dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 714
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 14275
  1. #61
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    a może ma ktoś taaaakie cudo?

  2. #62

    Domyślnie

    odważne, nawet baaardzo ...nie zdecydowalabym sie na ten kolor i ten połysk .szukaj dalej
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  3. #63
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    ta kuchnia miała być u mnie, jednak mój mąż mnie z lekka uświadomił jak bardzo widać na niej łapki i wogóle wszystko. Już mam jedne meble z połyskiem w domu i faktycznie tragedia. Wszystko widać. Ale te meble tak mi pasują do moich zamysłów...
    Jednak fakty są niezaprzeczalne i się na nią nie zdecyduję. Ale ciekawa jestem, czy właśnie jest ktoś taki odważny i ma taką kuchnię.

  4. #64
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    Allle. Które ładniejsze? Kurczę, teraz to mam mętlik w głowie.
    Te pierwsze to sapeli, drugie- orzech. I który kolor lepszy? Skłaniałam się do orzecha, a tu na necie wynalazłam z tej samej firmy te drugie. Tam, gdzie zamawiałam nie pokazano mi tego koloru. A chyba mi bardziej leży



  5. #65

    Domyślnie

    hmmm...zdjęcia nie oddaja chyba koloru, ale mysle, ze drzwi powinnas wybierac zgodnie z cała aranzacją domu, 1- ciepleszy kolor, 2 - zimniejszy sama nie wiem który mi sie bardziej podoba...orzech bardziej praktyczny i do tego koloru wiele odcieni brązów pasuje....
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  6. #66
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    masz rację Motyczko.Tak teraz gdybiemy z mężem, że chyba zamówimy te czwarte meble (z poprzedniej strony) i te cieplejsze dzrwi. Ten orzech kojarzy mi się z takimi już starymi odnowionymi drzwiami. Na tym zdjęciu, na folii wyglądał dużo lepiej.

  7. #67
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie


    czyli te mebelki. Mężuś stwierdził, że venge są za ciemne i w małej kuchni będą zbyt przytłaczające. Chyba ma rację, chociaż ja i tak jestem fanką venge. Tylko, że to nie jest jeszcze na 100% pewne, zamawiamy za jakieś dwa tygodnie. Może się nam jeszcze odmieni....

  8. #68
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie


    musiałam to tu wkleić. Chyba się zakochałam... Kupujemy na nową chałpkę kotka!!!

  9. #69

    Domyślnie

    Cytat Napisał DarioAS
    o... jak miło, że wpadłaś. No tak, żywe srebro to o nim za mało powiedziane. Nie usiądzie grzecznie nawet na 30 sekund, lata, wszystko demoluje, psa ciągnie za ogon, mnie rano budzi ciągnąc za włosy (bo on wstaje o 6.00 i sobie wychodzi sam z łóżeczka). Ale za to go baaaardzo kocham. Nie wiem po kim ma ten charakterek. Pierwsze słowa, jakie powiedział, to Bruno (czyli pies, potem nie, co teraz mówi najczęściej jak mu coś zabraniam i tata. Mama była na szarym końcu . Marcelinka też za jakieś 2 miesiące pokaże co potrafi . Tylko, że w wersji mini, jak to na początku. Dawidek do 3 miesięcy to był istny aniołek. A ile waży teraz Wasza córcia? Naprawdę jest śliczna, aż mi się chce teraz córeczki...
    wstyd, znowu ominełam pytanie

    przez to ze w dzien z doskoku jestem, to tak jakos niedoczytam wszystkiego, niedojrze ...na dniach sie okaze ile wazy, bo bedzie 2 seria szczepień, mysle ze dobre 7 kg powinna juz mieć, ręce słabna o trzymania ..za 2 dni bedzie miała 3 miesiące skonczone i już robi sie absorbująca, chce na wszystko patrzeć, pozycja na lezącego juz nie jest jej ulubioną, do pionu potrafi i mamusie ustawić ...nawet woli ogladać zdjęcia w katalogu z meblami niz bawić sie grzechotką...taka spryciula ...jak to mówia byle do przodu

    a co do córci, to ja znam tylko jeden sposób
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  10. #70
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    ????

  11. #71

    Domyślnie

    Cytat Napisał DarioAS

    czyli te mebelki. Mężuś stwierdził, że venge są za ciemne i w małej kuchni będą zbyt przytłaczające. Chyba ma rację, chociaż ja i tak jestem fanką venge. Tylko, że to nie jest jeszcze na 100% pewne, zamawiamy za jakieś dwa tygodnie. Może się nam jeszcze odmieni....
    myślę ze mąz ma rację ..chociaz ja nie bede tutaj obiektywna, bo zdecydowanie preferuje klasyczny styl, po za tym przyszła moda, na wszystko w kolorze wenge, obawiam się ze moze szybko minąc jak segmenty w blokach w latach 80 ........

    ps. kotki sa boskie, tez bysmy mieli gdyby nie alergia męża na siersc, piesek nam wystarczy - pewnie Marcelka tez pierwsze co powie to Pinia
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  12. #72

    Domyślnie

    Cytat Napisał DarioAS
    ????
    hahahahah......do dzieła ...póki myszy spią, niech koty grasują
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  13. #73

    Domyślnie

    Nie rób mi tego , poczekaj aż pokażę Ci moje. Tez mam małą kuchnię.........
    A kotek super , nie? Byłam ostatnio na shreku w kinie z moimi dziećmi. warto obejrzec film ,choćby dla tych oczu
    Jeśli sądzisz ,że kobiety to słabsza płeć ,popróbuj przeciągnąć kołdrę na swoją stronę

    http://www.3kwadrat.pl
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=106412
    http://mojefotki.galerie.superfoto.pl/

  14. #74
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    hm... no tak, Dawidek już śpi . Ale mąż też .
    Cyla, ja jeszcze poczekam na Twoją kuchnię, poczekam. Może zmienię zdanie. Ona mi znów lepiej pasuje do tej bordowej ściany, którą mieć muszę bez żadnego ale.


    A teraz... Według porady Motyczki idę walczyć o potomkinię
    DOBRANOC

  15. #75

    Domyślnie

    Cytat Napisał DarioAS
    hm... no tak, Dawidek już śpi . Ale mąż też .
    Cyla, ja jeszcze poczekam na Twoją kuchnię, poczekam. Może zmienię zdanie. Ona mi znów lepiej pasuje do tej bordowej ściany, którą mieć muszę bez żadnego ale.


    A teraz... Według porady Motyczki idę walczyć o potomkinię
    DOBRANOC
    powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  16. #76
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    cóż... Walka przegrana . Dawidek chyba nie chce na razie siostrzyczki, jakoś miał bardzo niespokojną noc. Akurat wczoraj.

  17. #77
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    no, to dalsza część centralnego.



    na pierwszym zdjęciu jest kuchnia a na drugim łazienka. Podłogówkę robiono w poniedziałek i to już koniec z centralnym. A na wieczór była "glajcha" (nie wiem, jak się to pisze ), żeby wszystko grało jak najdłużej. Najgrubsza i najdroższa robota odwalona (pomijając dach).

    Dzięki Bogu.

    To teraz bierzemy się za to, co najprzyjemniejsze i najbardziej zajmujące- wykończeniówka!!!

  18. #78

    Domyślnie

    trzymam kciuki ....i siły życzę ...bedziemy wspierać
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  19. #79

  20. #80

    Domyślnie

    W naszym nowym domu też znalazło się miejsce dla sierściuszka





    prawda, że słodki
    ***************************************
    ....jutro jest wolne od błędów....
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=106507

Strona 4 z 714

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony