dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    labudin

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    4

    Domyślnie Problem z gladzia

    witam.
    jestem w strasznej kropce bo wychodzą placki podczas czyszczenia , sprawa jest dość zawiła ale położony jest gipsar plus i na to acryl putz start + finisz wiem wiem ze to jest błąd ale to jest właśnie ta zawiłość dlaczego tak wyszło. Sprawa wygląda tak że wychodzą placki podczas czyszczenia akryl putza dociera się do gipsaru i ciągle w tych samych miejscach tak jak by się nie trzymał do tego gipsaru prosze o pomoc co teraz z tym zrobić i dlaczego tak sie dzieje

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zeusrulez
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    za daleko . . .
    Posty
    981

    Domyślnie

    Jakiego czyszczenia ?
    I nigdy w życiu już nie używaj tego gipsaru . . .

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Bastorek

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    Zielonka, Poland
    Posty
    399

    Domyślnie

    Dokładnie!!! Użyłeś jak dla mnie najgorszych materiałów!
    Tu była reklama [Regulamin Forum, pkt 2.4.c]

  4. #4

    Domyślnie

    Zedrzyj to co nałożyłeś, zagruntuj ponownie ścianę i nałóż nową gładź. Tym razem tylko ACRYL-PUTZ.

  5. #5
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie,
    Niezależnie od zastosowanego produktu, jego druga warstwa powinna mieć odpowiednią grubość (ok. 3 mm). Pozwala to na wyszlifowanie nierówności i pozostawienie reszty warstwy na ścianie. Opisany przez Pana problem nie jest wynikiem słabej przyczepności produktu, który w trakcie szlifowania zniknął ze ściany. Niemożliwe jest wprowadzenie na rynek produktu o bardzo dużej twardości, ponieważ nawet delikatne szlifowanie powodowałoby wiele problemów dla użytkowników.

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    labudin

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał E-Rzecznik Śnieżka Zobacz post
    Szanowny Panie,
    Niezależnie od zastosowanego produktu, jego druga warstwa powinna mieć odpowiednią grubość (ok. 3 mm). Pozwala to na wyszlifowanie nierówności i pozostawienie reszty warstwy na ścianie. Opisany przez Pana problem nie jest wynikiem słabej przyczepności produktu, który w trakcie szlifowania zniknął ze ściany. Niemożliwe jest wprowadzenie na rynek produktu o bardzo dużej twardości, ponieważ nawet delikatne szlifowanie powodowałoby wiele problemów dla użytkowników.
    niestety ale wasza gładź się całkowicie nie sprawdziła 2 ściany starłem nałożyłem konkurencyjny megaron i sprawa załatwiona także nikomu na 3 najgorszą zrobiłem tynk imitujący beton. nigdy i nikomu nie polecam gładzi Acryl-putz.

    aha a gładź była położona prawidłowo ok 4mm lecz w niektórych miejscach gładź się marszczyła i robiła się jak by sie zważyła tam wystarczyło przejechąć palcem i po gładzi.

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zeusrulez
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    za daleko . . .
    Posty
    981

    Domyślnie

    Cytat Napisał E-Rzecznik Śnieżka Zobacz post
    Niemożliwe jest wprowadzenie na rynek produktu o bardzo dużej twardości, ponieważ nawet delikatne szlifowanie powodowałoby wiele problemów dla użytkowników.
    Szanowny Panie,
    jak nie jest możliwe ? Multi - Finish ?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony