dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Agregat Malarski

    Zastanawiałem się czy warto sobie kupić coś takiego żeby pomalować dom. Mam do malowania 900m2 co najmniej 2 razy.
    I jeżeli sam bym to robił i zaoszczędził na robocie to może warto?
    Czy może lepiej jednak warstwę podkładową przeciągnąć wałkiem?
    Jeżeli ktoś miał doświadczenie z taką machiną to jak ona sobie radzi z gęstymi farbami. Śnieżka grunt na przykład?
    Co wy na to?

    O tym mówię.



    Dane techniczne:

    2 profesjonalne dysze wymienne: 0,38 mm do farb do wnętrz i do substancji gęstopłynnych (515) oraz 0,23 mm do substancji rzadkopłynnych (409) Długość elastycznego przewodu: 7,5 m Maks. ciśnienie natrysku: 190 bar Pistolet: z lekkiego metalu, profesjonalna jakość, dostarczany wraz z dwoma filtrami do materiałów gęstych i rzadkich Pobór mocy: 625 W 230 V 50 Hz Pojemność zbiornika maks.: 7,5 l Wydajność pompy: 0,8 l/min

  2. #2

    Domyślnie

    Ile kosztuje ten agregat, jeżeli nie robisz wykończeń zawodowo to bez sensu.takimi agregatami maluje się duże powieszchnie a nie domki. Agregatem maluje się farbą białą przy dużych ilościach, co do koloru to lepiej ręcznie równy kolor, jak nie masz wprawy w korzystaniu z agregatu to zmarnujesz farbę. Agregat który pokazujesz na zdjęciu jest firmy która ma drogie maszyny, proponuje jak chcesz koniecznie agregatem to poszukaj taniego producenta.

  3. #3

    Domyślnie

    Jeszcze zapomniałem. Zobacz na wydajność pompy 0,8l/min, zużycie farby jest ok 0,15l/m2

  4. #4

    Domyślnie

    Urządzenie kosztuje 1200zł. No to pomaluję 5m2 w minutę. To mało?

  5. #5

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar vanderbobo
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    779
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    gdyby to było dobre rozwiązanie to używali by trho wszyscy malarze, a nie używają

  7. #7

    Domyślnie

    No nie jestem malarzem dlatego pytam, bo się nie znam. Ale widzę że chyba sobie odpuszczę temat.

  8. #8

    Domyślnie

    No i jak, kupiłeś? Jeśli tak, jakie wrażenie? Też coś takiego chodzi mi po głowie, ale boję się, że wywalę w błoto 1200 zł.
    Może ktoś inny miał do czynienia z agragatami Wagnera?


    Pozdr
    DJ

  9. #9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony