garażem będziemy mieć schowek, mamy zamiar zamurować kilka okien (garaż, 3 dachowe i chyba w pomieszczeniu gospodarczym- jeszcze o tym myślimy). To chyba na tyle. W przyszłym tygodniu zalewamy ławy a potem cała reszta


    A jak wyglada kwestia okna które jest na pograniczu garderoby i pomieszczenia gospodarczego? w oknie wychodzi ścianka żeby zamontować futryne do drzwi. Jak to wygląda w projekcie? Jest to jedyna nurtująca mnie kwestia przed podjęciem decyzji w kwestii zakupu projektu
    Tak też jest w projekcie, dlatego albo zamurujemy okno w pomieszczeniu albo wstawimy tam dwa pojedyncze okna, skłaniamy się jednak do tego pierwszego wariantu.

  15. #55

    Domyślnie

    A czy jest tutaj ktoś kto kredytuje budowe domu????????? W którym banku najlepiej starać się o kredyt????

  16. #56
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    hubert@eu

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    czesc ja tez zaczynam budowe C 118 i prosze o jak najwiecej zdjec z realizacj na e-maila. [email protected] Z gory dziekuje.

  17. #57

    Domyślnie

    a ja będę wdzięczny jak zdjęcia będą też szły na mój adres [email protected]

    Pozdrawiam

  18. #58
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ania_i_Grzegorz
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    599
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    172

    Domyślnie

    zdjęcia w moim dzienniku pozdrawiam

  19. #59
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    hubert@eu

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    niezle czekam z niecierpliwoscia na wiecej

  20. #60

    Domyślnie Mamy pozwolenie.

    I będziemy jeeechać z tym koksem

    Na razie postawiłem na działce blaszaka.
    (koszt ok. 1400)

    Będziemy budować z suporeksu (zamówiony).
    Fundamenty z bloczków (zamówione)

    Teraz trzeba ogrodzenie i utwardzenie wjazdu zrobić.

    Pozdrawiam
    Radecki

Strona 3 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony