dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 714
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 14275
  1. #1021
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    meble złożone ( tylko szafka wisząca jeszcze nie ma zamontowanej szyby, bo sama się bałam tego ruszać, żeby nie pękła ).
    Szafkę postawiłam póki co przy ścianie połączonej z kuchnią, szafka pod TV i komoda stoi na tej ścianie, na której pójdzie także kuchnia.
    Plan był inny, wszystko miało się zmieścić pod skosem...
    Ale zapomniałam, że tam jest grzejnik!!
    Jak tak postawiłam, to wyglądało to okropnie, jakby te meble nie były na swoim miejscu.

    no i znów problem..
    Zostawić tak te meble, czy może inaczej?
    Macie jakiś pomysł?
    Bo mi to już powoli ręce opadają...
    A śrubokręta to już długo do ręki nie chwycę...






  2. #1022
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    a tu mamy tak...
    zamontowane halogeny (ale jeszcze nie świecące, bo brak gniazdka)


    i łazienkę już wyposażoną, ale brudną, co musicie wybaczyć, bo tam na razie jest zbiorowisko wszystkiego, co nie potrzebne, ale potrzebne .
    To różowe na wannie..
    spokojnie, to tylko folia zabezpieczająca



    i już nie jest taka duża ta łazienka...

    a tu panel, ale też nie w stanie użytkowym na razie, jednak obiecałam, więc pokazuję jak to wygląda.


    tak szczerze...
    nijak
    ale już nic nie mówię, bo w końcu ktoś mi krzywdę z domowników zrobi...

  3. #1023

    Domyślnie

    Komoda mogłaby zostać na tej ścianie, ale te mebelki wciskające się w ten kąt jakby się czegoś bały, nieładnie wyglądają. Może da się je stamtąd trochę wysunąć? Na tej ścianie z kaloryferem miały by się SUPER, ale cóż.... Łazienka wyszła ładnie i składnie, wszystko do siebie pasuje i dobrze współgra, z czego ty jesteś znowu niezadowolona?
    A co będzie za tą półścianką w łazience koło kibelka? pralka?

  4. #1024
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Też mi się spodobały Largo

    Nie wiem, czy coś na podłogę u Dawidka wybrane, ale ja bym się zaparła na jednokolorowe!!! Fototapeta jest bardzo widoczna, kolorowa i wesoła, nie trzeba więcej!
    Tak się tylko wtrąciłam i wymądrzyłam
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  5. #1025
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    za tą ścianką jest pralka, stoi już ale jeszcze we worku i jest nie zamontowana.

    Bianca też mi się wydaje, że te meble są wciśnięte .
    A może szafkę pod telewizor dać na tą czerwoną ścianę?
    I nad nią tą wiszącą półkę?

    Sama nie wiem, bo jeszcze nie ma wszystkiego.
    Jakby to zostało tak jak jest, to na górę poszłaby szafka wisząca, a obok jeszcze wisiałyby trzy półki na książki.
    Już nie byłoby tak pusto.
    Na tym zdjęciu, chyba zastosowałam zbytnie oddalenie i te mebelki wyszły takie malutkie.
    A to są spore sprzęty.
    I jeszcze ma tam być w końcu ława i jakieś sofy albo coś.

    Kiedyś, bo chyba nas już na wypoczynek nie będzie stać

  6. #1026
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Też mi się spodobały Largo

    Nie wiem, czy coś na podłogę u Dawidka wybrane, ale ja bym się zaparła na jednokolorowe!!! Fototapeta jest bardzo widoczna, kolorowa i wesoła, nie trzeba więcej!
    Tak się tylko wtrąciłam i wymądrzyłam
    Braza powiem Ci tylko tyle, że po skręceniu tej serii mogę śmiało powiedzieć, że będą te meble na lata, są mocne i solidnie zrobione.
    I mają przyjemną cenę..

    A z dywanem to chyba skończy sie na tym, że wejdziemy do jakiegoś przydrożnego sklepu i w końcu kupimy co będzie.
    Jednolity kolor to może nie..
    Ciapki jakieś muszą być, bo nie mam ochoty tak jak teraz wisieć na odkurzaczu kilka razy dziennie .
    A wystarczy, tylko ciasteczko...

  7. #1027

    Domyślnie

    ooo, widzę nie tylko my meble skręcalismy na weekend, w ciszy przedwyborczej
    komoda na tle czerwoinej ściany super, to nie będzie jej docelowe miejsce? grzejnik faktycznie wypada w takim miejscu że aż szkoda tam nie postawić ciągu szafek chyba będziecie mieli przestawiania trochę, najlepiej przestawiac i patrzec w realu co gdzie najlepiej wyglada powodzenia, meble super! na pewno jakoś się poukładają

  8. #1028

    Domyślnie

    witam z rana

    Ania, zdjęcia dywanu nie zrobiłam, bo już ich nie było. Parę dni temu jeszcze z 10 wzorów do wyboru, a teraz zero. Panu się kojarzy, że to agnella była. I to nie sklep komfortu był, a arbe

    A ja kupiłam uliczki W OBI, bo tylko tam była policja, lotnisko i straż pożarna. Większy kawałek zostawiliśmy do obszycia, a mniejszy na próbę położyliśmy. Pawełek na początku: "nie zabardzo ten dywan", ale później nie było dziecka A co do małych chodniczków, hmmm ja po paru przejażdźkach na malych chodniczkach mam ich totalnie dość. Już się nawet zastanawiam, czym od spodu podkleić ten dywan, bo strasznie jeździ po podłodze

    Largo bardzo fajne Komoda na ścianę pasuje, ładnie tam wygląda. A zdjęcia pozostałych mebli zrób tak, jakbyś "siedziała" na kanapie według mnie jak tam dojdzie TV, to źle nie będzie wyglądać. Ale ja lubię puste ściany sto razy bardziej boję się zagracenia.

    Łazienka ma bardzo ładne kolory. O rozmieszczeniu się nie wypowiem, bo przez te ujęcia od dołu trudno mi cokolwiek powiedzieć. Ale mnie się ta łazienka dalej duża wydaje. I ja bym chyba uprosiła tatę, aby mi wannę płytkami obudował

    A poza tym to zdjęcia napewno nie oddają całości Ja to zawsze jak widzę, jak źle mi wychodzą zdjęcia mieszkania to żałuję, że nie mam aparatu z obiektywem szerokokątnym.

  9. #1029
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    Mikita, a możesz pokazać teraz pokój Pawełka?
    Pisałaś, że masz podobną kolorystykę, chętnie zobaczę, jak to wyszło.
    A ile tak wogóle lat ma Twój syn?

    Nie wiem, czy nie pisałaś mi już czasem, ale nie pamiętam.

  10. #1030

    Domyślnie

    Ania, nie mam swojej galerii, ale zajrzyj do P.W.

    A Pawełek ma niecałe trzy latka

  11. #1031
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    zajrzę
    No, to różnicy jest tylko rok i troszkę, więc pewnie i mój młody będzie chętnie szalał po tych uliczkach.
    Mam czas do niedzieli, jeszcze może coś wynajdę innego.

  12. #1032

    Domyślnie

    Hej - dawno nic nie pisałam , ale ostatnio cały czas jestem na bierząco, bo u was nawet jednego dnia odpóścić nie można i juz zaległości
    Łazieneczka piękna, mebelki do salonu też - a ustawienie - to trudno powedzieć patrząc na zdjęcia - musisz pokombinować, raz tak raz inaczej i sama
    zobaczysz jak będzie najlepiej...
    Poradzisz sobie... - ja dajej niecierpliwie czekam na kuchnie - bo porostu ciekawska jestem, a uważam że kuchnia to w zasadzie najważniejsze pomieszczenie w domu, sama naczęściej właśnie tam lubie siedzieć - no może nie teraz bo mam dziwną nadwrażliwość na zapachy...

  13. #1033
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    no to powiem coś w tajemnicy...
    meblarz się zalogował...
    w tym tygodniu przyjeżdża...
    będą meble!!!!
    obiecał, że jeśli nie będzie miał frontów, bo nadal na nie czeka, to zamontuje same korpusy i porobi przyłącza .
    To już coś.
    Tylko teraz czekam na telefon, żeby mu się czasem nie odwidziało...

  14. #1034
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    Mikita, cieszę się, że zamówiłaś te meble z BFM, które mnie też się podobały.
    Są naprawdę śliczne.
    A te krzesła też zamawiałaś??

  15. #1035

    Domyślnie

    Ania, jaka super wiadomość z tymi meblami, czyli w październiku przeprowadzka? Bo bez frontów da się spokojnie żyć

    Cieszę się, że meble się podobają, na razie zamówiłam tylko witrynę (tą niską) stolik TV i stolik kawowy. A stołu szukam, bo mam problem z wymiarami, tak na codzień to chcę aby miał 120cm, a takie rozkładają się góra do 205cm, a to mało Nie robię wielkich imprez, ale wystarczą urodziny Pawełka i my, dziadkowie i chrzestni to 12 osób Szukam więc stołu, teraz jeszcze zawyżyłam sobie poprzeczkę bo szukam barwionych na dębie (aby pasował do tego Arrasa). Krzesła chyba znalazłam to takie całe tapierowane z BMF. Dużo bardziej podobały mi się z Pagedu, ale albo były tylko na buku, albo bardzo ciężkie - aż trudno je było przesunąć.

  16. #1036
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    te?


    a tapicerka jaka?

  17. #1037

    Domyślnie

    Tak te Są jeszcze z taką a'la rączką ale dużo węższe jest siedzisko i poza tym są dużo cięższe. Tapicerka sama nie wiem, albo piaskowa jak kanapy, albo ciemna czekolada.

  18. #1038
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    no, to krzesełka śliczne wybrałaś, takie jak pokazywałam Sonice, tylko tamte były z BRW.
    Będziesz miała piękny komplecik

  19. #1039

    Domyślnie

    Tak sie zastanawiam Dario, gdzie Ty spożytkujesz tą swoją energię kiedy się juz przeprowadzisz i nie pozostanie juz nic do zrobienia.

  20. #1040
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    ja też sie tak powoli zaczynam zastanawiać

Strona 52 z 714

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony