dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 336
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 6701
  1. #1001
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Zakrzów
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    277
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    a to moje skromne schodki, za mniej niż 7 tys.


  2. #1002
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    A to moje, dębowe, w jeszcze niedokończonej klatce schodowej. W związku z tym proszę o poradę, co dać na ścianę na ostatnim zdjęciu.


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  3. #1003

    Domyślnie

    Witam wszystkich,

    chwalę się schodami

    Pozdrawiam,
    K.
    Ostatnio edytowane przez plebus ; 06-04-2012 o 18:54

  4. #1004
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    i jak ten bąbel sobie radzi z jednobiegiem?

  5. #1005

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo Zobacz post
    i jak ten bąbel sobie radzi z jednobiegiem?
    Podnosi ręce do góry i krzyczy: mama lub tata

    A tak serio, to na górę wchodzi, a na dół ma blokadę, za rączkę zejdzie, ale zawyczaj chce na ręce. Tak go uczyliśmy. 3 latka nie ma z tymi schodami problemu, z blokada też nie
    Ostatnio edytowane przez plebus ; 27-10-2010 o 10:17

  6. #1006
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    masakra. sorki ale nie wyobrazam sobie takich schodow przy dzieciach.

  7. #1007
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    A czy krzyczy już w locie czy czeka aż przyjdziecie
    Efilo, bo to Twoje pierwsze/jedyne, przy kolejnych wyobraźnia się rozwija.
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  8. #1008

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo Zobacz post
    masakra. sorki ale nie wyobrazam sobie takich schodow przy dzieciach.
    A w blokach kiedyś mieszkałaś? My kiedyś na 3 piętrze, tu schodów jest zdecydowanie mniej i sa zdecydowanie bardziej miekkie niż betonowe.
    Zresztą są zwolennicy i przeciwnicy, jak wszedzie. Dziecko rośnie szybko, a dom ma być dla nas takim jaki sobie wymarzyliśmy, by uchronić dziecko przed wszelkimi niebezpieczenstwami, trzeba mieć w domu wszystko okragłe, nie miec schodów, kuchenek i piekarników i podawac mu jedzenie w płynie. Nie można popadac w paranoje.

    Pozdrawiam,K.

  9. #1009

    Domyślnie

    Cytat Napisał e-mól Zobacz post
    A czy krzyczy już w locie czy czeka aż przyjdziecie
    Efilo, bo to Twoje pierwsze/jedyne, przy kolejnych wyobraźnia się rozwija.
    Jeszcze czeka

  10. #1010
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar artmag
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    442

    Domyślnie

    Plebus, mnie się podobają. Masz gdzieś galerię- reszta też wygląda ciekawie
    ...lepiej grzeszyć, a później żałować,
    niż żałować, że się nie grzeszyło......

  11. #1011
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał artmag Zobacz post
    Plebus, mnie się podobają. Masz gdzieś galerię- reszta też wygląda ciekawie
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...87#post4359887 tu jest więcej fotek wnętrza plebusa

  12. #1012

    Domyślnie

    mam podobne schody co plebus - 17 stopni prosto w dół. Czas spadania 6 latka tak mniej wiecej z połowy schodów to 4 sek., prawie 40 latek spada szybciej-niestety dodatkowo głosniej ;).
    Kiedy sie wprowadzilismy (projekt schodow wymyslony przez pierwszego wlasciciela domku, od ktorego go odkupilismy, przez nas zaakceptowany, przyznam, że chyba zbyt pochopnie) młody miał niecałe 3 latka, ze schodami radził sobie super, ciągle przez nas ostrzegany był dosc ostrożny, teraz jednak poczuł sie bardzo pewnie, stąd jego bieganina po schodach, kończąca się fikołkami. Kosztowało mnie to niemal stan przedzawałowy, bo dobiec, żeby złapac nie ma szans.
    Wiem, że dom budujemy na przyszlosc, jednak mimo wszystko warto wziac pod uwage domowników (male dzieci/starsze osoby), by wszystkim zylo sie wygodnie i bezpiecznie, a pani domu zamiast biegac ze szmatka (niestety pieknie podswietlone przez duze drzwi tarasowe ciemne drewno schodów nie daje mi odpocząć ;) ) mogłaby czas spędzic w bardziej oryginalny sposób.

  13. #1013

    Domyślnie

    plebus,świetne wnętrze (lampa bardzo bardzo) i schody też
    Tylko tu i teraz.

  14. #1014

    Domyślnie

    Cytat Napisał leli1 Zobacz post
    mam podobne schody co plebus - 17 stopni prosto w dół. Czas spadania 6 latka tak mniej wiecej z połowy schodów to 4 sek., prawie 40 latek spada szybciej-niestety dodatkowo głosniej ........
    Nie wiem, co to za schody, że codziennie trzeba je czyścić. My mamy dębowe stopnie lakierowane i nie musze codziennie biegac ze szmatka, raz w tyg zamiatam i przecieram zwykłym płaskim mopem z płynem do drewna i to wszystko, co z nimi robię. Są czyste.

    Co do spadania, to temat rzeka, chyba na inne forum.

  15. #1015

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo Zobacz post
    masakra. sorki ale nie wyobrazam sobie takich schodow przy dzieciach.
    A ja sobie niestety wyobrazilam Dziurawe schody bez szczebelkow. Piekne sa, ale.... Moje dziecko ma 2,8 roku i nie poradzilaby sobie z takimi schodami. Sorry, ze ja dalej o tym spadaniu, ale ja z tych co schodow nie chca w domu.

  16. #1016

    Domyślnie

    A jak fajnie spadają małe psy z tych dziurawych schodów . Moja sąsiadka ma takie jak plebus . Kupiła sobie szczeniaka jamnika. I właśnie spadł z pełnej wysokości, gdyż pazury ślizgały się po stopnicach. Co z niego zostało nie będę tutaj opisywała... Piękne schody, ale ja zrobiłabym podstopnice.
    Plebus ja wiem, że dzieci szybko rosną, ale w sumie masz przynajmniej 6 lat lekkiej nerwicy, jeśli chodzi o dzieci -----> na schodach .

  17. #1017
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    Jak są podstopnice to pazury się nie ślizgają?
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  18. #1018

    Domyślnie

    Może lepiej od razu obłożyć schody jakże gustownymi dywanikami albo wykładziną, będzie bezpieczniej i nikt się nie poślizgnie, co?
    Oczywiście, że przy MAŁYCH dzieciach trzeba uważać, ale nie popadajmy w paranoję, że drewniane schody bez podstopnic to jakaś ogólna katastrofa.

  19. #1019

    Domyślnie

    Cytat Napisał e-mól Zobacz post
    Jak są podstopnice to pazury się nie ślizgają?
    Oczywiście ślizgał się po stopniach, a nie po podstopnicach. Tak to jest jak szybko pisze się w pracy
    Piesek wypadł przez tę dziurę właśnie i w pionie spadał z dużej wysokości (bo spadł jak tylko na górze wlazł na schody, żeby zejść na dół)). Jakby były podstopnice to może (nie wykluczone) zsunąłby się po schodach na dół i istnieje duże prawdopodobieństwo, że to uratowałoby mu życie. Ale trudno przewidzieć jakie byłyby skutki tego zsunięcia.
    Ostatnio edytowane przez Aleksandryta ; 28-10-2010 o 12:47

  20. #1020

    Domyślnie

    @Margoth, schody piękne.. Proste i naturalne !!! Balustrada nie w moim stylu, ale dąb w pięknym kolorze!!!!!

Strona 51 z 336

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony