dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: ogrodzenie

  1. #1

    Domyślnie ogrodzenie

    Witam,
    Czy ktoś z was orientuje się ile wyniesie koszt ogrodzenia działki o wymiarach 40m na 40 siatką z podmurówką bez robocizny i bez bramy i furtki

    dzięki za odpowiedź

  2. #2

    Domyślnie ogrodzenie

    Zależy jakie ogrodzenie. U mnie działka o wymiarach 70x40 m robię właśnie ogrodzenie z siatki na wysokość 1,25m. Dwa boki 70m kosztują ok 7500 zł, na słupki kupiłem rurę w hurtowni, pomiędzy słupkami dałem gotowe obrzeże betonowe o wymiarach 90x25x8 cm siatka 3,2 mm powlekana 1,25 m kosztowała 10 zł/m "majster" za ułożenie krawężnika i ustawienie słupków wziął 1200 zł, cement kosztował ok 800 zł, piasek 300 zł.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedz

    ale coś drogo ci wyszło, my mysleliśmy że wyrobimy się w 6 tałzenach, przy czym mamy w rodzinie murarza

  4. #4

    Domyślnie

    ja placilem 100zl/mb, w cenie:

    - wykop pod lawe 25x40cm,
    - zalanie tegoz betonem i osadzenie slupkow,
    - murek w szalunku metalowym,
    - naciagniecie siatki, drutow itp.,

    wszelkie materialy po stronie wykonawcy, siatka ocynk 3mm (powlekana).

    J.

  5. #5

    Domyślnie

    witam ...
    ja robiłem sam sobie ogrodzenie...
    z siatką, ze słupkami które sam malowałem i spawałem, cemet na podmurówkę, piach, trochę żwiru......na 120 mb wyszło 4100 zł,
    dam wszystkim dobrą radę jesli macie gdzieś blikso elektrownię kupcie od nich rurki ....często po remontach letnich mają ich tam sporo...ja kupiłem rurki po cenie złomu, stalowego, fi 55 i o grubości ścianki 5 mm także zanim sie rozpadną prędzej ja się rozpadnę )) , nastepnie udało mi się załatwić za 100 zł paiskowanie wszystkich rurek....także wyszłu jak nówki po wymalowaniu...i do tego grubościenne a nie jak w sklepach jakieś 1,5 mm lub 2 mm słupek że jak mocniej pchniesz to się złamie...
    do tego kupiłem kątownik który pociąłem na daszki i dospawałem do rurek...
    koszt słupków 600 zł za 60 szt wraz z piaskowaniem siatka 1,5 m wys. 1400 zł wraz z pretem naciągowym , do tego piach który jeszcze mam 500 zł żwir 300 zł elektrody 25 zł cement ok. 1000 zł, także wszyztsko coś koło 4.100 zł
    polecam nie ma co przepłacać za śłupki...
    podmurówkę mam 30 cm w gruncie i 20 cm ponad grunt.

    Pozdrawiam wszystkich

  6. #6

    Domyślnie Re: ogrodzenie

    Cytat Napisał skrzydelkomexico27
    Witam,
    Czy ktoś z was orientuje się ile wyniesie koszt ogrodzenia działki o wymiarach 40m na 40 siatką z podmurówką bez robocizny i bez bramy i furtki

    dzięki za odpowiedź
    Grodziłem 2 m-ce temu działkę na długości 100mb. Siatka powlekana pcv, słupki z kształtowników stalowych, podmurówka- pełne betonowe przęsło ogrodzeniowe.
    Orientacyjny koszt za same materiały wyniósł 3500 zł.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony