dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Właz na strych

Domyślnie Właz na strych

Jak można rozwiązać problem włazu na strych żeby można było wnosić tam większe rzeczy np materac od starego łóżka długi na 2 metry i szeroki 1,8m na wypadek większej ilości gości chciałam przechowywać go na strychu ale czy są takie duże włazy? Proszę doradzcie coś bo za kilka dni kładą strop i musze podjąć decyzję.

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika

Domyślnie

Czy są takie duże włazy to nie wiem, ale nie chciałabyś sobie zamontować
    normalnych, małych schodków na strych?
    Może znalazłoby się na nie miejsce?

Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona, nie mam klapy w suficie i na strych wchodzę jak człowiek .
    Konstrukcję kupiłam w Castoramie, a stopnice zrobił mi stolarz.

3. Ile kosztuje remont domu. Podajemy orientacyjne koszty robocizny Remont tarasu - naprawa hydroizolacji krok po kroku. Galeria Jak zbudować dom dla 4-osobowej rodziny, by spełniał marzenia. Historia budowy Żelbet podczas budowy domu - gdzie warto zastosować pręty zbrojeniowe?

Domyślnie

Jak masz nietypowe zapotrzebowanie to fachowiec na indywidualne zamówienie wszystko Ci zrobi a jak dobrze poszukasz to wcale nie musi być dużo drożej. Tylko musisz dokładnie wiedzieć czego chcesz.
    ppp.j

Domyślnie

Myślałam żeby zrobić np taką roletę zasuwaną o większych wymiarach niż włazy tylko czy to nie zachwieje konstrukcji jak nie bedzie tak dużo stropu muszę pogadać z naszym kierownikiem.

Domyślnie

Jak myślicie jak bym chciała zostawić dziurę w stropie teriva taką 60cm x 200cm nie byłoby problemu?

Guest

Domyślnie Re: Właz na strych

Cytat Napisał Anaor
    ... żeby można było wnosić tam większe rzeczy np materac od starego łóżka długi na 2 metry i szeroki 1,8m na wypadek większej ilości gości ...
    taki materac mozna złozyc na poł a poźniej zgiąć i jakoś wtaszczyc przez mniejszy otwór
    lecz generalnie lepiej sie go pozbyc i nie zawracac sobie głowy tym czy on da sie wniesc na strych, hipotetycznymi gośćmi którzy moga akurat nie chciec na nim spac i nietypowymi włazami
    typowy właz to 0,70 x 1,20 m lub 0,80 x 1,20 m

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie

Domyślnie

Zrób otwór taki jaki potrzebujesz. Każdy stolarz dorobi Ci pokrywę. Zamiast schodów drabina i po sprawie. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: aw.witand@gmail.com

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia