dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 8
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 146
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Mistrzostwo świata !!, fachowcowi narmalnie bym order dał za te robotę
    Za order to pewnie bardzo podziękował i pojechał do Irlandi na zarobek... i zap(...) na zmywaku.
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    asana - płytki są z Dado - seria Beauty Line.

    Ten uskok jest bardzo wygodny, a poza tym dodaje obudowie lekkości.

    maro74 - masz rację, to jest naprawdę fachowiec przez duże "F".

    Rom-Kon - jak ktoś jest dobry w swojej pracy, to może dobrze zarobić i u nas i na zmywak nie musi jeździć.
    Jakaś frustracja u Ciebie czy co innego - niespełnione marzenia ?

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Soniko a gdzie masz te ciecia plytek na wannie?
    Dado beauty line to format 12x33 i nie ma chyba potrzeby ich ciecia po dlugosci na Twojej wannie, a moze sa, tylko ich nie widac zwlaszcza , ze i na scianie jest ten sam format i tam chyba nie bylo zadnego ciecia?
    Fliziarz rzeczywiscie prima sort.

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A właśnie, że mam - musiał dociąć płytki na rancie wanny + cztery na obudowie - po lewo .

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    A właśnie, że mam - musiał dociąć płytki na rancie wanny + cztery na obudowie - po lewo .
    No ale to chyba nie o to chodzilo pytajacym przy okraglej obudowie. Plytki docinane na laczeniu na tzw "faze" to standard i to nie to samo co ciecie i ukladanie po okregu cietej plytki po dlugosci.Zwlaszcza przy okregach zewnetrznych , bo po wewnetrznych to pikus, fuga zkryje.
    Na Twoim zdjeciu widac, ze plytka jest cala na boku wanny. I dobrze, bo to plytka szkliwiona i zaden majster nie zrobilby tego tak, zeby nie bylo widac ostrych krawedzi.

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Rom-Kon - jak ktoś jest dobry w swojej pracy, to może dobrze zarobić i u nas i na zmywak nie musi jeździć.
    Jakaś frustracja u Ciebie czy co innego - niespełnione marzenia
    ....Brak pracowników... wszyscy dobrzy za granicą a zostali.... eeee co ja będę mówić...
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  7. #27

    Domyślnie

    ja wanny ravak rosa zabudowuje w taki sposób [img][/img][img][/img]

  8. #28

    Domyślnie

    Wielebas - super sa te twoje obudowy!
    Jakiej szerokosci sa pasy kafelek?

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon
    Rom-Kon - jak ktoś jest dobry w swojej pracy, to może dobrze zarobić i u nas i na zmywak nie musi jeździć.
    Jakaś frustracja u Ciebie czy co innego - niespełnione marzenia
    ....Brak pracowników... wszyscy dobrzy za granicą a zostali.... eeee co ja będę mówić...
    Właśnie lepiej nic nie mów jak masz gadać takie głupoty
    Potrzebujesz połozyć płytki, zrobić łazienkę itp. pisz na PW.

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Właśnie lepiej nic nie mów jak masz gadać takie głupoty
    Chyba żyjesz dniem wczorajszym... ode mnie dwoje uciekło do Danii... tam mają na rączkę 4,5tysiaka + zwrot kosztów! Ja nie mogłem im tego dać! Bo skąd? Z Was Inwestorów? Kolega płytkarz ma zamiar wyjechać do Irlandii... też zarobi to co u nas tylko w euro... A ja ostatnio wypędziłem pomocnika... dwie lewe i do tego ciągoty do alkoholu! Na zwróconą uwagę że płytę na lewą stronę kręci to powiedział że co to za różnica... też przecież zielona a inwestor to zielony i nawet nie zauważy... a u kolegi (konkurencji) pomocnik w Warszawie na Madalińskiego z 3 piętra lał z balkonu! Oparło się o administrację! Miał duże nieprzyjemności! Tacy w przeważającej większości zostali... Więc proszę Cię maro74 nie chrzań mi jeśli nie znasz sytuacji na rynku! A tu trochę radosnej twórczości "fachowców" którzy pozostali jeszcze w Polsce...
    http://img98.imageshack.us/img98/199...00419uo.th.jpg
    http://img98.imageshack.us/my.php?image=p52100386mr.jpg
    http://img109.imageshack.us/my.php?i...52100373kf.jpg - to coś szarego to wykładzina...
    http://img98.imageshack.us/my.php?image=p52100309vh.jpg

    a tu źródło tego tematu: http://www.forumbudowlane.pl/viewtopic.php?t=2334
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon
    Właśnie lepiej nic nie mów jak masz gadać takie głupoty
    Chyba żyjesz dniem wczorajszym... ode mnie dwoje uciekło do Danii... tam mają na rączkę 4,5tysiaka + zwrot kosztów! Ja nie mogłem im tego dać! Bo skąd? Z Was Inwestorów? Kolega płytkarz ma zamiar wyjechać do Irlandii... też zarobi to co u nas tylko w euro... A ja ostatnio wypędziłem pomocnika... dwie lewe i do tego ciągoty do alkoholu! Na zwróconą uwagę że płytę na lewą stronę kręci to powiedział że co to za różnica... też przecież zielona a inwestor to zielony i nawet nie zauważy... a u kolegi (konkurencji) pomocnik w Warszawie na Madalińskiego z 3 piętra lał z balkonu! Oparło się o administrację! Miał duże nieprzyjemności! Tacy w przeważającej większości zostali... Więc proszę Cię maro74 nie chrzań mi jeśli nie znasz sytuacji na rynku! A tu trochę radosnej twórczości "fachowców" którzy pozostali jeszcze w Polsce...
    http://img98.imageshack.us/img98/199...00419uo.th.jpg
    http://img98.imageshack.us/my.php?image=p52100386mr.jpg
    http://img109.imageshack.us/my.php?i...52100373kf.jpg - to coś szarego to wykładzina...
    http://img98.imageshack.us/my.php?image=p52100309vh.jpg

    a tu źródło tego tematu: http://www.forumbudowlane.pl/viewtopic.php?t=2334
    Widzę, że frustracja u ciebie sięga zenitu natomiast poziom kultury wędruje wprost proporcjonalnie w kierunku odwrotnym więc nie będę tracił czasu na dyskusję z tobą.I jeszcze jedno ja nie występuję tu w roli inwestora tylko sam w tej branży działam i na brak zleceń nie narzekam. Czasy "niewolnictwa" u jaśnie panów biznesmenów dawno się skończyły jak ktoś chce to wyjeżdza, a tobie nic do tego!.
    Potrzebujesz połozyć płytki, zrobić łazienkę itp. pisz na PW.

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Masz rację! Mam wysoki poziom frustracji! Bo tak się składa że na brak pracy to ja nie narzekam. Gdybym pobrał wszystko co mogę to przez 3 lata spokojnie mam pracę dla 3 ludzi! Nigdy nie wykorzystywałem ludzi. Zawsze godziwie płaciłem! A ja sam nie ograniczam się do "dyrektorowania" tylko pracuje na równi z nimi. Ale nie jestem wstanie konkurować ze zachodem bo moje dochody nie są zachodnie! Pracuje w Polsce za polskie złotówki więc i wypłata też jest w polskich zł a nie euro. A co do kultury... to faktycznie przepraszam że ośmieliłem się... i tym samym uraziłem Jaśnie Pana... i kończę ten temat bo to nie miejsce na to. A do wylania moich żali skłoniło mnie to, że kolega mój - doskonały płytkarz i kominkarz (złote ręce!) chociaż na brak pracy nie narzeka i stawki też ma przyzwoite (na polską miarę) patrzy by wyjechać bo chce mieć tyle samo co zł tylko euro lub jeszcze lepiej funtów. I ja mu się nie dziwię! tylko jak już wszyscy wyjadą to kto nas będzie leczył? Kładł płytki? Budował stadiony na EURO? Tylko ślepiec nie widzi problemu...
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon
    Masz rację! Mam wysoki poziom frustracji! Bo tak się składa że na brak pracy to ja nie narzekam. Gdybym pobrał wszystko co mogę to przez 3 lata spokojnie mam pracę dla 3 ludzi! Nigdy nie wykorzystywałem ludzi. Zawsze godziwie płaciłem! A ja sam nie ograniczam się do "dyrektorowania" tylko pracuje na równi z nimi. Ale nie jestem wstanie konkurować ze zachodem bo moje dochody nie są zachodnie! Pracuje w Polsce za polskie złotówki więc i wypłata też jest w polskich zł a nie euro. A co do kultury... to faktycznie przepraszam że ośmieliłem się... i tym samym uraziłem Jaśnie Pana... i kończę ten temat bo to nie miejsce na to. A do wylania moich żali skłoniło mnie to, że kolega mój - doskonały płytkarz i kominkarz (złote ręce!) chociaż na brak pracy nie narzeka i stawki też ma przyzwoite (na polską miarę) patrzy by wyjechać bo chce mieć tyle samo co zł tylko euro lub jeszcze lepiej funtów. I ja mu się nie dziwię! tylko jak już wszyscy wyjadą to kto nas będzie leczył? Kładł płytki? Budował stadiony na EURO? Tylko ślepiec nie widzi problemu...
    Ja widzę ten problem i to nawet bardziej niż może ci się wydaje, gdyż w tym roku zaczynam budowę własnego domu i z przerażeniem patrzę co się dzieje z cenami materiałów i usług różnych fachowców z których też przyjdzie mi korzystać i słono płacić i kląć na czym świat stoi. Niestety realia są jakie są i trzeba jakoś to wszystko ogarnąć bo wkurzanie się nie pomorze a tylko zdrowia szkoda. Niestety lata stagnacji w sferze płac szczególnie sektora budowlanego + otwarcie rynków nie mogły pozostawiać złudzeń, że nastąpi odpływ pracowników, może nikt się nie spodziewał, ża na taką skalę.
    Potrzebujesz połozyć płytki, zrobić łazienkę itp. pisz na PW.

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Uff... trochę się wygadałem... to mi troszkę przeszło... ulżyło... łapcia na zgodę
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  15. #35

    Domyślnie

    Nasza wanna jest obudowana w ten sposób. Jest to wanna asymetryczna.
    łazienka jest jeszcze nie wykończona, dlatego nie ma fug i armatury sanitarnej-bedzie dzisiaj.
    Pozdrawiam




  16. #36

    Domyślnie

    Cieślaczki - jak dla mnie forma/sposób budowy wanny jest nieco zastanawiająca ..... rozumiem, żę wannę bedziecie wkładać w ten "otwór" ?? Jak dla mnie dośc odważny sposób, zawsze widziałem, że wannę montuje się - usztywnia, aby się nie ruszała - można wcisnąć trochę pianki, obłożyć styropianem - aby nie traciła ciepła i dopiero się ją obudowywuje. Ale skoro tak... to Wasz decyzja
    Budowa, budowa - jak to przetrwać i nie zwariować, wreszcie zamieszkane... cudownie jest na własnych śmieciach

  17. #37

    Domyślnie

    Wanna nie wisi w powietrzu to chyba zrozumiałe, bo by się w taki sposób nie utrzymała. Może jestem kobietą ale po tylu remontach i budowie domu trochę sie orientuję i w tych sprawach i chyba nie sądzisz,że ktoś wydaje kupę pieniędzy a potem montuje sobie wannę w powietrzu. Nie tylko ty jesteś taki mądry , my też wiemy o tym,że wanna musi być stabilna. Wszystko jest zrobione tak jak powinno. Wanna stoi na nóżkach i obudowana jest pustakami. Sama obudowa służy estetyce bo przecież po to są nóżki, żeby wanna na nich stała i bez obudowy. Wanna jest już od wczoraj wstawiona, wszystko jest tak spasowne,że można mierzyć centymetrem i jest ok.


  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cieślaczki
    Wanna nie wisi w powietrzu to chyba zrozumiałe, bo by się w taki sposób nie utrzymała. Może jestem kobietą ale po tylu remontach i budowie domu trochę sie orientuję i w tych sprawach i chyba nie sądzisz,że ktoś wydaje kupę pieniędzy a potem montuje sobie wannę w powietrzu. Nie tylko ty jesteś taki mądry , my też wiemy o tym,że wanna musi być stabilna. Wszystko jest zrobione tak jak powinno. Wanna stoi na nóżkach i obudowana jest pustakami. Sama obudowa służy estetyce bo przecież po to są nóżki, żeby wanna na nich stała i bez obudowy. Wanna jest już od wczoraj wstawiona, wszystko jest tak spasowne,że można mierzyć centymetrem i jest ok.

    Mi nie chodziło o "wymądrzanie się" - jedynie wydawało mi się dziwne, że na zdjęciu wcześniejszym obudowa jest wykonana a wanny w środku nie ma - ja zawsze widziałem odwrotną kolejność montażu.... przez co wanna mimo, ze ma swoje nóżki jest bardziej stabilna niemalże "wklejona" co eliminuje naprężenia i znacznie poprawia stabilność. Podkreślam to jest moje zdanie i nie tarktuj tego jako wymądrzania......
    Budowa, budowa - jak to przetrwać i nie zwariować, wreszcie zamieszkane... cudownie jest na własnych śmieciach

  19. #39

    Domyślnie

    Obudowa jest wykonana na wymiar wanny, wszystko jest stabilne i ...naprężone. Wanna jest z półką naokoło , z tylu jest ona wyżej ze specjanym zagłębiebiem pod wannę. Nie wyobrażam sobie przyklejania kafelek naokoło wanny kiedy byłaby ona w środku, w takiej sytuacji jak u nas kiedy jest naokoło półka. Nie wiem czy wyglądało by to estetycznie.

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Mimo wszystko dosyc oryginalny i nowatorski sposob osadzania wanny.

Strona 2 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony