dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Szuflada na sztućce

    Przepraszam, że zawracam głowę takimi duperelkami, ale chciałabym wiedzieć czy w kuchni, w meblach, w szufladzie tam gdzie zazwyczaj są sztućce ktoś z forumwiczów ma pojemniczki firmy BLUM, czy zwykłą ładną wkładkę.

    Poprosze o opinie. Co jest lepsze, wady i zalety.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga - Żona Facia
    Faktycznie zawracam głowę
    nie nie zawracasz
    ja co prawda nie mogę pomóc bo sama czekam na kuchnię i mieć będę wkładkę firmy Hettich, a raczej taką przekładki bez dna
    i sama nie wiem co to i jak to będzie

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo dobry temat
    Ja akurat mam ten sam problem. Akurat mam pecha i te szafki na sztućce mam niewymarowe - i na szerokość i na długość. Szukałam w Ikei, ale nic mi z ich gotowych propozycji nie wejdzie - ani te drewniane, ani ten system przegródek. I chyba zostałam skazana na Bluma (ale nawet nie mam pojęcia jakie są ceny - strona Dactera w przebudowei)
    A co systemu przegródek - chyba na sztućce wolę jakieś wkładki, bo zauważyłam, że ten spód bardzo łatwo uszkodzić

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał mikita
    Bardzo dobry temat
    Ja akurat mam ten sam problem. Akurat mam pecha i te szafki na sztućce mam niewymarowe - i na szerokość i na długość. Szukałam w Ikei, ale nic mi z ich gotowych propozycji nie wejdzie - ani te drewniane, ani ten system przegródek. I chyba zostałam skazana na Bluma (ale nawet nie mam pojęcia jakie są ceny - strona Dactera w przebudowei)
    A co systemu przegródek - chyba na sztućce wolę jakieś wkładki, bo zauważyłam, że ten spód bardzo łatwo uszkodzić
    no to moze jakas mata pod spód

  6. #6

    Domyślnie

    Ja to dopiero zawracam głowę, bo nie bardzo wiem, o co chodzi.
    Czy wkładka blum to taka pojemnik z przegródkami na rózne sztućce? Czy może być coś innego? Dla nie to istotne, ponieważ własnie zamawiam kuchnię i jeszcze mogę coś zmienić. Dziękuję za wyrozumiałość.

  7. #7

    Domyślnie

    w sumie nie powinnam zabierać głosu, bo kuchnie dopiero co zamówiłam. segregator na śmieci (koszt chyba 500 zł) i pojemnik na sztućce do szuflady 80 (160 zł) zamówiłam od razu (hettich). wiadomo, że będą potrzebne. mam kłopot z głowy, a koszt taki sobie. innych wynalazków nie zamawiałam, bo nie bardzo jeszcze wiem jak sobie to wszystko poukładam. wydaje mi się, że do reszty same maty wystarczą (takie z ikea na przykład)

    a propo pytania jedynym za i przeciw może być cena. mi nie chciało się bawić w mierzenie i sprawdzanie ale może warto

  8. #8

    Domyślnie

    ktoś z forumwiczów ma pojemniczki firmy BLUM
    Witam, akurat mam takowe ale przy takim wyborze na rynku pojemników na sztućce trudno powiedzieć czy są bardziej estetyczne czy ergonomiczne od innych . Dla mnie najważniejszą rzeczą jest ta ,że firma BLUM ma w ofercie szuflady z prowadnicami na amortyzatorach(?) czyli wystarczy lekko popchnąć szufladę a ta sama delikatnie się domyka. Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony