dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Te są piękne ale cena?
    Dla chcącego nic trudnego!

  2. #22

    Domyślnie MADALENA

    Wczoraj wizytowałam nowy dom koleżanki. W łazience były ładne miska i umywalka. Podglądnęłam markę. Madalena. Odszukałam ją w necie. I co? Grupa Roca. Ale ceny przyziemne; ok 215 zł netto.
    Czy ktoś zna taką ceramikę, użytkuje. Jak sie sprawuje?
    Niestety nie znalazłam w nowościach bidetu.

    Powiedzcie coś na jej temat? Koleżanka jeszcze nie mieszka w nowym domu i nie ma zdania. Ceramikę dostarczył jej hydraulik
    Grazia-Ol

  3. #23

    Domyślnie madalena

    Witam
    Owszem to jest taka tania kolekcja w koncernie Roca do której nie jest produkowany bidet. Nie opisuje sie jej logiem Roca. To coś takiego jak w Kole kolekcja Panda
    Pozdrawiam
    Regulamin forum!

  4. #24

    Domyślnie

    Moja przyjaciółka ma biały montaż z V&B. Właśnie okrągły. Swietnie się prezentuje, ale jest sedes jest mały i na posiedzenia niewygodny. Mąż narzeka, że mu się zadek nie mieści. A po 6 latach użytkowania zepsuła się deska sedesowa (coś się połamało). Okazało się, że nie można takiej dokupić, bo to kolekcja, która już wyszła z mody, więc deskę trzeba zamówić bezpośrednio od producenta. Co oczywiście trwa i kosztuje. Pani w salonie V&B była tak uprzejma i dokonała zamówienia na jedną niemodną deskę. Kosztowała kilka setek.
    Przyjaciółka wyciągnęła z tego jeden wniosek: nigdy więcej nie kupi czegoś co jest na czasie, modne, ale na zamówienie a nie w ciągłej sprzedaży. Będzie kupowała ładne, ....ale zawsze dostępne.

  5. #25

    Domyślnie

    Podoba mi się seria EGO z Koła
    są tam dwa rodzaje misek i bidetów
    jedne krótkie, drugie dłuższe
    czy to ma jakieś znaczenie użytkowe? czy tylko estetyczne?
    Mieszkamy od 21.04.2008 !

  6. #26

    Domyślnie

    Owszem to jest taka tania kolekcja w koncernie Roca do której nie jest produkowany bidet. Nie opisuje sie jej logiem Roca. To coś takiego jak w Kole kolekcja Panda
    Czyli nie warto?
    Grazia-Ol

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony