dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Ja już się wypowiadałam w tym wątku i podtrzymuję opinię - po kolejnych kilku latach nadal wyglądają bardzo dobrze, praktycznie jak nowe, nic się z nimi nie dzieje. Tyle tylko, że teraz drzwi w podobnym standardzie robi z pewnością znacznie więcej firm niż kilka lat temu, więc pozostaje kwestia ceny - ja za swoje płaciłam sporo, nie wiem jak teraz wyglądają ceny i czy nie dałoby się kupić czegoś w tej samej jakości za niższą cenę.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał juka11 Zobacz post
    Ja już się wypowiadałam w tym wątku i podtrzymuję opinię - po kolejnych kilku latach nadal wyglądają bardzo dobrze, praktycznie jak nowe, nic się z nimi nie dzieje. Tyle tylko, że teraz drzwi w podobnym standardzie robi z pewnością znacznie więcej firm niż kilka lat temu, więc pozostaje kwestia ceny - ja za swoje płaciłam sporo, nie wiem jak teraz wyglądają ceny i czy nie dałoby się kupić czegoś w tej samej jakości za niższą cenę.
    Witaj juka11
    Bardzo dziękuję za opinie, właśnie najbardziej obawiam się drzwi do łazienki - czy nie będą puchły ościeżnice i czy coś się nie będzie od nich odklejać.
    Niestety cena nie sądzę aby uległa jakiejkolwiek zmianie ponieważ takie drzwi z montażem to ok. 2000-2700 w zależności od zawiasów i ościeżnicy - więc uważam, że nadal jest to sporo.
    Tak czy owak dziękuję za opinie
    Czasami lepiej zapłacić więcej ale mieć spokój i cieszyć się zakupem przez lata.
    Pozdrawiam

  3. #23

    Domyślnie

    Witam,
    Bardzo odradzam drzwi Dewro.
    Daliśmy się skusić dobrymi opiniami i bardzo z żoną żałujemy tej decyzji. Mamy w sumie 8 drzwi w domu z tej firmy i od czasu montażu mieliśmy już pękanie krawędzi, odklejanie okleiny z opaski framugi, zerwanie zamka czy opadanie drzwi. Niestety przy tej ilości drzwi oznacza to, że ciągle coś się dzieje z tymi drzwiami. Słyszałem, że bardzo zeszli na jakości odkąd zaczęli sprzedawać duże ilości tych drzwi. Najgorsze jest to jak załatwiają, a właściwie nie załatwiają Państwo z Dewro reklamacji. Pomimo kolejnych obiecywanych dat, potrafią naprawiać drzwi miesiącami, nie odpisują na maile i próbują zwalać winę na użytkownika. Szczerze odradzam. Bardzo się cieszyliśmy z tych drzwi, ale teraz już byśmy ich nie wybrali.

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    hose_manuel_cardinal

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    w stronę zachodzącego słońca
    Kod pocztowy
    50-552
    Posty
    13

    Domyślnie

    Witam.
    Niestety podtrzymuję opinię aronson007.
    Opisałem swoją współpracę z firmą Dewro w innym wątku.
    Cena tj. 2500-3000PLN za parę drzwi absolutnie nie odzwierciedla jakości towaru i poziomu obsługi klienta.

    Jestem mocno zdziwiony, że na dzisiejszym, konkurencyjnym rynku marka premium (cena jak za drzwi klasy premium) potrafi wypuścić z fabryki takie buble i do tego traktować klienta (wydającego 2-3 krotność kwoty w porównaniu do standardowych drzwi) niczym intruza.

    No cóż..."management" zrozumie po jakimś czasie, że budowanie marki i opinii trwa latami a traci się ją w kilka chwil...

    Pozdrawiam

  5. #25

    Domyślnie

    Witam,drzwi wykonane solidnie,użytkujemy je w dwóch łazienkach bez zarzutu ok.5-6 lat.Niesety w kolejnej samoistnie pękła szyba biegnąca prze caą długość drzwi,po kontakcie z serwisem firmy poinformowano mni ze takich drzwi nie serwisują,jedyne co mi zaproponowano to kupno nowego skrzydła za ok 2000 zł.Zalosna obsługa posprzedażna ,kompletna ignorancja klienta.Musialem zorganizować naprawę na miejscu we własnym zakresie za ok 350 zł.

  6. #26

    Domyślnie

    Witam, ja też stanowczo odradzam. Pierwsza sprawa to jest umowa, w której na dzień przed montażem trzeba zapłacić 90% ceny usługi, po czym okazuje się, jak w moim przypadku, że 4 na 4 zamówione drzwi przyszły w innym kolorze albo uszkodzone, albo krzywe. Aktualnie zostałem bez 10 000zł i bez drzwi. Sami montażyści przyznali, że ostatnio dostają do zamontowania felerne sztuki. Na krzywych skrzydłach drzwi jest przyklejona kartka z ,,normą", że mają prawo być wykrzywione, czyli na etapie produkcji widząc co zrobili, wysyłają taki bubel na montaż. Sprawy nie odpuszczę, jeśli w 14 dni tego nie naprawią. Straciłem dzień w pracy i moja żona też, zostałem bez, drzwi, na budowie przestój bo majster nie może założyć listew.
    Nie płaćcie im żadnej kasy przed przywiezieniem drzwi na inwestycję, przestrzegam!!, jak nie dostaną pieniędzy to albo zrobią jak należy albo pójdą z torbami po kilku takich numerach. Szczęście, że nie zamówiłem pozostałych 6 sztuk.
    Ostatnio edytowane przez PedrosPosampas ; 31-10-2020 o 13:29

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony