dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 24
  1. #1

    Domyślnie Elewacja z klinkiery ile za m2 ????

    Jestem ciekawa ile płaci się fachowcowi za m2 położenia cegły klinkierowej???ponieważ elewacja mojego domku ma być z klinkiery aż się boję tej ceny ale.... na w przyszłości nie będę musiała martwić się o malowanie domu

  2. #2

    Domyślnie Re: Elewacja z klinkiery ile za m2 ????

    lol:[/przy układaniu cegły klinkierowej nie płaci sie za m2
    tylko za 1 sztuke położonej cegły
    a cena za cegłe wynosi od 2-2 ,50 zł od sztuki

  3. #3

    Domyślnie

    a czy w tę cen ęmożna wliczyć ocieplenie watą, czy to dodatkowa opłata??????????

  4. #4

    Domyślnie

    Jeden z fachowców chciał od nas 3,- a termin miał na październik
    My płacimy 2,- z ociepleniem, ale od razu piszę, że nasi fachowcy nie mają wolnych terminów na najbliższy rok
    I jeszcze jedno bardzo długo trwa okładanie budynku klinkierem, albo nasza ekipa taka bystra

  5. #5

    Domyślnie

    No to mnie się udało z cena za wykusz i kwietnik z klinkieru:O)
    Płaciłam 1,50 za cegłę :O)

  6. #6

    Domyślnie

    B.B. jak masz jakieś fotki twojego domku to proszę wklej.Wiem dom z klinkiery jest droższy ale ten efekt....taki nam się zamarzył dom i koniec!

  7. #7

    Domyślnie

    u mnie facet chciał 2,5zł za klinker na kominie ma zrobić za 2 zł ale myślę że 1,5 to dobra cena

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawed2
    B.B. jak masz jakieś fotki twojego domku to proszę wklej.Wiem dom z klinkiery jest droższy ale ten efekt....taki nam się zamarzył dom i koniec!
    Zawsze można zastosować płytki klinkierowe na elewacji zamiast cegieł klinkierowych , efekt też niezły a sporo grosza w kieszeni. Ja przynajmniej tak robię ....

  9. #9

    Domyślnie

    jestem tylko ciekawa czy widać różnicę???że to płytki, może masz jakieś fotki

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawed2
    jestem tylko ciekawa czy widać różnicę???że to płytki, może masz jakieś fotki
    Dopiero 2m2 ułożone, jak skończę to podeślę - ale to nie wcześniej jak za 2-3 tygodnie , teraz upały idą i nie bardzo można je układać w tak wysokich temperaturach.

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    radarekk

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    7

    Domyślnie Płytki klinkierowe

    A jaki jest koszt położenenia takich płytek na elewacji , ile kosztuje metr kw. płytek ?

  12. #12

    Domyślnie Re: Płytki klinkierowe

    Cytat Napisał radarekk
    A jaki jest koszt położenenia takich płytek na elewacji , ile kosztuje metr kw. płytek ?
    Ja płaciłem jeszcze po upustach 24,90/m2 za kolor Gobi rustiko firmy Cerrad (płytka ma fakturę - nie jest polerowana). Wiem że od czerwca ceny poszły w górę. Teraz jest promocja w OBI bodajże 27,90 m2.

    dyczkins

  13. #13

    Domyślnie

    dyczkins

    Czekam z niecierpliwością na efekty od niedawna zastanawiam się nad takim rozwiązaniem jak ty a szczerze mówiąc po przeliczeniu kosztów.Napisz jak możesz ile cię wykosztowała ta imprezka( elewacja z płytek ) bez robocizny. Jestem bardzo ciekawa efektu

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawed2
    dyczkins

    Czekam z niecierpliwością na efekty od niedawna zastanawiam się nad takim rozwiązaniem jak ty a szczerze mówiąc po przeliczeniu kosztów.Napisz jak możesz ile cię wykosztowała ta imprezka( elewacja z płytek ) bez robocizny. Jestem bardzo ciekawa efektu
    Witam,

    Na początek kupiłem 150m2 po 24,90 (to jeszcze stara cena bo wiem że podskoczyła troszkę -przynajmniej te z Cerradu) , myślę że więcej jak 170m2 mi nie pójdzie. Kleju do tego pójdzie za około 1000 zł + siatka zbrojeniowa 250 zł. Fugi to jakieś 500 zł (ja wybrałem Kreisela). Jak na razie skończona prawie jedna sciana i efekt jak dla mnie super. Do tych płytek jest bardzo ważne podłoże aby było jak najbardziej proste - najlepiej układać na warstwie ocieplenia ze styropianu lub jak w moim przypadku bloczki Ytong (40 cm) - maja bardzo małe tolerancje wymiarowe i ściana jest bardzo prosta. W przyszłym tygodniu postaram się zamieścić jakieś fotki.

    dyczkins

  15. #15

    Domyślnie

    Witam wszystkich,
    My zdecydowalismy sie na elewacje z klinkieru do polowy. Koszt 140 zl/m2 , niektorzy wykonawcy licza od metra, nie wszyscy od cegly.
    pozdrawiam,
    m-a

  16. #16

    Domyślnie

    mirlandia napisz jaki kolor macie klinkiery, bo jest super

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawed2
    mirlandia napisz jaki kolor macie klinkiery, bo jest super
    Roben - Jesienny Lisc
    m-a

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawed2
    mirlandia napisz jaki kolor macie klinkiery, bo jest super
    sorry - może się czepiam, ale Twoja odmiana słowa klinkier jest dość ciekawa
    tak się zaczyna każda misja
    znaleźć człowieka, swoją przystań
    urządzić po swojemu kawałek świata
    zbratać się z nim

  19. #19

    Domyślnie

    czepiasz się
    Ania
    ignavis sepmer feriae

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał enickman
    Cytat Napisał pawed2
    mirlandia napisz jaki kolor macie klinkiery, bo jest super
    sorry - może się czepiam, ale Twoja odmiana słowa klinkier jest dość ciekawa
    ja tez co czytam o tej " klinkierze" to sie zastanawiam skad sie ta nazwa wziela?

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony