dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Wybór gładzi gipsowej

    Kochani bardzo prosiłabym Was o podzielenie się ze mną przemyśleniami na temat gładzi gipsowych. W najbliższym czasie planuję położyć gładź w swoim domku, niestety nie wiem jaka gładź wybrać, która będzie dobra. Zastanawiam się nad gładzią Gipsar Uni. Co myślicie na ten temat? Może macie jakieś inne propozycje? A i jeszcze pytanie czy mogę ją położyć bezpośrednio na tynki czy muszę położyć jakąś bazę, jeśli tak to jaką?

  2. #2

    Domyślnie

    tylko nie gipsar !
    wez gladz francuska - jest twarda.
    po wykonczeniu jest gladziutka i nie udzkodzisz jej byle przypadkiem.

    Jacek

  3. #3

    Domyślnie

    u mnie na tynki naturalne poszedł megaron finish a na to jeszcze gładż tynkarska megaron super ( ten ostatni jest biały po wyschnięciu)

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar sys
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    389
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    ...ja używałem gładzi Torgglera...znaczy majster u mnie.
    ..na początku miał opory bo chciał kłaść coś z Atlasu ale wzięliśmy jeden wór na spróbę i ...facet o ile wiem szpachluje już w tej chwili tylko tym.
    ... po ok. 6miesiącach od położenia brak się do czego przyczepić...chyba że do samego majstra
    ..i z tego co pamiętam cena byla atrakcyjna...

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Ja Ci polecam Stabil. Trudno na niego narzekać. Dobrze sie kładzie , szlifuje i jest twardy.

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki za dobre rady. Jestem na tym forum nowa i jeszcze nie bardzo wychodzi mi szukanie, dlatego wielkie dzięki za linki.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony