dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 10
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 199
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    A bodaj wczoraj znalazłem gdzieś tu wątek, jak przyzwyczaić sąsiada do szczekania mojego psa
    Też miałem kaukaza za płotem. Potrafił dwie godziny!!! poszczekiwać tak 2-3 razy na minutę. Po otwarciu okna i paru k.. na minut pięć się wyłączał, i albo się udało usnąć, albo i nie. Obłęd.

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    A ja sie tak zastanawiam czy właściciele tych ujadających psów śpią czy nie, skoro sąsiedzi nie mogą parę metrów dalej, to oni chyba tez nie spią ?
    Zabiłabym własnego psa jakby mi nie dawał spać
    Niech żyją koty !!!
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hans_68
    Z humanitarnych sposobów dających natychmiastowy efekt wymieniłbym polanie wodą z szlafu najlepiej zakończoną ogrodniczą końcówką. Zamyka się piesek w ciągu sekundy bez wzg. czy jest z rasy lubiącej wodę czy nie.
    Super pomysł. Lałabym bez opamiętania !
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Artek681
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    159
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    62

    Domyślnie

    Pozdrawiam

    Psy są bardzo wrażliwe na pewne dzwięki, które są niesłyszalne dla człowieka. Porozmawiaj z zaprzyjaźnionym listonoszem, to da Ci namiary gdzie można takie urządzenie zakupić. Jest niedrogie i skuteczne. Jak pies zaczyna ujadać wychodzisz na zewnątrz i właczasz urządzenie. Zapewniam, że po kilku razach będzie spokojny

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    jeszcze jak będę wiedział ile to kosztuje, gdzie się kupuje, jaki ma zasięg (piesek an balkonie) to będę wniebowzięty
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał "Hans_68
    Widzę, że nie masz dużo miejsca. Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad odgrodzeniem się od kojca takimi keramzytowymi donicami-pustakami ustawianymi jedne na drugich. Tworzą zwarty mur, w którym rosnąć mogą ozdobne kwiaty. nie widzisz i nie masz zapachów z kojca.
    Tak właśnie chcę zrobić, płotek jednak z uwagi na szerokość - mam garaż w granicy - bedzie drewniany ozdobny i cały obsadzony zimozielonym bluszczem. Mam nadzieje, że to pomoże ...

  7. #27

    Domyślnie

    Moi sąsiedzi mają psy.
    Bardzo czujne.
    Szczekają jak ktoś się zbliży.
    Mi to pasuje,mam darmowy alarm.
    W nocy też szczekają ale tylko jak coś się dzieje n.p. dzik,sarna,zając a nawet jeż.
    Może w nocy buszuje u sąsiada jeż i pies się wścieka.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tedii
    Może w nocy buszuje u sąsiada jeż i pies się wścieka.
    W takim razie jeż musi miec zegarek jeśli notorycznie przychodzi do psa sąsiada o godz 23.

  9. #29

    Domyślnie

    Też słyszałem o takich urządzeniach emitujących dźwięki niesłyszalne dla człowieka a słyszalne dla psa i podobno to zdaje egzamin.

    Powstaje tylko problem gdzie to kupić żeby działało skutecznie. Bo jest wiele "imitacji" takich urządzeń które poza swoim istnieniem nic nie wnoszą do sprawy. Cena no cóż można potraktować to jako element budowlany albo dźwiękoochronny

    Tedii tylko pozazdrościć sąsiadów i ich psów. Kiedyś mieszkałem obok takich ludzi i takiego pieska. Do czasu gdy nie wtargnąłeś na teren pies poza pomrukiwaniem, spokojnym wzrokiem obserwatora nie robił nic. Jak przyszedł właściciel to nawet był milusiński. Ale bez właściciela raczej bym nie próbował wtargnąc za płot. Szkoda tylko że większosć właścicieli psów traktuje swoje pociechy zopełnie inaczej, jest bo jest , szczeka bo szczeka niech szczeka a co tam... a szkolenie i trochę pracy w wychowanie psa to już zupełnie inna bajka. Nie dotyczy.
    Prawa autorskie do tego postu przysługują Kryspinowi

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał gonsiorek
    W takim razie jeż musi miec zegarek jeśli notorycznie przychodzi do psa sąsiada o godz 23.
    No to chyba wszystkie jeże maja zegarki,bo właśnie o takiej porze wychodzą na żer.I jabłek na grzbiecie nie noszą ani nawet nie jedzą.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  11. #31

    Domyślnie

    ...
    my plebs mamy tylko płacić PIT,CIT,ZUS,US,VAT,opłaty,koncesje,akcyzy,podatki ,zezwolenia,legalizacje,homologacje,licencje,prowi zje i wszyskie inne myta co krok, w sumie oddajemy 86%!! zarobku, w zamian co? super kolej, super drogi, super szpitale, super prawo itd itd

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar martadela
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Jako psiarz powiem że też się męczę z psami sąsiadów...

    Ludziom się wydaje że jak pies ma żarcie to mu już wystarczy, a o wychowywaniu psa to naprawdę niewielu słyszało niestety.

    Moje psy są nauczone "ciszy" reagują szczekiem tylko w sytuacjach nietypowych, lub tych których zostały nauczone...

    W Niemczech są np wysokie mandaty za hałaśliwego czworonoga, i prawdę powiedziawszy jeszcze takiego tam nie spotkałam....

    Prawda jest taka że wszystko zależy od właścicieli, pies jest jak plastelina i wszystko można z niego ulepić... Wściekłego Yorka i cichego owczarka...

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    wszystkie te stwory stworzone przez człowieka a nie przyrode spier..ą do dziur
    ale ja mam coś takiego:

    prędzej jaja urwę (właścicielowi psa) niż je skrzywdzę
    i co ja mam zrobić?
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kryspin
    Szkoda tylko że większosć właścicieli psów traktuje swoje pociechy zopełnie inaczej, jest bo jest , szczeka bo szczeka niech szczeka a co tam... a szkolenie i trochę pracy w wychowanie psa to już zupełnie inna bajka. Nie dotyczy.
    . Trochę nie na temat ale podobnie rodzice mają spory margines pobłażliwości dla swoich dzieci. Szczegóolnie tych wychowowyanych "bezstresowo". Wolno im wszystko i nieważne że przeszkadza to innym. Jak im ktos zwróci uwagę to wróg nr 1. Np pewna znajoma potrafi godzine opowiadać że sąsiadka zwróciła jej uwagę bo jej pociecha się wydziera i skacze po całym mieszkaniu w bloku przez 16 godzin na dobę.

  15. #35

    Domyślnie

    mam "wilczura",wyczuwa i wyje na karetke z 10 km,tak że zawsze za wczasu wiem że za chwile cos wrzeszczącego pojedzie kolo mnie,co do szczekania i wycia,czasem wyje jak sie mu zachce ale na to nie znalazlem sposobu,a szczeka tylko na obcych podchodzacych do mojej posesji i do sasiednich niezaleznie od pory dnia i nocy,tak ze sasiedzi sie nie skarża, sa wrecz zadowoleni,maja darmowy system alarmowy,psa zawsze puszczam na noc by mogl spokojnie biegac po calej dzialce ( ok 30 arow)

  16. #36

    Domyślnie

    Barbossa weź te koty albo zmień obraz, bo zleci i zabije biedne kociska (szyba popękana).
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  17. #37

    Domyślnie

    Swoja droga fajna skorka z tych kociakow by byla akurat na nerki na stare lata

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał gogo5660
    Swoja droga fajna skorka z tych kociakow by byla akurat na nerki na stare lata
    A myślisz, że po co On je hoduje
    Pozdrawiam,
    Krisker

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    w tym kierunku proponuję wątku nie ciągnąć...
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbossa
    jeszcze jak będę wiedział ile to kosztuje, gdzie się kupuje, jaki ma zasięg (piesek an balkonie) to będę wniebowzięty

    http://www.allegro.pl/search.php?str...ZACZ+PS%C3%93W

    lub dla majsterkowiczów:
    http://www.elektroda.net/inne/odstraszacz_pies.html

Strona 2 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony