dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 14
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 269

Temat: APS 105

  1. #221
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    oj, to będzie co oglądać

  2. #222
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    ja za to mam piątek mniej udany...
    leje u nas jak fiks, nie da się iść na spacerek, a co za tym idzie, nie poskręcam tych mebli .
    Wszystkim koleżankom naokoło nagle się dzieci pochorowały i... dosłownie się nudzę, jak...

  3. #223

  4. #224
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    znalazłam jedną zdrową!!!

    już ją ściągłam, ma przyjść po obiedzie ze swoim synkiem ( o miesiąc młodszym od Dawidka )
    Na komputerze, to młody i tak mi nie daje siedzieć, jak nie śpi, bo się nudzi i marudzi. Więc poświęcam się zabawie..

  5. #225

    Domyślnie

    Cytat Napisał DarioAS
    to co???
    tak przy kafce to trza by kogo obsmarować może nie???
    Jak te baby...



    to ja zacznę..
    widziałyście akwarium u Cyli??
    Ma baba łeb..
    Ruchomy obraz zrobić

    Ja tak chciałam w ścianie pomiędzy salonem a sypialnią, ale małż jak zwykle szybko mnie naprostował, że ktoś mu będzie w łóżko zaglądał delikatnie mówiąc...
    A swoją drogą, to ciekawa jestem, czy ta ściana u Cyli jest zrobiona szersza na to akwarium, czy może to akwarium udało jej się kupić takie chude...
    I jak to sprzątać??
    aż muszę się jej zapytać
    A ja sie dziwie od rana skąd ta czkawka .....
    Śpiesze z odpowiedziami Ściana została specjalnie na te potrzeby akwariowe zbudowana, jest na szerokość pustaka.u góry jjest węższa - zrobiona płyt kartonowo - gipsowych. Akwarium też na zmówienie było robione. Czyści sie jakby samo(gdyz robi to mój mąż.
    Za akwarium nic nie widać bo jest tam specjalna naklejka udajaca głębię morza (roślinki i iine inności.)
    Sorki za zwięzłe i suche odpowiedzi, ale dziewczyny....ja w pracy jestem. A u nas dziś kocioł , bo dzień nauczyciela. Apele, srelki morelki, dzieci z kwiatkami i takie tam
    pzdr cyla
    Jeśli sądzisz ,że kobiety to słabsza płeć ,popróbuj przeciągnąć kołdrę na swoją stronę

    http://www.3kwadrat.pl
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=106412
    http://mojefotki.galerie.superfoto.pl/

  6. #226
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    to i tak się cieszymy, że znalazłaś dla nas czas Cyla.

    To wszystkiego najlepszego w tym szczególnym dniu

  7. #227

    Domyślnie

    Ach z ciachami sie oczywiście dorzucam. Smaczności Wam Życzę



    zmniejszyłam to ciacho bo strone rozwalało
    Jeśli sądzisz ,że kobiety to słabsza płeć ,popróbuj przeciągnąć kołdrę na swoją stronę

    http://www.3kwadrat.pl
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=106412
    http://mojefotki.galerie.superfoto.pl/

  8. #228

    Domyślnie

    To wproszę się i ja, tylko z herbatką z cytrynką
    Muszę się przyznać, że Was wszystkie codziennie podglądam i czerpię pomysły, chętnie też bym zrobiła córci taki różowy pokoik i ztym mebelkami Baggi, bo są śliczne, ale córa ma już 7 lat i pewnie niebawem te wszystkie róże, księżniczki i inne jej się znudzą. Ale wszystko przede mną i bardzo chętnie bym Was dogoniła.

    Pozdrawiam
    Magda
    Magda
    gg-4399015
    Mój Neptunek

  9. #229
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    jak mówisz...
    wszystko przed Tobą..
    potem my będziemy zaglądać i wspominać i pewnie chętnie nie raz będzie się nam chciało do tego wrócić

  10. #230

    Domyślnie

    To ja tez herbatke wypije bo mnie ostatnio od kawy odżuca - nie wiem czemu ...

  11. #231
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    zgadnij...

  12. #232

    Domyślnie

    Cytat Napisał GosiaczekKr
    To ja tez herbatke wypije bo mnie ostatnio od kawy odżuca - nie wiem czemu ...
    Mnie jak od kawusi odrzuciło, to niebawem okazało się, że jestem.......w ciązy. Czy zgadlam!
    Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nieznana nikomu...

  13. #233

    Domyślnie

    ludzie to są złośliwi , człowiek na kawie to teraz przeszkadzać muszą ...potem wypadam z rytmu, mam zaległosci, nie nadążam czytać, nie mówiąc już o pisaniu................masakra

    pochwale sie, skoro tak o dzieciach wątek się rozwinął...........Marcyśka dostała dzisiaj kojec, dziadki mieli tę niepowtarzalną okazję, jako pierwsi go wypróbować, podobno Marcy wniebowzięta, siedzi i się bawi pipka
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  14. #234

    Domyślnie

    no własnie Gosiaczek i jak z tymi smakami masz??
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  15. #235

    Domyślnie

    Miło widzieć że grono sie powiększa. Gosia, no właśnie co z tą kawą? Qrcze ja tak miałam na surowe ogórki Ale to się dało wyeliminować, najgorsze było to że nie tolerowałam zapachu perfum mojego szefa. Ciagle gdy z nim rozmawiałam zastanawiałam się czy dam rade dobiec do toalety. ale wracając do tematu to czy ja coś przegapiłam?

  16. #236

    Domyślnie

    Może jak z Wami dłużej poprzebywam wirtualnie, to i ja się jakiejś ciąży doczekam
    Magda
    gg-4399015
    Mój Neptunek

  17. #237
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    Magi, ja też czekam..

    Zgadłyście wszystkie, Gosia pisała wcześniej w moim wątku, że jest w ciąży

  18. #238

    Domyślnie

    Super to Gratulacje dla GosiaczekKr
    Magda
    gg-4399015
    Mój Neptunek

  19. #239

    Domyślnie

    Dziękuję dziękuje - własnie dlatego mnie odżuca, ale ciasteczko chętnie zjem

  20. #240

    Domyślnie

    Edyryt, jak tam szablony w pokoju syna? Czy cos już udało Ci się stworzyć?
    Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nieznana nikomu...

Strona 12 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony