dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 34 z 34
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotr J.
    Już po bólu, dzięki za pomoc, rozwierciłem. Wymieniłem. w sumie prosta czynność, tylko wiertło dobrej jakości trzeba mieć.
    I 2 dni zleciało Dowolny klucz byle tylko pierwszy ząbek był wysoki, do tego tzw. pasek dentystyczny, kilka minut i otwarte.
    Pozdrawiam - Piotr

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał panda
    Cytat Napisał Piotr J.
    Już po bólu, dzięki za pomoc, rozwierciłem. Wymieniłem. w sumie prosta czynność, tylko wiertło dobrej jakości trzeba mieć.
    I 2 dni zleciało Dowolny klucz byle tylko pierwszy ząbek był wysoki, do tego tzw. pasek dentystyczny, kilka minut i otwarte.
    I trzy dni szukania paska dentystycznego
    Od dzisiaj nosze pasek dentystyczny w kieszeni!!

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał bigmario4
    Cytat Napisał panda
    Cytat Napisał Piotr J.
    Już po bólu, dzięki za pomoc, rozwierciłem. Wymieniłem. w sumie prosta czynność, tylko wiertło dobrej jakości trzeba mieć.
    I 2 dni zleciało Dowolny klucz byle tylko pierwszy ząbek był wysoki, do tego tzw. pasek dentystyczny, kilka minut i otwarte.
    I trzy dni szukania paska dentystycznego
    Od dzisiaj nosze pasek dentystyczny w kieszeni!!
    Podałem najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązanie. Sposób a'la McGayver - użyj paska wyciętego z żyletki. Jeśli używasz maszynki do golenia to tam też jest cieniutka blaszka
    Pozdrawiam - Piotr

  4. #24

    Domyślnie

    Filmów sie naoglądałeś koleś??!!
    I nie wymądrzaj sie za mocno bo smutni panowie mogą to forum też przeglądać i możesz mieć u drzwi "załogę G" za nakłanianie do przestępstwa(taka nauka otwierania zamków to chyba pomoc no nie??)

    I raczej zbędne są te Twoje mądrości jak już sobie gościu poradził.
    Gdzie byłeś te dwa dni wcześniej??

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał bigmario4
    Filmów sie naoglądałeś koleś??!!
    I nie wymądrzaj sie za mocno bo smutni panowie mogą to forum też przeglądać i możesz mieć u drzwi "załogę G" za nakłanianie do przestępstwa(taka nauka otwierania zamków to chyba pomoc no nie??)
    I raczej zbędne są te Twoje mądrości jak już sobie gościu poradził.
    Gdzie byłeś te dwa dni wcześniej??
    Jak już jesteśmy kolesie to niech Ci będzie - wyluzuj koleś, wyluzuj
    Na filmach to używają kart płatniczych. Natomiast jak będziesz kiedyś takich mądrości potrzebował to polecam chociażby książkę telefoniczną - szukaj pod hasłem "awaryjne otwieranie zamków". Cały wykaz przestępców.
    Piotr J. poradził sobie rozwiercając zamek (a propos to co opisywano w wątku to też jest instruktaż popełnienia przestępstwa w Twoim rozumieniu problemu), on mógł sobie na to pozwolić. Jeśli natomiast ktoś zatrzaśnie sobie drzwi z kluczami w środku to można je otworzyć bez demolki, samemu lub czytając ksiązkę telefoniczną, panoramę firm.
    Co od nakłaniania do przestępstwa (to się podżeganie nazywa) to zgodnie z art. 18 par. 2 kk musi się ono charakteryzować bezpośrednim zamiarem aby inna osoba podjęła bezprawne zachowanie. Od kiedy to otwarcie własnego zamka w sposób inny niż kluczem jest działaniem bezprawnym?
    A te dwa dni? - obserwowałem wątek
    Pozdrawiam - Piotr

  6. #26

    Domyślnie

    Bez przesady , nie dwa dni , może pół godziny. Paska w domu nie miałem
    Zdobyłem natomiast nowe doświadczenie. A klucze zgubiłem , więc i tak wkładka do wyrzucenia.

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nataw

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    Przepraszam za odświeżanie starego wątku, ale mam pytanie - czy można rozwiercić sejf? Wynająłem lokal, w którym jest sejf pozostawiony przez poprzedniego najemcę. Właściciel nie ma klucza, zostawił mi wolną rękę.

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.543

    Domyślnie

    Cytat Napisał nataw
    Przepraszam za odświeżanie starego wątku, ale mam pytanie - czy można rozwiercić sejf? Wynająłem lokal, w którym jest sejf pozostawiony przez poprzedniego najemcę. Właściciel nie ma klucza, zostawił mi wolną rękę.

    Wsadź tą rękę do formaliny bo zaczniesz ją czuć.

  9. #29

    Domyślnie

    kurcze... z niecierpliwością czekam kiedy pojawi się pytanie gdzie należy wiercić w bankomacie, który przypadkowo połknął wraz z kartą płatniczą zegarek i teraz koniecznie trzeba rzeczony bankomat jakoś otworzyć

    A najbardziej ciekawią mnie odpowiedzi

  10. #30

    Domyślnie

    handgranatem...

  11. #31

    Domyślnie

    Zapukać!! Może ktoś siedzi i otworzy?? Co byś Ty nie "siedział" przy próbie otwarcia

  12. #32
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    audioholic

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam

    Ja mam taki problem...otóż w drzwiach wejściowych bocznych pewnego dnia zepsuł się zamek obiawiający sie przekręcaniem kluczyka 'wkółko' [tzn przekręcanie go dowolnie nic nie zmienia...tak jakby się coś urwało?]....co zrobić? Czy rozwercenie go pomoże ?

    wkładka wygląda tak:
    http://img688.imageshack.us/img688/4...mek003copy.jpg

    firma ta to BKS....niestety konkretnej nazwy modelu nie znam...jedynie co znalazłem w sieci to rysunek/przekrój podobnie wyglądającej wkładki:


    Pozdrawiam

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    audioholic

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    ok już nieistotne...jak się okazało nie tyle wkładka była problemem co pęknięty zamek...

  14. #34

    Domyślnie

    Tylko bez złotych łopat,wiem że odgrzebuję kotleta.Co jeśli klucz mam,drzwi zamknięte,bębenek w środku się kręci,ale zatrzask nie odbija.Ten który z zamka idzie do futryny,dodam że drzwi masywne,metalowe,jak mało kolizyjnym sposobem dobrać się do tej nieszczęsnej śruby trzymającej wkładkę.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony