dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariku
    jaki kolor wybraliście i jak długi macie termin realizacji?
    białe - termin bedzie znany w poniedziałek, ale jak wczoraj dzwonili do Jezierskiego to miedzy 3 a 4 tygodnie

  2. #22

    Domyślnie

    Orzech nasz i Oknoplastu jest identyczny To jest taka sama folia.

    3-4 tygodnie na zamówienie u nas? Chyba jakieś wynalazki straszne.. przez jakiego dilera zamawiałeś?

    pzdr
    Piotrek Jezierski

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał lekomin
    Orzech nasz i Oknoplastu jest identyczny To jest taka sama folia.

    3-4 tygodnie na zamówienie u nas? Chyba jakieś wynalazki straszne.. przez jakiego dilera zamawiałeś?

    pzdr
    Piotrek Jezierski
    RCMB Rzeszów. Będzie szybciej? Jeśli tak bardzo sie cieszę, może jeszcze rabat dostanę

  4. #24

    Domyślnie

    lekomin, a mnie obiecałeś "kawałek wiśni" ....

    no właśnie, a jaki jest u was realny termin realizacji zamówienia, mnie u Burdy w Myślenicach też powiedzieli ok. 4 tyg.

  5. #25

    Domyślnie

    Mariku,
    sprawdzę. Wiem, że wysyłali. Może list wrócił. Będę wiedział jutro.

    Co do terminów: wszyscy podają wydłużone, żeby nie podpaść klientom Generalnie na wszystkie okna oprócz łuków, drzwi i suwanek we wszystkich kolorach mieścimy się z produkcją w 9 dni. Do tego dochodzi transport. Maksmymalnie po 14 dniach diler ma je u siebie. Tak jest w 99% przypadków. Obsuwa może być, jeśli kontrola jakości na końcu czegoś nie przepuści i trzeba coś robić od nowa.
    Co do łuków, drzwi i suwanek, to terminy są w zależności od koloru i chwilowego obłożenia produkcji [od lutego obłożenie jest niezmiennie na full ]. W przypadku łuków, profil musi być odpowiednio leżakowany, żeby okleina nie uszkodziła się w gięciu, i jeśli jest bardzo nietypowy kolor może cały proces produkcyjny trwać nawet 6 tygodni (4 tygodni leżakowania profila).

    Jeśli macie jakiegoś producenta, który zagwarantuje wam 14 dniowe terminy na jakiś zupełnie kosmiczny kolor na łukach, od razu wiadomo, że trzeba się trzymać z daleka: zamówi gdzieś oklejanie, okleina zejdzie na 100%. Od razu dopytujcie się, czy producent sam gnie łuki czy to podzleca: jeszcze nie widziałem ładnie wygiętego łuku przez "giętaczy" do wynajęcia.

    Co do suwanek i drzwi: głównie chodzi o moce przerobowe, bo jesteśmy zawaleni zamówieniami na amen.

    Generalnie, bardzo ważne jest, żeby diler jak najszybciej wysłał zamówienie i zaliczkę, bo wtedy zamówienie jest uruchamiane. Były przypadki, że dilerzy brali zaliczki, wpłacali je jako zaliczki pod jakieś stare zlecenia, a klientowi mówili, że to fabryka się opóźnia. Proszę wymuszać na dilerach potwierdzenie wpłaty zaliczki do producenta [potwierdzenie przelewu]. Odnosi się to nie tylko do okien, ale do wszystkich innych zamówień, gdzie wymagana jest zaliczka [w dzisiejszych czasach to gros materiałów]. Przy okazji można dilerowi przypomnieć, że ew. "ręczne" zrobienie potwierdzenia przelewu podpada pod prawo bankowe i kodeks karny jako fałszowanie dokumentów. Po takiej gadce nie powinien opóźniać zlecenia.
    Od momentu otrzymania zaliczki 2 tygodnie spokojnie dotrzymamy, 3 tyg max (w 5% przypadków). Mnie komputer mówi, że średni termin realizacji zlecenia w czerwcu wyniósł 9 dni ale rekord do 6h

  6. #26

    Domyślnie

    lekomin dziękuję

    pozwoliłam sobie zadać jeszcze kilka pytań na P.W

    pozdrawiam
    m.

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał lekomin
    czy producent sam gnie łuki czy to podzleca: jeszcze nie widziałem ładnie wygiętego łuku przez "giętaczy" do wynajęcia.
    Chyba samochwalstwo lekko przekracza granicę... Z tego co wiem to większość producentów, która sama gnie łuki zamawia "trudne" (czytaj małe promienie) na zewnątrz (czyli np. w KSK).

  8. #28
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ela_i_Maciek
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    999
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    134

    Domyślnie

    U nas w ścianach: Oknoplast. Wyszło DUUUŻO mniej niż w Jezierskim (ale dlatego, że w Oknoplaście dali nam upust 15% (oprócz standardowej promocji) za to, że z 4-o miesięcznym wyprzedzeniem gotówką opłaciliśmy 100% wartości zamówienia; dystrybutor Jezierskiego za to samo zaproponował 3% upustu)...

    Okna można zobaczyć na zdjęciach w naszym dzienniku. Nam podobają się BARDZO i jesteśmy z nich zadowoleni. Właśnie kończą się najcięższe roboty we wnętrzach (tynki + wylewki) i po ich skończeniu okna czeka gruntowne czyszczenie.

    Pozdr.
    M
    a jakby tak ukraść tych, co ukradli Księżyc?
    Gemini
    Dziennik
    Opinie

  9. #29

    Domyślnie

    Mam okna orzech z Oknoplastu ale w mojej okolicy nie znalazłam Jezierskiego więc nie mam porównania. Z oknoplastu jestem bardzo zadowolona: zarówno z samych okien jak i montażu i profesjonalnej obsługi.

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar sawczuk2000
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    6
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich , ja otrzymałem oferte od pana Jeziorskiego heh,,za 13 okien w tym 1x trójkątne i 2 x balkonowe 15,200 z montazem ,elite thermo z 3 szybami szprosami itd,pozdrawiam

  11. #31
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Belewimo

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-354
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam, w moim domu energooszczędnym zainstalowane są okna firmy Jezierski Elita Thermo. Po wykonaniu badania termowizyjnego okazało się, że okna posiadają duże mostki termiczne na granicy szyby i profilu PCV. Na stronie internetowej Jezierski informuje , że cyt : "Ciepła ramka SwisSpacer zapobiega powstawaniu mostka termicznego" co jest kłamstwem. Na dowód przesyłam kilka zdjęć termowizyjnych. Sprawę zgłosiłem do PIH, ale po długiej mediacji Jezierski obstaje przy swoim i nie raczył zbadać sprawy na miejscu. Pozostaje sąd polubowny i powszechny. Będę walczył do końca, ale potrzebuję wsparcia ze strony innych użytkowników tych okien. Pozdrawiam.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IR_8290.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	38,5 KB
ID:	197712Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IR_8314.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	43,1 KB
ID:	197713

  12. #32
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar MateuszMateusz
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Kod pocztowy
    41-306
    Posty
    312

    Domyślnie

    Belewimo, no i jak się sprawa skończyła?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony