dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 51
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar scooby
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    849
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie Jaka sukienka na prezent urodzinowy !!! podaje linki:p

    NR1
    http://allegro.pl/item226414865_vict...ka_38_bcm.html
    NR2
    http://allegro.pl/item226489426_vict...ka_xs_bcm.html
    NR3
    http://allegro.pl/item226382963_vict...ka_xs_bcm.html
    Planuje kupic cos z tego typu, i najbardziej podoba mi sie krój numer 1,2 tylko jaki kolor :| POMOCY!!!
    i rozmiar tez nie wiem jaki czy zs czy s co ciuch to inny rozmiar, ale osobka jest szczuplutka...

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    Mnie najbardziej podoba się ta pierwsza sukienka - bardzo lubię żółty kolor na lato. Ta ostatnia żółta mniej już mi się podoba - to jednak kwestia gustu.

    Jeśli osoba jest szczuplutka to można zaryzykować z rozmiarem "XS" - to najmniejszy jaki jest w dorosłej rozmiarówce, większa jest "S"-ka a potem dopiero jest "M" - ka.
    Z resztą masz tam podane dokładne wymiary w centymetrach, więc nie powinno być problemu.
    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar scooby
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    849
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    dzieki bardzo za rade ale inna dostałem taka ze najlepiej kobiecie ubran nie kupowac, tylko bielizne :|

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Nie kupowalabym absolutnie !
    Czemu :
    - skoro nie wiesz ktora sukienka by sie spodobala osobie obdarowanej to istnieje b. duze ryzyko ze np. zadna z nich! (bo fason, bo kolor, bo długosc, bo materiał itp.) [ a kiecka Victori S. nie bedzie kosztowala 75 zł - zapewniam ci tylko pewnie kwota minimalna waha sie od 300-500 zł)
    - moze byc to podrobka VS!!!- ostatnio tego masa [ a jesli oryginal to spore klopoty z wymiana - jesli nie wstrzelisz sie w rozmiar lub tez gwarancja np. w przypadku uszkodzenia - owszem porządny sprzedawca załatwi ale bedzie się to ciagnelo w nieskonczonosc bo prawdopodobnie sprowadzaja ze stanow!)
    - dosyc "malo bezpieczne " kolory - zółc i zielen - oba intensywne - owszem sa kobiety ktore kochaja takie kolory ale jest i sporo takich (w tym np. ja) ktore akurat ani zółtego ani tak jaskrawego zielonego po prostu by nie zalozyly (pomijajac kwestie dodatkow- butow torebek ktore moga "nie pasowac"! (mimo wszystko na prezent duzo bezpieczniej wybrac : bialy, kremowy, ecru, czy niebieski) No chyba ze wiesz ze osoba ta kocha takie kolory na ciuchy na lato
    - fason... hm , mam nadzieje ze osoba ktora chcesz obdarowac ma figure przynajmniej zblizona do tych co modelki na fotce (a zwlaszcza b. ładny biust ktory lubi eksponowac ) - glownie dot to kiecki nr 1 i 2
    jesli nie - hm, moze nie wygladac tak "fajnie" jak te niunie
    - kupujesz na allegro - czyli nie dotkniesz, nie "obwachasz" i jakies tam wieksze ryzyko ze sa sliczne w kroju ale np. fotka nie oddaje rzeczywistego kolru czy nie wiesz z jakiego materialu

    z bielizna jest ciut lepiej ale tez moze byc ryzyko

    ps. pisze gł. z wlasnego przykladu - nienawidze jak ktos mnie probuje obdarowac ubraniem w ramach prezentu! - nigdy nikt sie nie wstrzelil w moj gust i zawsze to byla jedna wielka katastrofa

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar scooby
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    849
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    :| hmm wsumie spdniczki nie nosi zadnej, bo zadnej nie ma, dlatego cchalem kupic...a niebieski lubi bardzo jesli chodzi o kolor...a figura? hmm szczupła to jest ale z biustem to ciezko ocenic jak by wypadl w tej sukience...
    wsumie chialem ja kupic bo mi sie spodobala...ale wiem wiem to nie ja bede w tym chodzil
    i sa ze stanów ale maja metki poucinane czy cos...
    tak mi zamotalas ze chyba ja oszczedze i nie kupie tej sukienki
    dzieki bardzo za rade ale bizuteri juz tez nie kupie bo ile mozna... a sukienka to taki inny przecik...

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał scooby
    i sa ze stanów ale maja metki poucinane czy cos... .
    tiaaaa.....

    Cytat Napisał scooby
    hmm wsumie spdniczki nie nosi zadnej, bo zadnej nie ma,
    no to moze po prostu serdecznie nienawidzi suklienek czy spodnic!
    albo uwaza (byc moze nieslusznie) ze zle w kieckach wyglada

    Po tym zdaniu ryzyko ze kiecka nie sprawi żadnej radosci i trafi na dno szafy - oceniam bardzo wysoko

    ps. takie sukienki - bardzo eksponujace figure, biust itp - bezwzglednie nalezy wczesniej przymierzyc! bo moze bys cuper a moze byc katastrofa

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    no wiesz kobiecie mozna nie tylko bizuterie czy sukienke

    a jakas sliczna torebka ? a perfumy - take z gornej polki ? (tu tez oczywiscie sprawa bardzo osobista ale zawsze mozna kupic takie klasyczne i niesmiertelne "evergriny" - lub delikatne pasujace na kazda okazje , na dzien do pracy)
    a ciekawa ksiazka ktorej nie ma? a swietny film na dvd z ulubionym aktorem?
    a z ciut drozszych np. - mp3 (jak lubi sluchac muzyki) , a cos do kuchni (jak lubi gotowac) - jakis extra blender dobrej firmy, albo ekspres do kawy ?

  8. #8
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar scooby
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    849
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    z perfumemjuz raz nie trafilem :| i lezy...
    a co to takiego "evergriny"?
    gotowac i piec lubi ale raczej to odpada...
    ksiazka to zupelnie nie wiem jaka:| a film tymbardziej....
    jak juz to plyte cd nawet juz wiem jaka ale tak mało orginalne mi sie to wydaje
    wszystkie argumenty twje przeciwko tej victori s siezgadzaja ale i tak ja chyba kupie :|

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    "evergriny" - czyli takie cos co zawsze młode, modne i na topie niezaleznie od uplywu lat cois jak "mala czarna " coco chanel

    Dla mnie bezpiecznymi zakupami perfumowymi sa dla kobiety:
    - Allure / chanel
    - Envy / Gucci
    - Aqua di gio /Giorgio Armani
    - 5 Avenue/ Elisabeth Arden
    - J'adore /Dior
    - Amirage/ Givenchy
    - Eau par Kenzo/kenzo
    - Champs-Elysées / Guerlain

    czyli takie delikatne, swieże zapachy - , do pracy, na codzien - nic mocnego czy charakterystycznego (bo tu zawsze ryzyko wpady) - takie nautralne ze podobaja sie raczej wszystkim

    ew. mozna podpytac bliskich co dana osoba lubi zapachowego
    I na to bym jednak namawiala - ale jak zdec. sie do sukienki - ok , napisz potem jak prezent zostal przyjety bo jestem ciekawa czy mialam racje

  10. #10

    Domyślnie

    najbezpieczniejsza będzie jednak biżuteria..., bo widzisz co nosi, jak duże kup duże, jak preferuje malutkie (pierscionki, naszyjniki, kolczyki itp.) to kup podobne i już, a kolejny ładny drobiazg w kolekcji biżuteriizawsze ucieszy (przynajmniej mnie )
    Ania
    ignavis sepmer feriae

  11. #11

    Domyślnie

    tak sobie jeszcze pomyślałam, a może jednak warto zapytać, niespodzianki nie zawsze są trafione....
    a i jeszcze pomyśl o jakimś wyjściu w ramach prezentu (lub dodatkowo , tak jest chyba najlepiej) np. kolacja w restauracji, bilet do teatru, na koncert...ja takie prezenty uwielbiam
    Ania
    ignavis sepmer feriae

  12. #12
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar scooby
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    849
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    kolacja w restauracji, bilet do teatru, na koncert...ja takie prezenty uwielbiam
    No to tez obowiazkow, wsumie same wiecie co najlepsze
    kolacja nie jest taka trudna organizacyjne wsumie ale jest szczególna
    porfumy to juz raczej odpadaja.

    najbezpieczniejsza będzie jednak biżuteria..., bo widzisz co nosi, jak duże kup duże, jak preferuje malutkie (pierscionki, naszyjniki, kolczyki itp.) to kup podobne i już, a kolejny ładny drobiazg w kolekcji biżuteriizawsze ucieszy (przynajmniej mnie )
    a z bizuteri to juz 2 razy prezetowalem, i teraz dla zasady juz nie... ale dzieki

    z tymi akurat bym uważała - sama je mam i bardzo mi się podobają, ale znam ludków dla których ten zapach jest delikatnie rzecz biorąc okropny (ale pomysł z perfumami popieram)
    perfum juz kupilem kiedys intensywny... ale staram sie kupowac przerozne prezety i takie szokujace troszke

    Aqua di gio /Giorgio Armani
    to jest damski perfum :| myslalem ze tylko meski jest taki :|


    Ale wiecie co mimo iz nie nosi spodniczek i lubi niebieski kolor to kupie jej zólta spodniczke i dam jej to wieczorem na kolacji w restauracji tam raczej nie bedzie krzyczec

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Cytat Napisał scooby
    [Ale wiecie co mimo iz nie nosi spodniczek i lubi niebieski kolor to kupie jej zólta spodniczke i dam jej to wieczorem na kolacji w restauracji tam raczej nie bedzie krzyczec
    Tak jak myślałam
    Faceci kupują kobietom dokładnie takie rzeczy ( bieliznę czy inny łaszek ) w jakich by je chcieli potem oglądać
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maxtorka
    Cytat Napisał scooby
    [Ale wiecie co mimo iz nie nosi spodniczek i lubi niebieski kolor to kupie jej zólta spodniczke i dam jej to wieczorem na kolacji w restauracji tam raczej nie bedzie krzyczec
    Tak jak myślałam
    Faceci kupują kobietom dokładnie takie rzeczy ( bieliznę czy inny łaszek ) w jakich by je chcieli potem oglądać
    Tia... i nie słuchaja rad innych kobiet!
    Dziewczyna - nie nosi sukienek (nie ma ani jednej!!! - jak by tolerowala sukienki to by kurcze z 1 na bank miala w szafie) , nie wiadomo czyt lubi zolty, byc moze bedzie jej zle w tak "odwaznej" i wymagajacej jesli chodzi o figure A kiecce
    A ten i tak jej kupi bo... bo wlasnie czemu? Bo bedzie juz po problemie, bo nie chce mu sie zastanawiac co naparwde sprawilo by radosc, bo sie uparl ? (nie chce twierdzic ze dlatego bo mu sie modelka na zdjeciu z duuuzym biustem podoba - bo moze bym byla niesprawiedliwa? )

    A Kup.
    Oby moje slowa nie okazaly sie prorocze i prezent sprawil radosc a nie byl tylko i wylacznie kupiony po to ze bedziesz mial juz problem "co jej kurna kupic" z glowy

  15. #15

    Domyślnie

    [quote="zielonookaA Kup.
    Oby moje slowa nie okazaly sie prorocze i prezent sprawil radosc a nie byl tylko i wylacznie kupiony po to ze bedziesz mial juz problem "co jej kurna kupic" z glowy [/quote]

    Święte słowa zielonooka,
    Ania
    ignavis sepmer feriae

  16. #16
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar scooby
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    849
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Ahh te baby to moze inaczej najpier prezent a pozniej dla ochlody kolacja zeby ostygnac: , hmm chyba ze bedzie tak ze juz kolacji jej sie odechce bo takie wląsnie sa kobiety
    poprostu nie chce byc jakims sztywaniakiem i znowu kupic jej bizuterie albo porfum bo ile mozna (mi na gwaizdke jak byłem mały mama zawsze skarpetki kupowala ale nigdy sie nie obrazalęm ) a swiete słowa Maxtorka ze kupuje dlatego ze chciabym ja w tym zobaczycz bo bedzie bosko
    a modelka wcale nie jest piekna, tz nie w moim stylu a zółty kolor ladnie ja ozywi i bedzie super na spacerku...choc wiele ich nie bedzie bo jesien sie zbliza...
    jutro konczy sie aukcja i mam nadzieje ze ja wygram bo tak to wszyystko szlak trafi : i wtedy sie zacznie dylemat :|
    urzodziny w pon wiec jeszcze tydzien ale w czwartek wyjezzdam do neidzieli wiec sukienka musi jutro byc wylicytowana

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał scooby
    Ahh te baby .............. zółty kolor ladnie ja ozywi i bedzie super na spacerku...choc wiele ich nie bedzie bo jesien sie zbliza...
    Ehhhh ci faceci
    scooby, ta sukienka to raczej na plażę a nie na spacerek chyba, że to spacerek po plaży
    wątpię, że ukochaną ucieszy ten prezent ..... z powodów wyżej wymienionych przez dziewczyny
    no ale w końcu to sobie robisz ten prezent a nie jej
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Ale pomjając fakt czy lubi sukienki czy nie , na pewno będzie w tym bosko wyglądała
    Tylko mam jedno ale
    Może się czepiam , ale brak tych metek czy tez metki troszkę ucięte to moim zdaniem mało eleganckie będzie
    Jak z wyprzedaży jakiejś czy lumpeksu ( od razu zaznaczam że nie jestem ich przeciwniczką i zdarza mi sie w nich bywać ) . Gdybyście razem to licytowali i kupowali to co innego ale jak ma to być prezet -niespodzianka to już niekoniecznie .
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  19. #19

    Domyślnie

    pomijając już aspekt MIŁEJ niespodzianki, to krój tej sukienki wymusza super dopasowany rozmiar, a Ty nawet nie wiesz jaki on ma być dokładnie
    jak kupisz za małą to biuścik może lekko wystawać po bokach a jak za dużą to na plecach może być za szeroko na linii biustu
    ale co tam .... nie ma to jak prezent z serii "do szafy"
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  20. #20
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar scooby
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    849
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    No no ja wam dam " z seri do szafy" <nonono>
    a rozmiar hmm niektore bluski jak podpatrzylem ma nawet 24czyli xs i przewaznie s tez kupuje :| a ta sukienka ma rozmiar m czyli 38 :| no ale innej nie ma a ja juz dluzej czekac nie moge :| ona jest na szuju zawiazywana i troszke sie rozciaga wiec powina byc ok, a jak nie to za rok na lato pewnie bedzie pasowac

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony