dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 14
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 269

Temat: APS 105

  1. #181
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    edyryt

    Pamiętaj tylko nad odpowiednim dobraniem tej zieleni - żeby się nie "pogryzły" .
    A co sądzisz o takim kolorze jaki mają mebelki? Albo coś zbliżonego? Pewnie też będzie cała gama brązów?

    Pozdr

  2. #182
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    ja też byłabym za zielenią, może tez popielaty (kiedyś się malowało na ścianach węglem czy czymś takim).


    propozycje

    albo ciemniejszy

    coś pod popiel

    tak myślę, że może też coś od złota, ale udało mi się znaleźć tylko coś takiego

  3. #183

    Domyślnie

    To ja tez włącze sie do dyskusji zrobiła bym w ciemnej zieleni ale nie bardzo ciemnej.

    Ania

  4. #184
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Żeby było śmieszniej, to ja na monitorze nie widzę, żeby te ściany były zielone

  5. #185

    Domyślnie

    Cytat Napisał edyryt
    Jejku to jeszcze raz zielone ściany i na nich szablony o takie

    Ja tez nie ale Edyta piszę, że sa zielone więc trzeba jej wierzyć Widocznie zdjęcie nie oddaje pelnego koloru

    Ania

  6. #186

    Domyślnie

    Ja bym zrobiła w odcieniu o 2 ciemniejszym od tego co na ścianie, albo białe. Nie doradzam innego koloru bo na swoim monitorze widzę jakiś niebieskawy

  7. #187

    Domyślnie

    Cytat Napisał edyryt
    Cytat Napisał wiki_3
    Jak widać na zdjęciach to ściany w pokoju synka mają odcień jasnej zieleni. Jesli tak to szablony zrobiłabym w odcieniu ciemnej zieleni bądź cos kolo brązu.
    wiesz tą ciemną zieleń jakoś widzę ale co do brązu nie potrafię sobie tego wyobrazić (ogólnie mówiąc kiepsko z moją wyobraźnią). Może sprawdzę na kawałku ściany. Wiki bardzo dziękuję za podpowiedz. Patrząc po moim liczniku sporo osób zagląda ale nikt (prócz nielicznych) nie chce mi pomóc
    Ja myślę, że propozycje DarioS, a dokladnie 2 i 3 kolor mi osobiście przypadły do gustu, byłyby niezłe, tylko należałoby dobrac odcień pod kolor ściany. Na zdjęciu rzeczywiście nie do końca widać jaka to dokładnie jest ta zieleń.
    Proponując brąz miałam na myśli jakiś jego delikatny odcień, mebelki chyba tez są w odcieniu brązu i beżu?
    Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nieznana nikomu...

  8. #188

  9. #189

    Domyślnie

    wiki dzięki, mebelki są brazowe lekko czerwonawe.

  10. #190

    Domyślnie

    Nowy zakup do pokoju córeczki. Marysia nie chciała wyjść z pokoju ogladając swoją własność.

  11. #191

    Domyślnie

    Dywan jest suuuper!!!! gdzie go kupiłaś?

  12. #192

    Domyślnie

    Sklep Gibon na Saskiej Kępie. Producentem jest Baggi.

  13. #193

    Domyślnie

    Dzieki, wspominałaś już o tym producencie.

    Ania

  14. #194

    Domyślnie

    To prawda od kilku miesięcy chodziłam wokół tych rzeczy.

  15. #195
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Ja się Marysi nie dziwię, też bym nie wychodziła

    To wełna czy akryl?

  16. #196
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    i dywan super i fotelik też
    właśnie chciałam kupić młodemu taki sam (od Ciebie miałam namiar, kupiłaś przez internet?) , tylko niebieski oczywiście
    Czekam na gwiazdkę, albo coś, bo trochę jest drogi, więc dobry na prezent. Inaczej małż dostałby zawału chyba .

  17. #197

    Domyślnie

    Cytat Napisał edyryt
    To prawda od kilku miesięcy chodziłam wokół tych rzeczy.
    Jejku, Edyta! jakie piękne masz te mebelki dla Marysi Już widzę minę mojej Weroniki jak zobaczy. Bierzesz też pozostałe z zestawu Zamkowy? Chociaż W. jest już za stara na takie meble to na pewno zzielenieje z zazdrości

    Musiałam to napisać... Bomba!!!

  18. #198

    Domyślnie

    Dario kupowałam w jednych ze sklepów które mają na swojej stronie.
    Mebli nie będziemy kupować mamy zamiar odnowić te które już są jedynie musimy je przemalować
    Amtla dywan jest w 80 % wełniany 20 % to polan( co by to nie znaczyło)

  19. #199

    Domyślnie

    Cytat Napisał edyryt
    Nowy zakup do pokoju córeczki. Marysia nie chciała wyjść z pokoju ogladając swoją własność.
    Edyryt dywanik jest śliczniutki...och jaki słodki....czy mozesz mi podać jakie ma wymiary i w jakiej był cenie?? no suuperaśny
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  20. #200

Strona 10 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony