dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 8
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 146
  1. #101
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Pólka wokól wanny wyglada tak:


    i zdecydowałam ze rant bedzie wystawal tak jak na projekcie.
    Mam jednak inny problem....czym zabudowac wanne...miala byc mozaika czerwona ale podłoge dalismy cala biała wiec czerwien juz tak nie bedzie ąłdnie odbijac a poza tym cena nas powaliła. Myslałam zeby dac mozaike z tej samej serii co płytki czyli bylaby grafitowo-"biala" ale cena 46 zl za plaster 30x30 przesadzila na NIE...musialabym wydac 2000 na sama mozaike nie wiem teraz czym ja zabudowac.... poradzcie prosze!!!!!!!!!!!1

  2. #102

    Domyślnie

    W reklamówkach pokazywane są baterie 3-4 otworowe montowane w takiej półce.
    Czy wysuwany wąż prysznicowy ze słuchawką sprawdzi się?

    Mam coś takiego w zlewozmywaku i niestety po rurze cieknie woda i w otworze gromadzą się zanieczyszczenia.

    MCB

  3. #103

    Domyślnie

    iwet, wydaje mi się że czerwona obudowa wanny będzie fajna, jeśli lubisz takie ko kontrasty (ja lubię). Ja mam u siebie podobne kolory w łazience, i czerwona robię półkę pod zlew (bo mam wannę trochę ukrytą). A mozaikę znalazłam za 130 zł za m2 - Paradyż Altea Rosa.

  4. #104
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał MCB
    W reklamówkach pokazywane są baterie 3-4 otworowe montowane w takiej półce.
    Czy wysuwany wąż prysznicowy ze słuchawką sprawdzi się?

    Mam coś takiego w zlewozmywaku i niestety po rurze cieknie woda i w otworze gromadzą się zanieczyszczenia.

    MCB
    Poszukaj na forum. Było trochę na ten temat. Jedni się skarżyli inni chwalili.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  5. #105
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Anja-bo wanna miala byc czerwona ale potem pomyslałam ze jesli zrobie czerwone dodatki typu polka pod umywalke polki na scianie to juz nastapi przesyt tej czerwieni...musze zerknac na mozaike Paradyza...bo myslalam tez ze moze zrobie wanne w tych płytkach co sciana badz w tych co podłoga ale nie wiem które beda lepiej wygladac

  6. #106
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie Zabudowa wanny-poradzcie bo oszaleje!!!!!!!!

    Witam, mam problem Dokładnie z zabudową wanny w łazience na poddaszu. łazienka jest w kaflach POLkolorit seria Futura



    Wanna bedzie stała pod oknami na srodku sciany.


    W pierwszej wersji miało to wygladac tak:


    ale....zabraklo ciemnych płytek na podłoge i cała podłoga jest z jasnych takich jak sciany. Wanna miala byc w czerwonej mozaice i po podłodze mial isc w okól wanny ciemny "dywan" z płytek. Teraz jak sa tylko jasne płytki nie wiem czy czerwona obudowa bedzie ładnie odbijac....no i chciałam czerwona drewniana szafke pod umywalke i dodatki tez w czerwieni wiec dodatkowo czerwona wanna czy bedzie ok. Myslałam tez zeby zrobic ja w tych jasnych płytkach badz w tych ciemnych ale znowu pytanie czy przy ciemnych nie zleje sie ze scianą a przy jasnych z podłoga??? Moze zupełnie dac jakies inne płytki??? Poradzcie prosze bo fachowiec sie nudzi i czeka az cos w koncu kupie

  7. #107

    Domyślnie

    Ja została bym przy tych czerwonych, przecież z jasną podłogą ona będzie bardzo ładnie się komponować, ten jasny jest bardzo neutralnym kolorem więc nie ma tu żadnego problemu. a do tych ciemnych płytek czerwień jest kolorem który go super "przełamie". mnie się podoba z tą czerwienią i nawet nie wiem czy nie lepiej na tym wyjdziesz, że podłoga jest jednak cała jasna, z tym "dywanikiem" z ciemnych płytek to już trochę kicz się zrobił a tak będzie elegancko i z klasą.

  8. #108
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    dzikuje za odpowiedz, a czy zostawic te czerwone dodatki typu polka pod umywalke i inne poleczki tez w czerwieni???

  9. #109

    Domyślnie

    ja bym zostawila...

  10. #110

    Domyślnie

    mi też jak najbardziej obudowa wanny pasuje w czerwieni, pozostałe akcenty także.

  11. #111

    Domyślnie

    Cytat Napisał jupi
    mi też jak najbardziej obudowa wanny pasuje w czerwieni, pozostałe akcenty także.
    popieram

  12. #112

    Domyślnie

    no raczej powinno się robić w takim kolorze kontrastowym jedną rzecz, maksymalnie dwie, ewentualnie plus jakis drobny dodatek dekoracyjny

  13. #113

    Domyślnie

    Pewnie, że zostawić wszystko to stworzy bardzo ciekawe wnętrze. Mi niesamowicie podobają się czerwone akcenty w łazience, wygląda to bardzo elegancko i nietuzinkowo

  14. #114

    Domyślnie

    mam prawie identyczny rozkład i kolorystykę łazienki . Na ściance za wanną dałam szare luksfery oświetlane z tyłu jarzeniówkami wygląda super . Szafeczkę pod zlewem mam wenge bo dobrałam do drzwi . Kafle na podłodze jasno szare z ciemniejszymi wstawkami ogólne jest to łazienka dla moich małolatów ale każdemu się podoba

  15. #115
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Wg mnie czerwona wanna + półki będzie wyglądały świetnie. Ostatnio robiłam u znajomych własnie taką beżowo - brązową łazienkę z czerwonymi akcentami i bardzo mi się podobała. Jeśli koniecznie szukasz innych podpowiedzi to można np. od dołu obudować wannę cienmymi płytkami a przy górnej krawędzi dać pas czerwonej mozaiki, co optycznie "odetnie" wannę od ściany. I półki koniecznie wtedy też w czerwone.

  16. #116
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Iga całkiem fajny pomysł z tym odcięciem...ale wtedy dac górny pasek czerwony i półka dookoła wanny czerwona czy tylko polka czerwona??

  17. #117
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Ja tam bym dała czerwony i tu i tu - takie poziome odcięcia bardzo fajnie wyglądają w łazienkach. Tylko ostrzegam - uważaj z mozaiką obudowując półkę dookoła wanny - zainwestuj z superdobrą fugę, bo utrzymanie tego w czystości i dobrym wyglądzie na lata do najprostszych nie należy. Na poziomych powierzchniach z mozaiką jest w sumie dużo fugi.

  18. #118

    Domyślnie Prawidłowa zabudowa Wanny

    Witam

    Chciałem zasięgnąć informacji odnośnie prawidłowej zabudowy wanny w łazience.

    Kafelkarz powoli kończy prace w mojej łazience . Zakupiona została wanna Koło NEO + . Wanna posiada regulowane nóżki do ustawienia jej poziomu ,które w żaden sposób nie są przymocowane do podłoża . Do zabudowania została przeznaczona płyta "WEDI". Do wykafelkowanej podłogi za pomocą silikonu ECO Nomi Akryl Biały zostały przytwierdzone bez zastosowania żadnych kołków wkrętów kawałki profilów do których zostanie przymocowana owa płyta "WEDI", na którą następnie zostaną przyklejone kafle . Czy powyższy sposób wykończenia jest prawidłowy ,stabilny ? . Po prostu mam pewne obawy odnośnie powyższego wykonania prac , aby podczas kąpieli wanna po prostu nie posunęła się naruszając konstrukcji kafli na płycie WEDI.

  19. #119
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    m.martaw

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    3

    Domyślnie niestabilna obudowa wanny akrylowej

    Pytanie do ekspertów: czy możliwe są niewielkie ruchy wanny w zabudowie, czy powinna stać "jak skała"? Trochę się martwię, że podczas wchodzenia i wychodzenia z wanny, nie jest ona całkowicie nieruchoma a przy tym lekko jakby skrzypi Dość szybko po zamontowaniu a jeszcze przed użytkowaniem z jednej strony odkleił się pasek silikonu łączący wannę z kafelkami, podejrzewam, że z powodu tej niestabilności. Wanna jest na nóżkach, obudowana płytą gk. Co robić?

  20. #120

    Domyślnie

    Obawiam się że długo nie nacieszysz się wanną. Akryl ma to do siebie że lubi pękać, tym bardziej gdy jest źle wypoziomowany.

Strona 6 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony