dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: paczka styropianu - ile m3?

Domyślnie paczka styropianu - ile m3?

Paczka styropianu, frezowanego, 8cm, EPS70 - ile to m3?

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

Domyślnie Re: paczka styropianu - ile m3?

Cytat Napisał arkadiusz
    Paczka styropianu, frezowanego, 8cm, EPS70 - ile to m3?
    Pomóż mi, kup los (jak mawiał bóg do religijnego żyda, gdy ten modlił się o wygraną na loterii).

A teraz poprosimy o wymiary paczki (grubość, szerokość, wysokość) lub ilość płyt w paczce. Być może wymiary płyt są zawsze jednakowe, ale nie jestem tego pewny.

3. Wybieramy klej do płytek. Jaki do glazury, jaki do gresu, jaki do terakoty lub kamienia? Własny dom! Najlepszy sposób na życie. Historia budowy nowego domu na starych fundamentach Jaki jest koszt remontu łazienki? Ile zapłacisz za robociznę, ile za materiały? Przemyślany dom minimalistyczny. Parterowy budynek w grafitowych barwach

Domyślnie

o ile sie orientuje, to paczka ma 0,3m3 bez wzgledu na grubosc plyty.

najlepiej jednak sprawdzic to na stonach www producenta.
    jak ktos juz napisal "google jest za darmo"

J.

Domyślnie

1 płyta ma 0,5 m2. Ilość płyt razy 0,5 i wyjdzie powierzchnia. W paczkach które ja spotykałem w mojej okolicy 8 cm styropianu w paczce było 12 szt. /0,48 m3/ więc paczka to 6 m2. Płyta styropianu ma zawsze wymiar 1*0,5*grubość. Na styropian frezowny doliczają +5% /potrzeba 10m3 to trzeba kupić 10,5 m3/

Domyślnie

Sprawa nie jest taka prosta jak niektórzy sądzą.
    Ja miałem styropian frezowany grubości 15 cm. w paczce 4 płyty 1m x 0,5m x 0,15m czyli paczka powinna mieć 0,3 metra sześciennego. W rzeczywistości zaś jedna paczka miała wg producenta 0,28 kubika i paczek było więcej niż myślałem.

Domyślnie

Zwykła rzecz.
    Jak się sfrezuje po brzegach płytę 1 x 0,5 x 0,15 to w sumie musi się uzyskać mniej niż będące na początku 0,075 kubika.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia