dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 32
  1. #1

    Domyślnie Oknoplast czy Jezierski? Pilne!!!

    witam, stoje przed dylematem czyje okna wybrać, rozważam 2 w/w firmy i lokalną z Rzeszowa Vip Korporacja, choć skłaniam sie bardziej ku tym bardziej znanym, z Jezierskiego do wyboru Rondo lub Premium, z Oknoplastu Awans. Bardzo proszę o wasze opinie i sugestie oraz uwagi, będę bardzo wdzięczny bo muszę szybko podjąć decyzję!

  2. #2

    Domyślnie

    w takich sprawach jak okna,decyzji szybko sie chyba nie uda podjac,to powazna sprawa....jest mase o oknach,wiem szukanie jest wredne ,gdy sie spieszy,ale wazne jest to,ze okna kupujesz na lata.....wiec nie warto szybko podjac decyzji,by pozniej martiwc sie i pluc w brodke.....ja popytalem sie po wczesniejszym poszukiwaniu w forum,prosto u zrodel,czyli uzytkownikow,decyzja dzieki nim zapadla i po wizytach w salonach....

  3. #3

    Domyślnie

    właśnie poczytałem, popytałem, pogadałem, wymierzyli, wycenili, a teraz pora sie zdecydować, więc pytam, bo ograniczyłem sie po prostu praktycznie do tych 2 firm, chyba ze ktoś/coś mnie oświeci...

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Poczytaj o oknach w dziale"najczęściej zadawane pytania" bo tam większość pisze i czyta.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    W obu wypadkach dwie duze, znane i cieszace sie renoma firmy.
    Klopot w tym ze sam sprzedajac Jezierskiego moge zostac posadzony o stronniczosc
    jesli wymiary okien nie sa maksymalne to sadze ze kryterium wyboru winna byc albo cena albo ten profil ktory Ci sie bardziej podoba
    Wsrod znawcow tematu Schuco uwazane jest za najlepszy z najlepszych profil ale..... ale wiekszosc okien w Waszych domach nie osiaga tak duzych wymiarow by w pelni jego statyke wykorzystac a tym samym inne tez sie sprawdza
    Polaczenie dobego producenta, uczciweo handlowca i systemu ktory spelnia wymaganai dla danych wymiarow okien da Ci satysfakcje przez dziesieciolecia
    o prawidlowym montazu nie wspomne
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  6. #6

    Domyślnie

    Temat okien do swojego domku wałkowałem ostro 2 tygodnie, mętlik w głowie, miałem podobny dylemat i u mnie wygrał Jezierski. Oszczędzę na czym innym z oknami lepiej nie ryzykować.
    Tylko 1 uwaga, sprawdź ceny u wszystkich dystrybutorów w Twojej okolicy, bo ceny mogą się różnić sporo

  7. #7

    Domyślnie

    Jezierski ma swoją markę, ale... ostatnio np. było tu dyskutowane coś takiego:

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1890038

    Jak komuś zależy na sprawnym systemie alarmowym to też trzeba wziąć pod uwagę (albo duży koszt i wątpliwości czy tak właśnie jest najlepiej, albo utrata gwarancji).

  8. #8

    Domyślnie

    Czytałem ten wątek
    Z dystrybutorem u którego kupuje okna już mam uzgodniony montaż czujników kontraktronowych, kabelki puścimy przy montażu i zapewnił mnie że NIE stracę gwarancji i nie będzie żdnych problemów z tym związanych Mówił że to normalna sprawa i praktykuje to u wielu klientów.
    Może poprosić o opinię na papierze ?

  9. #9

    Domyślnie

    Opinię Pana Jezierskiego masz w tamtym wątku - stracisz gwarancję Jezierskiego. Oczywiście dystrybutor nadal odpowiada za produkt, ale już tylko dystrybutor. Nie może Ci dać gwarancji w imieniu Jezierskiego. Może tylko w swoim. To już coś, ale oby nie okazało się, że za mało. To już zostało powiedziane w tamtym wątku, nie chcę tego roztrząsać.

  10. #10

    Domyślnie

    civic - wszystko się zgadza, ale wybrałem te okna i chcę je mieć, tak samo jak czujniki kontraktronowe, a co do gwarancji producenta to jestem w pełni świadomy że ryzykuję jej utratę.

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar carringtontomas
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Tarnowskie Góry / Nakło Śląskie
    Posty
    1.367
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    269

    Domyślnie Re: Oknoplast czy Jezierski? Pilne!!!

    Cytat Napisał eranet
    witam, stoje przed dylematem czyje okna wybrać, rozważam 2 w/w firmy i lokalną z Rzeszowa Vip Korporacja, choć skłaniam sie bardziej ku tym bardziej znanym, z Jezierskiego do wyboru Rondo lub Premium, z Oknoplastu Awans. Bardzo proszę o wasze opinie i sugestie oraz uwagi, będę bardzo wdzięczny bo muszę szybko podjąć decyzję!
    Witaj, ja wybrałem okna z Oknoplast Kraków - według mnie jedna z najlepszych w średniej klasie.
    Sąsiad ma te okna już paręlat i żadnych problemów - sugerowałem się w dużej mierze jego opinią. Cena oczywiście też była jednym z wiodących kryteriów - za 9 okien w tym 3 sztuki podwójnych balkonowych 205x180 wraz z roletami zewnętrznymi zapłaciłem 10500 brutto (cena na grudzień zeszłego roku)

  12. #12

    Domyślnie

    tomlolo:

    ok, no to jasne

    btw, za ile montują Ci te kontaktrony?

  13. #13

    Domyślnie

    Ja wybrałem, kupiłem i założyłem w tym roku okna Jezierskiego.
    Jestem zadowolony no i wygląd super.
    Polecam.

  14. #14

    Domyślnie

    mam taki sam dylemat: waham się między tymi dwoma firmami Jezierski kontra Oknoplast, kolor najprawdopodobniej orzech, choć podoba nam się też wiśnia antyczna Jezierskiego, tyle że nigdzie nie można jej zobaczyć jak prezentuje się na całym oknie (stosunkowo nowy kolor i w żadnym salonie go nie mają). Zresztą orzecha też ciężko znaleźć, wszedzie króluje złoty dąb.
    A może ktoś z Was ma "orzecha" z Jezierskiego albo z Oknoplastu? najchętniej w okolicach Krakowa? byłabym wdzięczna za zdjęcia a jeszcze bardziej gdybym mogła podjechać i obejrzeć na żywo..

    pozdrawiam
    m.

  15. #15

    Domyślnie oknoplast

    pospiesz sie z oknami bo od 16.07 drozeja okna Oknoplastu, ile procent nie wiem.

  16. #16

    Domyślnie

    Oknoplast wyliczył mi okna na 16222 z vat, ale udzielili 25% rabatu do 12167 oraz 5% za płatność gotówką czyli 11559, do tego montaż 1170 czyli razem 12729 pln z vatem...
    Jezierski profil Rondo 14020 z vatem, ale nie wyliczyli 4 okien ok. 1000 pln czyli razem 15 000, a profil Premium ok. 13 481 pln... i bądź tu mądry człowieku

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariku
    [...]
    A może ktoś z Was ma "orzecha" z Jezierskiego albo z Oknoplastu? najchętniej w okolicach Krakowa? byłabym wdzięczna za zdjęcia a jeszcze bardziej gdybym mogła podjechać i obejrzeć na żywo..

    pozdrawiam
    m.
    Okno w kolorze orzech ma na pewno wystawione diler Oknoplastu na al. Pokoju - Logo Serwis.
    Ja niestety nie zdąże zamówić przed podwyżką
    A kolorek SUPER
    Pozdrawiam
    Bartek

  18. #18

    Domyślnie

    my przed podwyżką też niestety nie zdążymy ,

    w Logo Serwis byliśmy - orzecha Oknoplastu widzieliśmy i też nam się podobał(choć wolałabym zobaczyć jak się prezentuje na domku)
    nigdzie nie mogę natomiast zobaczyć okna Jezierskiego, widziałam tylko kolor na narożniku

  19. #19

    Domyślnie

    w końcu zapadła decyzja, wybraliśmy najdroższą ofertę, jaką mieliśmy W zamian będziemy mieć Elita Thermo od Jezierskiego. Mam nadzieję, że warte tych 13341 pln....

  20. #20

    Domyślnie

    jaki kolor wybraliście i jak długi macie termin realizacji?

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony