dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    renika

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    3

    Domyślnie jak "przedłużyć" telefon

    Mam aparat telefoniczny w przedpokoju, a potrzebuję zainstalować drugi , w pokoju. Kupiłam kabel przedłużający, ale mam pytanie: jak najlepiej "pociągnąć" ten kabel do pomieszczenia docelowego? Myślę, że najlepiej po listwie przypodłogowej, ale czy to dobry pomysł? Jak go przymocować do listwy? Bardzo proszę o poradę

  2. #2

    Domyślnie

    Najlepszy i najprostrzy z możliwych.Jeśli masz listwy przypodłogowe np.plastikowe mocowane na tak zwane zatrzaski to nie ma problemu.Jeśli są to listwy drewniane przymocowane na gwoździki to już jest problem bo sama sobie możesz nie poradzić.Chyba że dokupisz takie małe plastikowe specjalne mocowania do kabli z gwoździkiem (nie pamiętam jak sie one nazywają fachowo).
    Żadna filozofia,dasz rade.
    Powodzenia

  3. #3

    Domyślnie

    Za 200 zł kupisz aparat z dwiema słuchawkami.

  4. #4

    Domyślnie

    Zdecydowanie to najlepszy i najszybszy sposób : kupienie nowego aparatu.Wczoraj pisałam ci jak przeciągnąć kabel.Obecnie np.TP sa. ma oferte na taki duo - aparat bezprzewodowy za stówke.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    renika

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    3

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za porady. Myślę, że jednak przeciągnę kabel po listwach, ponieważ aparat niestety już mam, więc chyba się pośpieszyłam. Ale trudno. Jeszcze raz dziękuję.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony