dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 14
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 269

Temat: APS 105

  1. #161

    Domyślnie

    Cytat Napisał edyryt
    Hydraulik zamontował baterie, kabiny, ale nie mam czasu zrobić zdjęć.
    Wklejam więc zdjęcia moich skarbów
    Śliczne dzieciaczki, jak z obrazka
    Edyryt mam pytanie onośnie okien i drzwi.
    Mam wrażenie, że trzeba będzie na nie wydac majątek. Kiedy zobaczyłam otwory na okno-drzwi w sypialniach nad wykuszem, szczerze mówiąc z lekka się przeraziłam ich rozmiarem. Podobnie w naszej sypialni, murarze odradzali nam okno łukowe, twierdząc, że będzie ono 2x droższe od tradycyjnego. Doszliśmy z mężem do wniosku, że z łukowym domek będzie się ładniej prezentował, zresztą to widać w Twoim domku, jestem nim zauroczona.
    I tutaj moja prośba, czy mogłabyś tak w przybliżeniu podać ile wyniosły Cie wszystkie okna, łącznie z okno-drzwiami, jeśl nie możesz na forum to może na priva.
    I jeszcze jedno, jak rozwiązaliście problem ogrzewania-tradycyjne czy też podłogowe? Pozdrawiam
    Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nieznana nikomu...

  2. #162

    Domyślnie

    wiki_3 ogrzewanie podłogowe mamy w wiatrołapie, kuchni i łazienkach reszta tradycyjne. Pozostałe informacje wyślę na priva.

  3. #163

    Domyślnie

    Dziękuję Ci serdecznie Edyryt za odpowiedź.
    Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nieznana nikomu...

  4. #164

    Domyślnie

    Witaj

    Bardzo ładny dom, jeden z ładniejszych na tym forum.
    Z wnętrz przypadła mi do gustu kuchnia.
    Muszę poczytać skąd masz szafeczki.

    pozdrawiam
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  5. #165

    Domyślnie

    Cytat Napisał chopinetka
    Witaj

    Bardzo ładny dom, jeden z ładniejszych na tym forum.
    Z wnętrz przypadła mi do gustu kuchnia.
    Muszę poczytać skąd masz szafeczki.

    pozdrawiam
    witam

  6. #166

  7. #167

    Domyślnie

    Młody ma już gdzie spać i miejsce do odrabiania lekcji.



    pozostały do namalowania szablony na ścianach i za cholerę nie wiem jakich kolorów użyć. Myslę o innym odcieniu zieleni lub szarym, może mi pomożecie prooooszę

  8. #168

    Domyślnie

    Ojojoj...ale tu pięknie - pierwszy raz zajrzaam i mni zatkało....a jakie tempo niesamowite - musieliście na dobrych fachowców trafić....
    I piękne zywe kolory...ja też zdecydowanie lubię żywzsze barwy...

  9. #169

    Domyślnie

    GosiaczekKr Dziękuję, jeśli chodzi o fachowców to chyba powinnam iść dziękczynnie na klęczkach do Częstochowy. Człowiek który budował nam stan surowy dawał nam namiary na sprawdzone ekipy z którymi współpracuje od lat i fakt nigdy na nich sie niezawiedlismy. Oczywiscie to również olbrzymia zasługa mojego męża który każdą wolną chwile spedza na budowie i wszystkiego dogląda.
    Ja natomiast jedynie się chwalę

  10. #170

    Domyślnie

    Piękny pokoik będzie miał Twój syn. Jak Ty to robisz, że wszystko tak gustownie zestawiasz? Widać serce w tym domu. Gratuluję talentu
    Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nieznana nikomu...

  11. #171

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiki_3
    Piękny pokoik będzie miał Twój syn. Jak Ty to robisz, że wszystko tak gustownie zestawiasz? Widać serce w tym domu. Gratuluję talentu
    Talentu? Nie mam go za grosz. Nie potrafie szyć, haftować, malować, nic kompletnie nic. Wybieram więc rzeczy stonowane, raczej spokojne. teraz będę musiała podobierać firanki, zasłonki i aż skóra mi cierpnie na samą myśl. Brak pomysłu. Czekam więc na propozycje. I ponawiam prośbę o kolor do szablonów na zielona ścianę

  12. #172

    Domyślnie

    Edyryt, wasz dom jest przepiekny

    mam pytanie, czy sprosy macie zewnetrze czy wewnetrzne?
    obecnie jestesmy na etapie wyboru okien i z jednej strony zewnetrzne bardziej mi sie podobaja, z II zas strony mysle ze wewnetrzne sa duzo praktyczniejsze, zwlaszcza jesli chodzi o mycie okien.

    z gory dzieki

  13. #173

    Domyślnie

    szprosy mamy zewnętrzne we wcześniejszych zdjęciach domu ich nie ma
    te się ładnie odpinają więc z myciem okien nie powinno być problemów.

  14. #174

    Domyślnie

    jakim kolorem pomalować szablony w pokoju dziecinnym?

  15. #175

    Domyślnie

    w pokoju dziewczynki pomalowalabym brudnym rozem i zielenia,

    w pokoju synka skoro sciany sa niebieskie proponowalabym braz

    a co do szprosow, to zauwazylam ze wczesniej nie bylo, ale nie wiedzialam ze sa takie nakladane i ze mozna je sciagac do mycia

  16. #176
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    ja zaglądam
    ale nic nie wyczytałam na temat szablonów i kolorystyki

  17. #177

    Domyślnie

    Jejku to jeszcze raz zielone ściany i na nich szablony o takie


  18. #178
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    adi_

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1.593

    Domyślnie

    ladne to malo powiedziane
    w zyciu piekne sa tylko chwile _ Rysiek Riedel_DZEM

  19. #179

    Domyślnie

    Jak widać na zdjęciach to ściany w pokoju synka mają odcień jasnej zieleni. Jesli tak to szablony zrobiłabym w odcieniu ciemnej zieleni bądź cos kolo brązu.
    Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nieznana nikomu...

  20. #180

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiki_3
    Jak widać na zdjęciach to ściany w pokoju synka mają odcień jasnej zieleni. Jesli tak to szablony zrobiłabym w odcieniu ciemnej zieleni bądź cos kolo brązu.
    wiesz tą ciemną zieleń jakoś widzę ale co do brązu nie potrafię sobie tego wyobrazić (ogólnie mówiąc kiepsko z moją wyobraźnią). Może sprawdzę na kawałku ściany. Wiki bardzo dziękuję za podpowiedz.

Strona 9 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony