dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 58
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Ja mam takie maty ponad rok - zamocowane drutem do ogrodzenia z siatki. Zbladły, ale są ok. teraz zmierzam jeszcze zamocować jez innych stron działki. Wg mnie to najtańsze i najszybsze rozwiązanie zasłanające widok. Na razie mogę polecić. Wczesniej maty kupowałam w markecie budowalnym a teraz zamierzam zamówic na Allegro. Taniej i dostawą do domu

  2. #22

    Domyślnie

    Obserwowałam ogrodzenie tak osłonięte przez prawie 5 lat, teraz własciciel zdjął, bo urósł żywopłot. Do 3-4 lat wyglądało to całkiem przyzwoicie i społniło swoje zadanie. Wiklinowe na pewno elegantsze i trwalsze, ale droższe. Jako tło dla rosnącego żywoplotu i czasowa zasłona i te tańsze z Obi starczą.

  3. #23

    Domyślnie

    czy ktoś wie, gdzie można kupić w dobrej cenie maty trzcinowe w woj. śląskim? na allegro w sam raz, ale jak mi ma to wieźć firma kurierska to obawiam się uszkodzeń...

    w marketach przyznam szczerze nie szukałem, bo zwykle ceny były tam zawyżone...

  4. #24

    Domyślnie

    Mam maty wiklinowe ok. 4 lat .Technicznie sa jeszcze o.k . Ale to rzeczywiscie firanka.Jutro bede kupowal trzcinowe ,zywoplot nie rosnie w.g zyczen.


    Krzymi

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Szymon74

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    witam,
    to i ja sie przylacze do tematu.
    Moi drodzy, zamierzam zaslonic sciany mojej drewutni matami i zastanawiam sie czy z wilkiny czy z trzciny? Moze ktos juz cos takiego robil?
    Obawiam sie ze te wikliny przez to, ze sa azurowe podczas opadow sniegu, bedzie on w srodku drewutni ale z drugiej strony sa one ponoc bardziej wytrzymale.
    Wymiary drewutni to 5x5m
    Dziekuje z gory za odp.
    Ostatnio edytowane przez Szymon74 ; 05-07-2010 o 14:19

  6. #26

    Domyślnie

    Mam pytanie odnośnie takich zasłon a'la drewnianych co to zawsze są w castoramie , (takie jakby poprzeplatane deseczki, nie jest to wiklina - ale nie wiem jak się nazywają ) Poszukuję producenta takich osłon , ponieważ planuję nimi podzielić podwórka.

  7. #27

    Domyślnie

    duduś o ile sie nie myle w leroymerlin gdy jest akurat promocja te przęsła o ktorych mowa mozna nabyc za 19zł za sztuke, a wiec taniej juz u producenta nie dostaniesz(z racji tego ze to siec sklepów, biora duze ilosci i maja duzo nizsze ceny niz gdyby sie kupowało kilka sztuk u producenta). nie wiem tylko jak z jakoscia bo osobiscie nie miałam nigdy tych przeseł chodz zawsze mi sie podobały.

    szybon74 wydaje mi sie ze z racji tego iz mata wiklinowa jest bardziej azurowa, na pokrycie scian drewutni chyba lepiej nadawałaby sie mata trzcinowa. chodz osobiscie wybrałabym zwykłe drewniane deski na drewutnie zamiast tych mat.

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Szymon74

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    No wlasnie chcialem uniknac desek, zreszta jedna ze scian drewutni od "tylu" domu obije deska szalunkowa po wczesniejszym pomalowaniu ale ze wzgledu na przewiew zastanawialem sie czy maty nie beda lepsze od desek przybijanych "po goralsku" czyle jedna na drugiej.

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Toruń - okolice
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5.383

    Domyślnie

    Witam

    Podnosze gdyz jestem zainteresowany

    Wybiore pewnie trzcinowa ze wzgledu na niska cene i mala transparentnosc

    Bedzie mocowana na trytytki czyli opaski zaciskowe do siatki ogrodzeniowej
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku
    Grupa FB "Sam buduję saunę" https://www.facebook.com/groups/sambudujesaune

  10. #30

    Domyślnie

    Hmm na opaski osobiście nie polecam, u mnie nie zdało to egzaminu. Ale najzwyklejszy drut wiązałkowy - o tak, to trzyma jak trzeba.

  11. #31

    Domyślnie

    my w swojej Altanie mamy rolety trzcinowe (są już tam dwa lata) i narazie wszytsko z nimi ok, może dlatego że zwijamy je na zimę i wiszą zwinięte

    Co najważniejsze sąsiedzi nic nie widzą co się dzieje w altanie, natomiast my widzimy co na zewnątrz

    poniżej link gdzie je kupiliśmy
    http://www.cudownelampy.pl/sklep/pl_rolety,94.html

    może komuś się przyda

    Postram się zrobić fotkę altany i wrzucić tutaj

  12. #32

    Domyślnie

    ciekawe te rolety trzcinowe. Tomcyks czekam na foto. Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem na własnym tarasie. Osłoniłoby to nas od wścibskich oczu sąsiadów.

  13. #33

    Domyślnie

    Przed chwilką zrobiłem zdjecia, troszkę niskiej jakości bo ciemno już a w tygodniu nie bede miał czasu






    Sąsiedzi nic nie widzą
    Ostatnio edytowane przez Tomcyks ; 03-07-2011 o 20:44

  14. #34

    Domyślnie

    Z zewnątrz



    Zwinięta

    Ostatnio edytowane przez Tomcyks ; 03-07-2011 o 20:30

  15. #35

    Domyślnie

    Czy jest możliwość aby taką roletę po rozwinięciu (do samej podłogi) jakoś przymocować aby wiejący wiatr "nie trzepotał nią"?

  16. #36

    Domyślnie

    jesli długość będzie odpowiednia to oczywiscie "jakoś" można przyczepić... my mamy przyczepione do siatki na winogrona
    na zakończeniu rolety jest "listewka" którą można przymocować do podłoża

    mam nadzieje, że pomogłem

  17. #37

    Domyślnie

    Tak, dziękuje serdecznie za odpowiedź.

  18. #38
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ela s.

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam, może i ja coś dodam- zaczepiłam do siatki ogrodzeniowej takie palety: kołki okrąglaki przecięte na długości na pół i przybite do pionowych desek. Takie coś zaczepione na siatce ogrodzeniowej, wisi u mnie 5-6? lat wygląda nieźle, niczym nie impregnowane, podoba mi się(przypomina mi "klimaty" dzieciństwa), myślę że doczepimy jeszcze.

  19. #39

    Domyślnie

    a może jakieś foto?

  20. #40
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Toruń - okolice
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5.383

    Domyślnie

    Kupilem 1,2x6,00 niezlej jakosci za 32 zeta

    http://allegro.pl/mata-trzcinowa-mat...714293212.html

    Pomalowalem drewnochronem gdzie prawie 2,5 litra zuzylem na 1 sztuke przy 1 krotnym malowaniu

    Przymocowalem do siatki na trytytki, wyglada kapitanie, kolorem pasuje mi do calej reszty takiej jak drewniane sztachety plotu czy stolarka w domu
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku
    Grupa FB "Sam buduję saunę" https://www.facebook.com/groups/sambudujesaune

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony