dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lukasz_877

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Mogilno
    Kod pocztowy
    88-300
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał brak06 Zobacz post
    Witam! Mamy problem ze szkodnikami w belkach na antresoli. Śladów po szkodnikach nie widać ale je słychać. Wydają odgłosy jakby były tam myszy, jakieś delikatne stukanie, drapanie. Całe poddasze jakieś kilka miesięcy po remoncie. Co prawda belek, dachu i całej jej drewnianej konstrukcji nie wymienialiśmy ale mąż wszystko pryskał jakimś preparatem na szkodniki. Co zrobić z naszym nieprzyjacielem??
    Najczęściej spotykane szkodniki drewna w domu to spuszczel i kołatek. Najlepiej od razu wezwać firmę ddd, wtedy zaoszczędzisz czasu i nerwów. Nie poradzisz sobie walcząc z nimi własnoręcznie

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lukasz_877

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Mogilno
    Kod pocztowy
    88-300
    Posty
    3

    Domyślnie

    Przede wszystkim podstawowy błąd większości forumowiczy polega na tym, że impregnować i zabezpieczać możemy po zwalczeniu szkodnika- jest to ostatni etap walki z insektami drewna. W pierwszej kolejności zwalcz go, później zabezpiecz! Pozdro

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lukasz_877

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Mogilno
    Kod pocztowy
    88-300
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał max! Zobacz post
    spuszczel w ciepłych warunkach, suche stare drewno
    Kołatek trochę inne warunki i dlatego podobno działają zamiennie, nie wchodząc sobie w drogę [/b]
    Ten cytat nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością. Spuszczel żeruje głównie w świeżym aromatycznym drewnie. Natomiast kołatek najczęściej spotykany jest w drewnie innego rodzaju => najczęstszym przypadkiem są ławy kościelne i ramy obrazów

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz_877 Zobacz post
    Przede wszystkim podstawowy błąd większości forumowiczy polega na tym, że impregnować i zabezpieczać możemy po zwalczeniu szkodnika- jest to ostatni etap walki z insektami drewna. W pierwszej kolejności zwalcz go, później zabezpiecz! Pozdro
    Dokładnie, to jest najważniejsza sprawa. Ja miałem problemy z spuszczelem w swoim domu, skorzystałem z pomocy fachowców. Skorzystałem z oferty firmy [SPAM] Zwalczyli mi wszelkie insekty. A zabezpieczenie przed szkodnikami zrobiłem już sam z wykorzystaniem wiedzy fachowców, którzy mi podpowiedzieli jak.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 24-07-2017 o 12:34

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony