dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Question marka sovereign? czy ktokolwiek z was wie co to za firma? Szukam cewki do kosiarki

    Witajcie.

    Od jakiegoś czasu szukam cewki zapłonowej do kosiarki spalinowej sovereign model xsz40 i nigdzie nie moge znaleźć. czy ktokolwiek z was wie jaką cewkę mogłabym użyć w tej kosiarce? Szlag mnie trafia że nie umiem znaleźć tej części. Co ciekawe, nawet strony producenta nie widzę. W instrukcji obsługi jest podana tylko strona sklepu z wielkiej brytanii gdzie zapewne kosiarka była pierwotnie kupiona. Help, big help poproszę

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    To były kosiarki robione przez chińczyków na rynek Angielski,ciężko dojść jakie tam były silniki ale jesteś kolejnym klientem który kupił sprzęt bez zaplecza części tzw.jednorazówki,może twój przykład pozwoli innym uniknąć zakupu takich kosiarek i innych wynalazków lecz z drugiej strony CCC

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    To jest bardzo dobra kosiarka robiona do wszystkich angielskich marketów, tanie Brigsy to tandeta przy tych silnikach, kosiarka bardzo oszczedna, bardzo latwo zapala, niestety skoro kosztowała ok 400 zl nowa to nie ma co wymagać.Części trzeba szukać na Olx lub Allegro często sprzedają je firmy które ściągają je całymi tirami uszkodzone i ze zwrotów i z 100 robią 70 działających więc zaplecze części mają.
    W Bochni gość ściąga takie 510 605 190,szukaj Sovereing lub Qualcast zielone bo to to samo.
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miachlbyk

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    08-253
    Posty
    365

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciuspala Zobacz post
    To jest bardzo dobra kosiarka robiona do wszystkich angielskich marketów, tanie Brigsy to tandeta przy tych silnikach, kosiarka bardzo oszczedna, bardzo latwo zapala, niestety skoro kosztowała ok 400 zl nowa to nie ma co wymagać.Części trzeba szukać na Olx lub Allegro często sprzedają je firmy które ściągają je całymi tirami uszkodzone i ze zwrotów i z 100 robią 70 działających więc zaplecze części mają.
    W Bochni gość ściąga takie 510 605 190,szukaj Sovereing lub Qualcast zielone bo to to samo.

    Rozbawiłeś mnie do łez dobra kosiarka z marketu ,widać nie wiesz co piszesz ale napisać coś trzeba by zaistnieć
    Ostatnio edytowane przez miachlbyk ; 04-05-2018 o 15:52

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Kupiłem taką w UK nówka sztuka za 80 funtów, miala do koszenia 3-ary, na pełnym baku kosiłem jakieś 6 razy, zawsze odpalała za pierwszym pociągnięciem, kup B&S typu 450,550 i zapal go za pierwszym razem?
    Za 2 lata nic się nie zepsuło, na taką powierzchnię była idealna, lekka, oszczędna, rozumiem iż kupując kosiarkę na 30 arów za 400 zl będziesz narzekał że dziadostwo.
    Do malego ogrodu, prostego czyli takiego jaki wystepuje na ogródkach w UK to jest idealna.Obudowa PCV nic nie rdzewieje.Sprzęt trzeba dobrać do potrzeb a nie do zazdrości sasiada który jak widzi to wyjeżdża się najnowszą Stiga a jak nie widzi to najtańszym chinolem po wertepach.
    Miałem kilka kosiarek i na dzień dzisiejszy najlepsze silniki to Honda lub Loncin...tak Chińczyk a zwykły Brigs może mu nogi myć po koszeniu trawy.
    I zapewniam Cię że nie muszę tu zaistnieć w przeciwieństwie do Ciebie.
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

  6. #6

    Domyślnie

    Witam. Zadzwoń do tego gościa, Łukasz Klękowicz nr 888138939.Miałem ten sam problem. Dziś wymieniłem cena z przesyłką 90zl.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony